13468966

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    Ono to bude vypadat, že jsem magor, ale moje noční můry jsou o schodech a výtahách. Fakt, o schodech a výtahách! Schody nemají boční zábradlí a jednotlivé schody nic nespojuje, takže to jsou jenom "stupátka" ve vzduchu a mezi nimi jsou strašné mezery, já jsem na nich a nemůžu se ani hnout, protože bych určitě propadla mezi schody. No a u výtahů je něco podobného - mezi kabinou výtahu a "patrrem", kam se vystupuje je obří mezera, takže ten výtah je jakoby v prostoru. Já musím vytsoupit, ale nemůžu, protože bych určitě spadla tou mezerou. (a to že jsem jednou zůstala 45 minut zaseklá ve výtahu, protože dojel pod patro, tomu vůbec nepomohlo)
    No a děs mám z umělých zubů a starých kožichů s velmi dlouhým chlupem, brrr.
    Jak to tak čtu, asi fakt budu ma-gooor :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    Klauni jsou divní, divní a divní. A taky nejsou vůbec vtipní!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    Nikdy jsem nepochopil, proč bych se měl začít chechtat, když uvidím červenej nos a napatlanou hubu

    Jen nech na hlavě, když jde o sebezáchovu, člověk zjistí, jak jsou jeho malý fóbičky malicherný. Pamatuju se, jak jsme se učili ty injekce připravovat - strčit do aplikátoru, natáhnout vodu, rozpustit látku, znovu natáhnout a pak bodnout, natáhnout krev a pak teprve stříknout...

    Ale pravda nebylo to celou dobu, poslední rok chodila jen jednou měsíčně na infuze
  • upraveno 10. května 2012
    "Shoot shoot, shoot all the clowns" zpívá Bruce Dickenson...a já ho chápu - taky je nemůžu vystát...však jukni, jak se ti "veselí pejsci" tváří :-)
    No ještě se mi zdává, že létám - to je nádherné, že je to můra poznám podle toho, že jsou tam dráty vysokého napětí a já mezi nima kličkuju...no a někdy shořím :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    No, když jsi zmínila schody, tak já nesnášim vejšky. V budově soudu pro Prahu 3 vedou schody okolo starýho výtahu, takovýho co neni obezděnej ale jezdí volě mezi schodama a zezadu tam je mezi schodama a výtahem velká mezera, je to starej barák s těma vysokejma patrama, takže stačí jít do takovýho čtvrtýho patra a už je nepříjemný se přes to nízký zábradlí trochu nahnout.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    JAK mezera mezi schodama a výtahem?
    Jo, už to chápu, začala jsem přemýšlet a došlo mi to :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    Už jste někdy ve spánku umřeli? Prej se člověk vždycky probudí...

    jo, ještě jsem se jako malej bál, že můj obraz v zrcadle začne dělat něco jinýho než já...

    Krisa: Prostě zařízení výtahu a mříž okolo nevyplňuje celou šachtu
  • upraveno 10. května 2012
    Jak tvrdí Stephen King - klauni jsou personifikovaný zlo. Chcete balónek? :D

    Jo a moje noční můry jsou o tom, že se někam nemůžu dostat nebo že nestíhám... ehm, pohoda? U čtení Martina jsem si občas říkala, jestli se mi nezačne zdát o zlatých korunách, vlčích hlavách a vyhřezlých koňských střevech.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    Výšky mi ani tak moc nevadí. Teda lanový překážky ve 12 metrech nikdy více - to je přesně jak v tom snu, nedržící opora pod nohama, ale skákání z 15 metrovýho mostu (měřeno toaletní mírou) bylo boží.
  • upraveno 10. května 2012
    Já začínám mít noční můry z vašich nočních můr.
  • upraveno 10. května 2012
    Mně se jako malé zdály dva sny dokola.
    V prvním jsem s jakousi bábuškou krmila králíky v betonových kotcích. V jednom z kotců až u země byl malý, chlupatý, bílý pejsek a já věděla, že je strašně zlý. Ta babička mne před ním ještě varovala. Najednou u něj byla dvířka otevřená a pejsek ke mně utíkal a chtěl mne pokousat. Pamatuji si ještě, jak si ta babička všimla, že vybíhá, snažila se ho chytit, ale nebyla dost rychlá. Probudila jsem se předtím, než se zakousl.
    Druhý byl v jistém smyslu šílenější. Kdykoliv jsem chtěla v noci vstát, zdálo se mi, že u postýlky mi sedí vlčák a čeká, až vytáhnu ruku zpod peřiny abych rozsvítila lampičku, a ukousne mi tu ruku.

    Později to bylo pestřejší- oživlí kostlivci, masožraví dinosauři, lidi snažící se mne zastřelit/otrávit/ubodat/zaklít.... :D
  • upraveno 10. května 2012
    No já jsem několikrát shořela ne těch drátech a pak jsem se na sebe dívala jako na hromádku popela :-) Ale to samo o sobě děsivé nebylo, jen to před tím.
  • upraveno 10. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 10. května 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Už jste někdy ve spánku umřeli? Prej se člověk vždycky probudí...

    Předpokládám, že myslíš ve snu - to umírám celkem často a ještě častěji mě někdo zmrzačí. Jo a před 14 dnama mě před smrtí zachránil Pepa Vojtek (asi bych měla začít přemýšlet o terapii). Co mě vždycky stoprocentně probudí je snová smrt bratra, to se vždycky probudím, celá uřvaná. Jednou to můj sen dotáhl tak daleko, že jsem se musela jít podívat do jeho pokoje, jestli žije.
  • upraveno 10. května 2012
    Lidi, slezte z té pohovky. :-)
  • upraveno 10. května 2012
    Jsem asi divná, ale ve snu jsem nikdy neumřela. Nějak mě to neděsí, prostě existujou i horší věci.
  • upraveno 10. května 2012
    flanker.27 napsal(a):

    Už jste někdy ve spánku umřeli? Prej se člověk vždycky probudí... ...

    Po třech kulkách do hrudníku jsem usnula tvrději, ale pak mne celý den bolelo u srdce. Když se mi zdálo, že jsem nevědomky vypila kyselinu, vzbudila jsem se ihned a nemohla popadnout dech.

    Podvědomí je strašná mrcha. :D
  • upraveno 10. května 2012
    Já opouštím tenhle topic! :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 10. května 2012
    Já výšky miluju. Od malička.

    Moje noční můry jsou tři a nechce se mi na ně ani myslet.
  • upraveno 10. května 2012
    Já se v nebezpečí měním v někoho jiného - nejčastěji ve vlka - to pak mohu zakusovat a rozsápat všechny lidi, kterých se bojím nebo v poštolku a to nenápadně odletím nebo barbara Conana (v Arnieho provedení) a kosím nepřátelé mečem nebo dvěma sekerkama (to bude asi personifikace z Diabla 2) :-)

    Takže se ve snech vlastně bojím výhradně lidí...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 10. května 2012
    svoa00 napsal(a):
    Viděl, slabota. Bohužel, nápad špatnej nebyl. I když teď už se pochopitelně bojím spíš jet noční tramvají a podobně...

    Ale docela hezky byla taková scéna udělaná ve filmu Hlubina

    Asi si pudu pustit nějakej pěknej horor na dobrou noc (i když jak tak koukám na hokej...) :)

    Krisa: Jo, ve snu, to nebyl dobrej překlep...
  • upraveno 10. května 2012
    Krisa napsal(a):

    Ono to bude vypadat, že jsem magor, ale moje noční můry jsou o schodech a výtahách. Fakt, o schodech a výtahách! Schody nemají boční zábradlí a jednotlivé schody nic nespojuje, takže to jsou jenom "stupátka" ve vzduchu a mezi nimi jsou strašné mezery, já jsem na nich a nemůžu se ani hnout, protože bych určitě propadla mezi schody.

    Kriso, my máme rovnaké sny! A tie schody sú ešte niekedy nahnuté a ja na nich neviem udržať rovnováhu.
  • upraveno 10. května 2012
    Ja mam najradsej, ked si uvedomim, ze som v sne. Minule som len tak z recesie skocila do prazdneho bazena :)
  • upraveno 10. května 2012
    Hildegarda: a pak se přišlo na to, že to vubec sen nebyl... =)
  • upraveno 10. května 2012
    Mně se občas zdá, že jsem měl jít už dávno spát, když mám ráno vstávat do práce. A co hůř, když se z toho konečně probudím, tak se probudím rovnou do toho. Vskutku ďábelské..
  • upraveno 11. května 2012
    Ugla: Mně se zase vloni zdálo, že vstávám do školy. Pak jsem se najednou teprve budila a vstávala znova. Pak jsem zjistila, že to byl sen a teprv se budím. Opakovalo se to asi desetkrát než jsem se vzbudila ve skutečnosti. Ten sen byl tak živý, že jsem si nebyla jistá, jestli už je to doopravdy a co mě naštvalo nejvíc- všechno, co jsem při těch předešlých "probuzeních" stihla udělat samozřejmě uděláno nebylo (snídaně, svačina, převléknutí...).
    Zaspala jsem o víc jak dvě hodiny a celý den byla k smrti utahaná.
    Nejhorší jsou sny, u kterých nejde poznat, jestli jsou to sny, nebo skutečnost. :(
  • upraveno 11. května 2012
    No stačí jednoduchý test - já zkusím skočit ze schodů - jestli je to sen, tak letím :-) Kupodivu ještě nikdy jsem neváhala ve skutečnosti :-D
  • upraveno 11. května 2012
    Obávám se, že bych se zabila i ve snu. Sice to není "natrvalo", ale příjemné to taky není. :)
  • upraveno 11. května 2012
    V tom případě zkus něco bezpečného :-)
  • upraveno 11. května 2012
    Třeba létání. :-)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.