Vy to robíte asi mesiac, odosielate to na kontroly, poriadne si to striehenet a spracúvate z rozličných zdrojov... A ja som to prosto naškrabal a odoslal... Teraz sa cítim ako flákač :D
Inak, pripravujem ešte jednu paródiu... Neviem či bude rovnako dobrá ako tá predtým, ale dúfam v to.. Pôjde aj o začlenenie Fossowayov, o ktorých skoro nič okrem ich jablka neviem, takže to bude ešte komickejšie písať o niekom, o kom nič neviem... Ach... You know nothing Gep
V skutočnosti to bol celé môj nápad, mne ďakujete za ceny, za súťaž, za akýkoľvek článok, dokonca za toto fórum aj za celú ságu. Ja som bol šedá eminencia, ktorá z diaľky všetkých ovládala. Pieseň je niekedy účinnejšia než hovorené slovo :) A tak pravil a tak děl, ten Malíček...
heavy - rekapitulace praví, že já založila toto téma ze sobeckého důvodu, abych měla co číst a zároveň poskytla útočiště fanouškům, kteří mají v hlavě nápady a chtějí se o ně podělit - taková symbiósa :-) Pak napadlo Tebe, že bychom mohli všichni kdo bude mít zájem napsat takový putovní román - každý kousek. Jako protinávrh jsem uvedla, že pro začátek bychom mohli zkusit něco lehčího - povídku na téma. Ty ses optal jaké téma a já podumala a navrhla "Původ Jona Sněha", protože je to zajímavá přihrávka pro každého fanouška ať už je zainteresován více či méně. A navíc - lady Krisa by si to tak přála :-) Načež jsi to zveřejnil Ty :-)
Nyní jen doufám, že se Alekovi sejde do pošty co nejvíce povídek různých žánrů a teorií a za 5 dní se pobavíme příjemnou četbou :-)
Ano, tak to bylo, vždyť je to všem jasné, proč to vlastně píšeš? :-)
Ocenění nejlepších prací považuji za dobrý nápad, chtěl bych vyjádřit poděkování Alekovi a Ben Nevis, že se o to postarali. Prvotním cílem nicméně zůstává ne boj o ně, nýbrž zábava a nové čtení z oblasti, o kterou se tady pravděpodobně všichni nějakým způsobem zajímáme. Tak to alespoň chápu já a moc se na to těším. Čím víc toho bude ke čtení, tím líp.
Ale proč to tady vlastně píšu, když to všem musí být jasné? :-)
Já jsem nějaká zmatená, dneska už mám 18. června, takže jsem se těšila, že usednu a budu číst o původu Jona. Co jen nezpůsobí jedno nevinné otočení stránky v diáři. No nic, ještě si týden počkám.
Komentáře
Mně včera sežvýkal několik listů papoušek. A ještě mi přitom nadával. :-O
Inak, pripravujem ešte jednu paródiu... Neviem či bude rovnako dobrá ako tá predtým, ale dúfam v to.. Pôjde aj o začlenenie Fossowayov, o ktorých skoro nič okrem ich jablka neviem, takže to bude ešte komickejšie písať o niekom, o kom nič neviem... Ach... You know nothing Gep
Nicméně byl jsi to jen a jen ty, kdo dodal té literární výzvě oficielní punc :-) (můj prvotní popud byl čistě sobecký - mít co číst :-)) )
Své/Tvé oslovení chápu jako lichotku. :-)
Tak, dosti kroucení. Nechť promluví pera a klávesnice, ať je co číst!
V skutočnosti to bol celé môj nápad, mne ďakujete za ceny, za súťaž, za akýkoľvek článok, dokonca za toto fórum aj za celú ságu. Ja som bol šedá eminencia, ktorá z diaľky všetkých ovládala. Pieseň je niekedy účinnejšia než hovorené slovo :) A tak pravil a tak děl, ten Malíček...
heavy - rekapitulace praví, že já založila toto téma ze sobeckého důvodu, abych měla co číst a zároveň poskytla útočiště fanouškům, kteří mají v hlavě nápady a chtějí se o ně podělit - taková symbiósa :-)
Pak napadlo Tebe, že bychom mohli všichni kdo bude mít zájem napsat takový putovní román - každý kousek.
Jako protinávrh jsem uvedla, že pro začátek bychom mohli zkusit něco lehčího - povídku na téma.
Ty ses optal jaké téma a já podumala a navrhla "Původ Jona Sněha", protože je to zajímavá přihrávka pro každého fanouška ať už je zainteresován více či méně. A navíc - lady Krisa by si to tak přála :-)
Načež jsi to zveřejnil Ty :-)
Nyní jen doufám, že se Alekovi sejde do pošty co nejvíce povídek různých žánrů a teorií a za 5 dní se pobavíme příjemnou četbou :-)
Ocenění nejlepších prací považuji za dobrý nápad, chtěl bych vyjádřit poděkování Alekovi a Ben Nevis, že se o to postarali. Prvotním cílem nicméně zůstává ne boj o ně, nýbrž zábava a nové čtení z oblasti, o kterou se tady pravděpodobně všichni nějakým způsobem zajímáme. Tak to alespoň chápu já a moc se na to těším. Čím víc toho bude ke čtení, tím líp.
Ale proč to tady vlastně píšu, když to všem musí být jasné? :-)
To zvýraznění přímé řeči jsi vymyslel sám, nebo ti to někdo poradil? ;-)