FC NEVADA DRAGONS
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Vypadá to, že zde ještě nevlastníš účet. Pokud se chceš zapojit do diskuze, klikni na jedno ze dvou tlačítek níže.
Komentáře
Ale při té poslední střele Poláků mně dobře něporažilo. :-)
Zajímavé, že jsme snad první postupující s negativním skóre ve skupině.
každopádně to vypadá na slušnou matiku, jestli dánsko prohraje a nizozemsko vyhraje
Češi = špatný fotbal(ale faktem je, že se zlepšuje, trochu ale přece)
Rusko a Polsko, ale také nepředvedli nic extra, paradox je, že oběma udělal největší problém vzájemný zápas, který byl nejatraktivnější:D
https://twitter.com/pjanega/status/214038306911027200/photo/1
I viděla, pustila jsem si TV pár minut před koncem :))
zhruba před těma dvěma rokama, se zjístilo, že jediný možný styl na barcelonu je bránění a od té doby se lidi neradi koukaj na zápasy Barcelony, ale ta si za to taky může sama, té tento styl vyhovuje a chce ho hrát, důkazem toho je kádr, nemají žádné pořádného šutera ze střední vzdálenosti a žádného kořena utořníka do vápna, k tomu jejich první hráč nad 150 cm od soupeřovy brány je Busquets...kde jsou ty doby fotbalu kdy se tam proháněli Ronaldinho, Henry a Zlatan či Eto, tenhle fotbal jsem u Barcelony zbožňoval!