FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15758606263150

Komentáře

  • upraveno 1. srpna 2012
    Tak nejsem odborník na plavání, ale většinou závodí kraulaři zároveň v motýlku. Myslím, že prsaři a znakaři jsou pak specialisté. Neznám žádného plavce, který by vítězil v prsou a zároveň v kraulu.
    Takže ty styly se hodně liší. Je to ale jen můj pocit a možná se hluboce mýlím.
  • upraveno 1. srpna 2012
    ugla: to s těmi Amíky jsem nevěděl. A mě to bylo divné proč dali (tuším NBC) tolik peněz na vysílání plaveckých závodů...

    S těmi druhy a styly, to přesně vystihuješ to co jsem myslel
  • upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Krisa: no dyť o tom mluvím, že lyžování a sjezdy jsou technicky hodně náročné, na to aby je vrcholový lyžař zvládl na dobré úrovni oba najednou, což mi u plavání nepříjde..

    Běhy máš taky dost stylu, tak proč překážkáři neběhají i klasiky? A jestli ano, tak proč nejsou na vrcholné úrovni??? zase je to v technice a náročností tréninku

    Já mu to samozřejmě nezávidím, je to borec, celou tu diskuzi jsem začal, s tím, zda to oslovení nejlepší sportovec všech dob....planety, nejůspěšnější olympionik historie atd je fér, když podstatě nikdo nemůže ani konkurovat, protože vlastně nemá možnost..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Tomee: Aha, moje chyba. Já to pochopila tak, že srovnáváš alpské lyžování (stejná technika) a běžecké lyžování (různé techniky).
    Já myslím, že to fér je, oni o něm nemluví jako o nejlepším sportovci, ale jako o člověku s nejvíce olympijskými medailemi a to prostě je. To by se pak mohli vztekat vodní slalomáři na rychlostní kanoisty, že oni mají 1 trat a jenom K1, C1 a C2, kdežto rychlostní mají 2 délky tratě (muži 1000 a 200m, ženy 500 a 200m) a lodě K1, K2, K4, C1 a C2. Na zimní olympiádě v Salt Lake City byl zase medailově nejúspěšnější biatlonista Ole Einar Bjoerndalen (nevím, jak se to píše), který taky mohl startovat na více závodech, než třeba hokejisti. Stejně to jsou jen statistiky pro zajímavost a nikoho nezajímá, jestli má nejvíc olympijských medailí, pokud doplave 4. a za pár let si na to taky bohužel nikdo nevzpomene...
  • upraveno 1. srpna 2012
    Tak jestli jsem počítala správně je na OH 15 plaveckých disciplín (muži v bazénu), takže fůra medailí. Phelps je určitě dobrý plavec, ale ne nejlepší sportovec všech dob. Obzvlášť když zatím nebyl schopen obhájit zlato v individuálním závodě.
  • upraveno 1. srpna 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    @Krisa: O ty délky tratě by až tak nešlo, to máš v každém závodění. Nicméně nařízené používání sub-optimálního stylu je trochu proti logice věci. Závodí se v přesně daných, snadno reprodukovatelných podmínkách, kde se účinnost jednotlivých stylů dá lehce porovnat. Proto se neběhá pozadu, po rukou, ani po čtyřech, a proto volný styl plavou všichni kraulem.

    Když uděláš běžkařský závod v hlubokém sněhu, nejspíš pojedou všichni dobrovolně klasiku, ale nikdo nebude chtít jet špic a můžeš samozřejmě zapomenout na rekordy a tabulky. Pokud chceš možnost srovnání, likviduješ pestrost. Znak, prsa i motýlek nekonkurují, a podobně jako horine nebo stredl patří už na retrolympiádu.
  • upraveno 1. srpna 2012
    UGLA: napíšu to znova....lépe bych to ani neřekl

    Krisa: Myslím že oficiálně je to nejuspěšnější olympionik všech dob... A ani u toho v Americe nezůstane...tam půjdou dál:D

    Brbr: Mám dojem, že v TV říkali že jich je 17 a co jsem to počítal, Špička může zvládnout soutěžit zhruba ve 10-11..
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Sorry....to je to moje rychločtení, za které mě jedna zdejší paní pořád plísní:-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Ugla: Kajak je taky rychlejší než kanoe, proto by měla být zrušena?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    To srovnáváš rohlíky s houskama, je to plavidlo, ne tělo :) Aby to bylo správný přirovnání, muselo by jít o dvě samostatný disciplíny bez ohledu na plavidlo, kdy v jedný by bylo povolený pádlovat jen v leže zády k přídi a ve druhý jen vsedě čelem, k přídi.
  • upraveno 1. srpna 2012
    Krisa: ok, to beru.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    výmaz, jakýsi šotek řádí
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    flanker.27: To je jedno, jestli to je plavidlo nebo tělo. Jde o techniku pádlování - na kajaku můžeš jet (teoreticky) i s kanoistickým pádlem a pádlovat jako kanoista a stejně to bude pomalejší než jako kajakář.
    Každopádně mi to je v podstatě úplně jedno, já tam stejně nikdy nebudu, takže se nemám co rozčilovat :). Každopádně mě baví sledovat vrcholové plavce, protože to krásně vypadá a zatím máte smůlu vy, kterým to vadí - až zruší všechno kromě kraula (vs), tak budu mít smůlu já.
  • upraveno 1. srpna 2012
    na plavání se hezky kouká.
    Mě jen děsej postavy plavkyň. Třebas Baumrtová. To má tak krásný a milý obličej a k tomu to strašně namakaný tělo s obrovskýma delťákama a křídlama. Jako by jí ho naroubovali z jinýho těla.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    Chmur: Ony tomu taky pomáhají ty vykrojené plavky (až skoro lezou kraje prsou) - opticky tělo ještě rozšiřují. Baumrtová je pohledná, akorát se nedá poslouchat (z jejího hlasu mě třeští hlava).
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    @Krisa: S tím "krásným vypadáním", rozuměj pokoukáním, jsi asi ve výhodě. Já včera viděl nějaké plavkyně a říkal jsem si, bodejť by jim to neplavalo, když jim při tom, ehm.. nic nebrání. Pak jsem viděl vyhlášení a bylo mi jich skoro líto. Akorát jedna mi připadala celkem k světu, načež se ukázalo, že to je nějaká konferenciérka, co tam nosí krabici s medailemi.
  • upraveno 1. srpna 2012
    Probíralo. Všichni jí fandíme, obdivujeme a rozhodně nepodezíráme Čínu z dopingu:-)
  • upraveno 1. srpna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. srpna 2012
    A co byste čekali u plavkyně? Že bude mít ručičky jako suché větvičky?
  • upraveno 1. srpna 2012
    nikdo nic nečeka, jen se konstatuje, že prostě plavkyně ty postavy mají špatný (z mužského pohledu...vlastně i toho ženského) nejde jen o ruce..prsa bych nějak přežil, ale ty křídla, to je šílené :-(..na druhou stranu, na takové kladivářky nikdo nemá...od těch bych facku dostat nechtěl..
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Fakt je to tak, když jsem s ní viděl rozhovor a měla nějaký volnější triko, vypadala docela k světu. Ale když člověk vidí ty kopáčský ramena odhalený, je mu z toho smutno... :)
    Jak jsem už byl pravil, volejbalistky jsou nejhezší
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.