Hodnocení povídek

upraveno 25. října 2012 v Povídky
11011121416

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. července 2012
    Malíčkova poslední slova? :)
  • upraveno 12. července 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 12. července 2012
    Nejsi! Jen je tohle ta ideální varianta, na kterou nebudeme mít štěstí ;)
  • upraveno 12. července 2012
    Co máte proti Malíčkovy? Já si přeju aby to vyhral :D
  • upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    A nechcete se, lidi, představit, co kdo napsal, aspoň nickem, co máte tady? Mě by to teda docela zajímalo...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Tak tedy velké odhalení. Stejně vám to u spousty lidí nic neřekne, protože já sám prostě neznám jejich nicky (poučení pro příště).

    Gratulace tedy zejména vítězi, dnes navíc dvojitá, protože všemi obdivovaný pohádkář zase útočí na pozici nejstaršího člena naší hlídky :-)

    Povídka č. 1 - Lord Gepeto Illar

    Povídka č. 2 - Jarla

    Povídka č. 3 - Tereza T.

    Povídka č. 4 - Kráťa

    Povídka č. 5 - heavy-head

    Povídka č. 6 - Lena247

    Povídka č. 7 - Jarla

    Povídka č. 8 - wanic

    Povídka č. 9 - flanker.27

    Povídka č. 10 - Brandon

    Povídka č. 11 - BenNevis

    Povídka č. 12 - Hildegarda

    Povídka č. 13 - Lady Sansa

    Povídka č. 14 - Erik P

    Povídka č. 15 - Jay
  • upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
    Mě to nedá a musím komentovat pár komentářů ke svému dílu (jo hodím to do spoileru, aby někteří nevěděli, že jsem napsal povídku č.15) :o) :
    mozaiky, s happyendovou pointou... To mám ještě v hlavě jednu kapitolu, a ta zas ten Happy End (myslíme-li Dayny) zboří.
    zakomponování Nedova rozhovoru... No a přitom, tohle je původ povídky, to jsem takhle jednou Hru četl na sluníčku (v Turecku, takže hodně na sluníčku) a u téhle pasáže mě napadlo, že ta podoba může znamenat víc, pak jsem zjistil, že věk sedí a od té své teorii věřím... dokonce jsem prý posedlý do té míry, že každou druhou postavu daného věku zvažuju za sourozence Jona (PS: víte kdo je Daemona? :o))
    buší srdce z 08 kapitoly - jo, jedna z těch, které jsem si fakt užil... napsat kapitolu s opačným významem je legrace.
    Vážně nejsi profík? - Literární fakt ne... a myslím, že tak bych se neuživil... a jistě ne tak dobře, jak se uživím jinak... :o)
    Chybalo mi viac dialogov - náhodou se překonávám, bylo tam vět v přímé řeči víc než kapitol... :o)
    ne zrovna osobitý styl psaní - osobitý myslím je, ale neosobní... neumím dialogy, no.
    hustopeklopřísná - to je krásný slovo, to jsem si snad ani nezasloužil... :o)
  • upraveno 12. července 2012
    Tak jsem doplnil nicky těch co se v mailu podepsali.
  • upraveno 12. července 2012
    Ad Malíček: Jenom tak v rychlosti: Je to manipulativní lhář a zrádce, který myslí jenom na svoje vlastní dobro. Hrabe si pouze na svůj píseček a je mu úplně jedno, že chodí přes mrtvoly. Zradil Eddarda, Lannistery, kdoví co chystá pro Sansu... Jedna z nejhorších postav ságy- postrádá sice Ramsayovu a Joffreyho brutalitu, ale jinak je to stejná bezpáteřní krysa. Uf, tak jsem si vylila srdíčko.
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Můj je pokus číslo 6 :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Já jsem, jak už někteří určitě víte, napsala povídku č. 3, tedy Ašařino POV z turnaje v Harrenově. Nejdříve jsem chtěla psát tu klasickou teorii (Rhaegar/Lya), ale pak jsem si řekla, že na něco tak velkého ještě nemám a rozhodla jsem se napsat tu jednodušší verzi. Někteří z vás říkali, že je to až příliš sladké a romantické- souhlasím, ale chtěla jsem se na chvilku vyhnout tomu Martinovskému depresivnímu stylu a dopřát si hezký slaďáček. Děkuji všem, co se líbilo a co mi napsali nějakou kritiku, moc to pro mě znamená.
    Ježiš, já jsem ukecaná.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
    Co znamená to 'Juvééé'? D:
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • upraveno 12. července 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 12. července 2012
  • JayJay
    upraveno 12. července 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.