FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15657596162150

Komentáře

  • upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    tak dalsi bronz :)
  • upraveno 31. července 2012
    ďalší a pritom prvý. a zároveň aj posledný.
  • upraveno 31. července 2012
    Je dobré mít svou Špotákovou.:-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    Někdo říká, že názor mít nemůžeš? Mně jen přijde, že by se do toho zbytečně narvala politika, zvláště když si obě strany nemají co vyčítat. Ale o tomhle tu flamovat nechci.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Já to sleduju, ale už mě to celkem přestává bavit...:-D Už by to mohlo skončit...
  • upraveno 31. července 2012
    Tak zítra.
  • upraveno 31. července 2012
    Přerušeno na 18:18. Sledoval jsem na idnesu. Zbavný bylo, že diskuse byla rychlejší než jejich lajna :-)

    Nepochopim, že tam neni kamera.
  • upraveno 31. července 2012
    Asi tam něco tutlají :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. července 2012
    Co jsem tak vypozoroval, tak je kamerami sledován vždy jen jeden tenisový zápas. Ostatní kanály jsou věnovány jiným sportům.
  • upraveno 31. července 2012
    Tak se jestli si nemají co vyčítat je věc názoru. Je to určitě politický, ale mnichovský masakr se stal na olympiádě, takže by se měl připomenout zase na olympiádě. A když se tak nestalo je podle mě trochu pokrytecký a zbabělí. Ale je to samozřejmě věc názoru. Jen mě trochu překvapilo, že se o té výzvě nikde moc nemluvilo. Jestli většina komentářů řeší, třeba že Češi měli pěkný gumáky, tak je to asi ( pro většinu lidí ) důležitější než připomínka velkého masakru olympijských dějin a to je podle mě smutný.

    Jinak k tenisu myslím, že bude docela zajímavá smíšená čtyřhra ta Britka dneska Šarapovou potrápila a Murray, to bude celkem těžký. Ale nši by měli mít víc zkušeností se čtyřhrou
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. července 2012
    jedni řeknou jste teroristi, druzí jste okupanti a nemůžeme bojovat jinak... Kolotoč vzájemných obvinění, kterej nakonec neposlouží nikomu (jako v éře bojkotů v 70. a 80. letech).
    Ale jsem ochoten souhlasit, že Olympijský hry s nějakou myšlenkou míru a férovosti už mnoho společnýho nemaj..
  • upraveno 31. července 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 31. července 2012
    derfel: Ono to bude taky možná tím, že na zahájení se "ukazuje" jen to hezké ;)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. července 2012
  • upraveno 31. července 2012
    Ta Cinanka, co zaverecnu 50tku zaplavala rychlejsie ako Lochte...hmmm...myslite, ze je cista?V Cine a Indii su vsetky tie labaky a ked clovek stale pocuva o tom, ako drezuruju male deti pre slavu cinskeho ludu, no prinajmensom to vyvolava iste pochybnosti.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 31. července 2012
    Hildegarda: Asi velkej talent :D
    Čistá být může (teď), ale do té doby, než se začala objevovat na světových akcích (je jí 16)... Na druhou stranu mi jí je celkem líto, výcvikové školy pro dětské sportovce musí být peklo (stačilo mi vidět pár fotek v dokumentu o gymnastice v Číně), v 16 vypadat jako gorila taky není žádné pošušňáníčko a navíc za (dejmetomutřeba) 8 let bude dost pravděpodobně tak zničená, že bude invalidní.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. července 2012
    Tak jako mají Američané trumfy jako projekt Apollo nebo projekt Manhattan. Mají Číňané také svůj projekt. Jmenuje se 他妈的都赢得金牌 a jeho cílem je vyhrát všechny zlaté medaile všemi dostupnými prostředky, které nabízí moderní technologie vyvinuté v Čínské lidové republice. (většinou se jedná o dokonalé kopie Amerických a Izraelských technologií)
    Před čtyřmi lety na olympiádě v Pekingu získala Čína při dopingových testech DNA všech vynikajících sportovců světa. Následně v genetických laboratořích zaznamenali velké úspěchy a jedním z prvních prototypů sportovce budoucnosti je Číňanka Shiwen Ye. Tato 16letá dívenka (původně ženského pohlaví) po implementování DNA obojživelníků a několika vrcholových sportovců včetně amerického plavce Michaela Phelpse, dosahuje ve vodě rychlosti torpéda. Díky tomu je schopna na světových plaveckých soutěžích získat pro svou vlast několik kilogramů zlata ročně. Toto zlato je posléze přetaveno a uloženo do čínských bank. Země draka tak posiluje svou rychle rostoucí ekonomiku.
    Toť moje teorie.
  • upraveno 1. srpna 2012
    Čína nedělá nic jiného, než co dělal (a stále dělá) Západ i Východ celá desetiletí v rámci honění národního ega, když na to konečně také mají peníze i technologie. A abych si rýpnul, tak navíc nejsou ještě zdaleka tak zlemplovatělí a spokojení sami se sebou jako my. A je jich víc, mnohem víc..

    Ona ta statistika celkem funguje, když uvažujeme řádově miliónové soubory "adeptů na olympijské vítěze". I bez genových manipulací bude četnost výskytu nějaké anomálie v miliardové Číně stokrát vyšší než v zemičce typu ČR.

    Olympiádu z principu moc nemusím, ale něco málo jsem i tak viděl. Na rozdíl od ostatních koukám raději na sporty, které jsem nikdy sám neprovozoval, jako lodičky apod.
  • upraveno 1. srpna 2012
  • upraveno 1. srpna 2012
    Myslím, že na další olympiádě tu Číňanku už neuvidíme. Trochu je mi ji líto, holčiny.
    Phelps má možná nejvíc medailí, ale zatím v individuálním závodě žádné zlato neobhájil.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Oni ještě někteří naivové myslí, že "my" jsme féroví demokraté co nesypou? :)

    Krisa: Než já určitě jo, já plavu s elegancí cihly :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    flanker.27: Sypou všichni, ale někteří chytřeji a méně viditelně, než ostatní :)
    A v plavání cihla muž proti cihla žena by stejně vyhrál cihla muž, tak to je, byla a bude a nikdo mi to nevymluví :)
  • upraveno 1. srpna 2012
    @Tomee: Navýšení počtu plaveckých disciplin si vydupali Američané, aby srovnali počet medailí s Rusy ještě hluboko za studené války. Plavání různými styly považuju obecně za nesmysl, podobně jako třeba rychlou chůzi (ta je navíc zdravotní průser). To by se mohlo zvlášť skákat "stredlem" a všemi předchozími styly.

    Něco jiného by bylo, kdyby si používání jiné techniky vynutily vnější podmínky - např. kraul není v rozbouřené vodě zrovna optimální. Tam by ale byl problém zajistit stejné podmínky pro všechny byť v rámci jedné rozplavby.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. srpna 2012
    Krisa: O tom "chytřeji" tu nedávno psal ugla. To jsou ti, co mají peníze na výzkum nových látek, ktereré se ještě nedokážou detekovat. Pak to další rok prodají dopingovým kontrolorům, protože vyvinou něco lepšího. Armstrong by mohl vyprávět...
  • upraveno 1. srpna 2012
    Dokud jí nic neobjeví, tak ji beru jako výjimečnou dívku s obrovským talentem, která zřejmě navíc prochází drilem ala ruská baza. Navíc byla celkově o dost pomalejší než mužští plavci.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. srpna 2012
    flanker.27: To nemusí být jen takto. Dá se i sypat před začátkem závodění ve světových soutěžích, v přípravě (tohle asi nejde moc dobře, protože dopingoví kontroloři by měli dělat namátkové odběry i v přípravě - ale nevím, jak/zda to tak funguje), při "přerušení/ukončení" kariéry atd.
  • upraveno 1. srpna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.