FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Nepochopim, že tam neni kamera.
Jinak k tenisu myslím, že bude docela zajímavá smíšená čtyřhra ta Britka dneska Šarapovou potrápila a Murray, to bude celkem těžký. Ale nši by měli mít víc zkušeností se čtyřhrou
Ale jsem ochoten souhlasit, že Olympijský hry s nějakou myšlenkou míru a férovosti už mnoho společnýho nemaj..
Čistá být může (teď), ale do té doby, než se začala objevovat na světových akcích (je jí 16)... Na druhou stranu mi jí je celkem líto, výcvikové školy pro dětské sportovce musí být peklo (stačilo mi vidět pár fotek v dokumentu o gymnastice v Číně), v 16 vypadat jako gorila taky není žádné pošušňáníčko a navíc za (dejmetomutřeba) 8 let bude dost pravděpodobně tak zničená, že bude invalidní.
Před čtyřmi lety na olympiádě v Pekingu získala Čína při dopingových testech DNA všech vynikajících sportovců světa. Následně v genetických laboratořích zaznamenali velké úspěchy a jedním z prvních prototypů sportovce budoucnosti je Číňanka Shiwen Ye. Tato 16letá dívenka (původně ženského pohlaví) po implementování DNA obojživelníků a několika vrcholových sportovců včetně amerického plavce Michaela Phelpse, dosahuje ve vodě rychlosti torpéda. Díky tomu je schopna na světových plaveckých soutěžích získat pro svou vlast několik kilogramů zlata ročně. Toto zlato je posléze přetaveno a uloženo do čínských bank. Země draka tak posiluje svou rychle rostoucí ekonomiku.
Toť moje teorie.
Ona ta statistika celkem funguje, když uvažujeme řádově miliónové soubory "adeptů na olympijské vítěze". I bez genových manipulací bude četnost výskytu nějaké anomálie v miliardové Číně stokrát vyšší než v zemičce typu ČR.
Olympiádu z principu moc nemusím, ale něco málo jsem i tak viděl. Na rozdíl od ostatních koukám raději na sporty, které jsem nikdy sám neprovozoval, jako lodičky apod.
Phelps má možná nejvíc medailí, ale zatím v individuálním závodě žádné zlato neobhájil.
Krisa: Než já určitě jo, já plavu s elegancí cihly :)
A v plavání cihla muž proti cihla žena by stejně vyhrál cihla muž, tak to je, byla a bude a nikdo mi to nevymluví :)
Něco jiného by bylo, kdyby si používání jiné techniky vynutily vnější podmínky - např. kraul není v rozbouřené vodě zrovna optimální. Tam by ale byl problém zajistit stejné podmínky pro všechny byť v rámci jedné rozplavby.