Fanouškovská fikce

upraveno 16. ledna 2013 v Rozličný pokec
1101113151675

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 5. června 2012
    :o)))
  • upraveno 5. června 2012
    Je snad jasný, že se mu zdálo o Nevadě ;)
  • upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    no, myslím, že v případě Krisy by se heavymu zdálo o Jonovi a to nevím, jestli by tady přiznal :-)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2012
    Na to jsem se právě chtěla zeptat, jestli heavy vytvářel podobu dotyčné podle avataru či dle vlastní fantazie :)))
  • upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    Krisa je totiž ve skutečnosti prťavá blondýnka s vysokým hláskem ;)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 5. června 2012
  • upraveno 5. června 2012
    kolko neplodnej diskusie ohladom jedneho heavyho sna o mne...tstststs :)
  • upraveno 5. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2012
    Jo, to je snad dobře ne? :))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. června 2012
    Jarla: Ty bys snad nechtěla melé heavíky :)
  • upraveno 6. června 2012
    Krisí Kočanská :-))
    Mi ty moje zlobeniště stačí až až...netřeba přidávat :-p
  • upraveno 6. června 2012
    Ale je zajímavé, kam až se může stočit jedna nevinná fanouškovská fikce. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 6. června 2012
    Nevinná? No tak Heavy... :)
  • upraveno 6. června 2012
    Nevinný heavy - není to oxymorón ?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. června 2012
    heavy je prohnaný lišák :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 6. června 2012
    Že by se i Nevadě zdálo o jednom uživateli tohoto fóra :)))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. června 2012
    Hned o dvou, ale už před pár týdny :o))
  • upraveno 6. června 2012
    To mě taky, ale ne o nikom konkrétním. Prostě že šli uživatelé tohoto fóra na výlet.
  • upraveno 6. června 2012
    Lady Sansa: Všichni na společnej výlet? Aaaw :)
  • upraveno 6. června 2012
    Jo, bylo to super, ale pršelo, takže jsme si potom zalezli do nějakýho velkýho krmelce nebo co to bylo a tam jsme si předčítali. Tak třeba se sen jednou stane skutečností :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 6. června 2012
    No vy mi dáváte. Teď se té představy nezbavím :o)))
  • upraveno 6. června 2012
    Lady Sansa: Kolektivně jsme si na krmelci přečetli Rudou svatbu a pak se obejmuli v rámci skupinový psychický terapie? :D
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
    huh, myslím, že to raz musíme urobiť. buď na svadbe aleka a krisi, alebo na nejakom veľkom cone pri príležitosti vydania poslednej knihy... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 6. června 2012
  • upraveno 6. června 2012
    No a pak že já jsem pubertální pako, který vidí za vším sex :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.