FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
15455575960150

Komentáře

  • upraveno 29. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Samozřejmě. O výkonech to přece je :)
  • upraveno 29. července 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. července 2012
    hmm, hmm za půl hodinky finále skeetu. A Danka Barteková z druhého místa. Ale na první místo ztráta 4 trefy. To by Američanka musela mít pořádný zkrat. Ale držme palce aspoň na to stříbro.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. července 2012
    Tak nakonec bronz na Slovensko. :)
    Ale ta američanka je dobrý hovádko. Ta určo vyrůstala v Coloradu. K prvním narozeninám dostala brokovnici a od tří let chodila s tátou do lesa střílet jeleny.
  • upraveno 29. července 2012
    Ehm, díváte se někdo na ženské vzpírání? :-)
  • upraveno 29. července 2012
    zachytila som to na eurosporte, ale rychlo prepla :)
    teraz davaju synchronizovane skoky do vody, to je lepsia podivana :)
  • upraveno 29. července 2012
    Jo, to vypadá taky dobře. Já mám vždycky strach, ať se nebouchnou hlavou o to prkno. :-)
  • upraveno 29. července 2012
    U finále lukostřelby mě zaujalo, že dvě ze tří Korejek nosí brýle. To jsou teda frajerky.
  • upraveno 29. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
  • upraveno 29. července 2012
    Dneska jsem se díval a bylo to docela napínavé. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
    Už je pozdě. Kdo pozdě chodí... ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
    Ale dočkal ses původně očekávaného. Finále mužů prsa.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Dík, prubnu :)
    Update: Á, chytil jsem vyhlašování vítězek. Teď už asi budou ty chlapáci :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Njn. Ale aspoň ty volejbalistky včera a dneska :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
    Jop. Na plavání se fakt dobře kouká :)
    A to vyhlašování bylo k jiné disciplíně. Mnou avizované bylo semifinále.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Á, už tam budou zas nějaký slečny :) (i když v těch jejich kombinézách a čepičkách toho na nich tolik ženskýho zas neni)

    Na dvojce je ženskej badminton, to je zajímavější pokoukání :)
  • upraveno 29. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Dobře, přesvědčila jsi mě :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    ZAjímavej článek. Řek bych, že podle informací v něm vidí dokonce líp než viděla moje žena...
  • upraveno 29. července 2012
    Agentury si sice mylia vyrazy, hyperbola im nie je cudzia, ale ked ja si teraz zlozim okuliare a snazim sa zaostrit na logo Eurosportu zo 7 metrov pri absencii 4 a pol dioptrie...no je to teda velka smuha :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
    A teď držet pěsti. V semifinále znaku žen plave naše závodnice.
  • upraveno 29. července 2012
    Smůla, ale napínák děsivý.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Bejt desátá na světě asi neni špatný :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 29. července 2012
    Pro české plavání je to výborný výsledek. V rozplavbách udělala národní rekord a teď za ním zaostala cca o 20 setin.

    A finále štafety mužů bylo nádherné.
    Škoda, že moji oblíbenci skončili až 4.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. července 2012
    Australani?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.