Sleduje někdo ten Touch? Mně nebere mysl, proč by měl autista chtít zachraňovat štěstí neznámým lidem? Oni to vysvětlují tím, že opravuje strukturu vesmíru, protože ho umí rozložit na jedničky až devítky...
Ben Nevis, ja som ho sledovala, ale potom mi to prislo stale dokola to iste a logika trochu usla, tak sme to vzdali po asi 10 castiach. Myslim, ze on nemal ani velmi chut zachranovat, skor som mala pocit, ze ta disharmonia mu sposobuje fyzicku bolest.
Ale u mě je kombinace optimismu a čehokoliv z české filmové/televizní tvorby z žánru sci-fi, takže jako bych nic neřekla. V podstatě jen procházím kolem.
taky mě štvou - ne nejsem jeden z těch, co jen tak nadávaj lidem, co dělaj něco z nadšení. Ale vadí mi přístup, už to bude, už to bude a pořád nic. To jsem nemusel čekat a kouknout na to s eng titlema, s čímž teda asi rovnou začnu.
Jedu paralelne Mad Men (musel jsem zjistit proc to dostava tolik emmy). Popravde mi to prijde dost nevyrovnany, ma to dokonaly momenty - vcera jsem dojizdel treti radu a to bylo skvely, namixovane deni kolem Kennedyho a Texasu, rozvod, odtrzeni spolecnosti, ale x dilu predtim nic moc tak uzasnyho nebylo. Sleduje to tady nekdo? Aspon sarven by z profesnihohlediska mel...? :-)
Alek: viděl jsem všechny série. Začal jsem na to koukat ze stejného důvodu jako ty - zajímalo mě proč je to tak úspěšné. Názor mám podobný, je to nevyrovnané. Jsou tam hluché díly, ve kterých se skoro nic neděje a ani netvoří nějakou přípravnou část na budoucí dění. Kdyby to zhustili do 6-8 dílů jako minisérii, tak by to imho bylo lepší (viz 8dílný Boss, kde se pořád něco dělo). Navíc v dalších sériích začali trpět na větší počet hlavních postav a moc se jim nepovedlo vyvážit jejich dějové linky. Každý, kdo si stěžuje na velký počet postav v GoT, by se měl podívat na Mad Men. Pak by tvůrcům GoT zatleskal za zvládnutou práci. Dalším problémem pro mě je Jon Hamm. Až příliš často se v seriálu ocital na hranici (a bohužel i za hranicí) svého hereckého umu a působilo to dost škodlivě. Určitě to není ztrátou času, minimálně výprava je skvělá, ale mezi současnou top10 bych to asi nezařadil.
Já mám Mad Men připravené už hodně dlouho, viděla jsem jen pilot. Spolu se seriály John Adams a Strike Back je mám v kategorii "nutno vidět" a zároveň jako alternativu, když se mi nebude chtít do žádného z pravidelně sledovaných seriálů. Ale nějak to ne a ne splnit.
Mad Men jsem zkoukla asi do čtvrté sézóny. Největší hvězdou seriálu je zeitgest, duch doby (i když představitel hlavní role dělá, co může :)) Postavy jsou zajímavé a chovají se v rámci možností realisticky, ale že by to byl seriál mojeho srdce, to zase říct nemůžu.
Komentáře
Trailer totiž vypadal překvapivě dobře.
Mně nebere mysl, proč by měl autista chtít zachraňovat štěstí neznámým lidem? Oni to vysvětlují tím, že opravuje strukturu vesmíru, protože ho umí rozložit na jedničky až devítky...
Ale u mě je kombinace optimismu a čehokoliv z české filmové/televizní tvorby z žánru sci-fi, takže jako bych nic neřekla. V podstatě jen procházím kolem.