Já přeju Sanse, aby se stala tou vytouženou královnou, a je mi jedno po boku jakýho krále. Něco jako "Sansa vrací úder" (Cersei)... Ehm, nechte mě snít dál :-DDD
Isca: Tou ta vláda bude až v budoucnu, po stabilizaci poměrů a pod osvícenou diktaturou staronové dynastie, která bude muset začít několika lokálními genocidami a eliminací remcalů a škarohlídů :-)).
Spíš je otázka času, než by Sansa skončila v Malíčkově bordelu. Že prý někdo slyšel, že Sansa ví, jak potěšit muže. Díky, Georgi, to je přesně to, co jsme potřebovali vědět :D
Ještě se na coming out necítím. Ale mého lůzra GRRM slupne jak pralinku, už si udělal cestičku. Mám k němu vztah z osobních důvodů, vy všichni ostatní ho nenávidíte...
Komentáře
(Už jsem byl párkrát nařčen, že nadržuju lůzrům, jsem prostě takový).