1679111266

Komentáře

  • Tohle mi nedělejte, nebo se nad těma fotkama rozplynu. :-D
    Džungaráci jsou skvělí, taky jsem jich pár chovala.
    R.I.P. Béďo a Kimi. :-(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Já zbožňuju Osmáky Degu
    image
    image
    Pan Filuta spinká na zahradě pod švestkou :(
  • upraveno 9. prosince 2012
    Tohle ujíždění na roztomilých obrázcích zvířat je opravdu typické pro ženy...asi, snad :-D

    Tohle to jsou krásné a zajímavé fotky zvířat:
    image
    image

    Jedna pro Uglu a milovníky hlodavců

    image
  • Tak třeba já miluju jakékoliv fotky zvířat. Ty roztomilé jsou prostě roztomilé...:D Neřekla bych, že to je typické pro ženy, ale spíš, že chlapům je prostě blbý říct, že to je fakt roztomilý...:D

    Já mám ráda prakticky jakákoliv zvířata, jsem přesně ten typ člověka, co nemůže chodit do zverimexu ani ke kamarádům se koukat, protože by jinak přitáhl domu všechno co by viděl...:D

    Jinak fotky lovících zvířat jsou rozhodně fascinující :)

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ta myš určitě té sově jenom čistí zuby
  • Kajoush napsal(a):

    Tak třeba já miluju jakékoliv fotky zvířat. Ty roztomilé jsou prostě roztomilé...:D Neřekla bych, že to je typické pro ženy, ale spíš, že chlapům je prostě blbý říct, že to je fakt roztomilý...:D

    Já mám ráda prakticky jakákoliv zvířata, jsem přesně ten typ člověka, co nemůže chodit do zverimexu ani ke kamarádům se koukat, protože by jinak přitáhl domu všechno co by viděl...:D

    Jinak fotky lovících zvířat jsou rozhodně fascinující :)

    Přesně tak, souhlasím se vším, co jsi napsala :-D
  • Ti jsou nádherní...
  • upraveno 9. prosince 2012
    Já bych určitě doporučil všem milovníkům zvířat stránky:
    http://www.nature-photogallery.eu

    Opravdu krásné fotky
  • @Dreamer: ty fotky.. ty tvory.. to je... nadhera
  • K tym super cute fotkam pridavam galeriu tych nalepsich, hoci niektore tu uz boli
    A teraz galeria toho najlepsieho :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Hildegarda Jej, většinu z nich nutně potřebuju :).
    To mrožátko je chudinka strašně škaredé. A hrošík je strašně boží :)
  • Ta panda je správná :-) A ty liščata taky... :-)
  • Nádherná zvířata :-)
  • Nymeria, Léto
    Duch (len tie oči :) )
    Chundeláč. :-)
  • Daily Deviation- Šlaďoušká šovička- ťáááp...
    image

    Jsem ráda, že v tomhle topiku se smí šišlat. :D
  • Ňo ťoťo... :-)
  • Není to zrovna ta, která věští smrt? Asi jde pro svou novou oběť..
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Jaj, ta je boží. Asi začínám chtít malinkatou sovičku :)
  • Neukazujte to Uglovi :D
  • Pozdě!!
    Ta je fakt výborná. :-)

    @Krisa: malé sovy nevedeme..
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
    image
  • Budu hodně trapná, když řeknu, že nemám ráda zvířata? :twisted:

    Na obrázku jsou to samozřejmě slaďoušci a milášci, ale když ke mně přiběhne nějakej velkej čokl a začne mě očuchávat ("nebojte se slečno, on je hodnej, on si chce jenom hrát" :wall: ), tak pěním. Stejný případ, když stojím na zastávce na české a kolem začnou lítat vypasení holubi, to taky nesnáším.
  • @Lady Sansa Trapná ne, spíš "divná". ;)
    Já mám přesně opačný problém. Absolutně nechápu, proč mi ti páníčkové tak usilovně vysvětlují, že mi ten pes nic neudělá, když to přece vidím (řeč těla). Nehledě na to, že pokud nějakého blížícího se hafana, jevícího zájem o seznámení, vidím, automaticky nastavuji ruku k očuchání a doufám, že ho budu moct podrbat za uchem. :D
    A co se týče holubů- jeden z mých nejsilnějších a nejlepších zážitků z dětství bylo krmení holubů na náměstí v Benátkách. =D
  • Já mám taky takový zážitek z dětství - roztomilý pejsek, milá panička mi ho dovolila si pohladit, já naivka si ho pohladila a pejsek zhodnotil moji ruku za zajímavou a kousnul si, i po tolika letech mě dojímá, když si vzpomenu, jak krásný a rozkošný to byl zážitek. :-?
    Od té doby jsem vedu válku proti tomuto plemenu tak, že v MHD se na ně snažím nadávat a šlapat po nich =D :twisted:
  • Mě kdysi starostlivý tatík nechal běhat samotnou za novým psem- vysloužilý lovecký, napůl slepý a úplně hluchý (Nebo naopak? :-?). Dopadlo to, samozřejmě tak, že jsem za chvíli přiběhla s křikem, že mě kousl. Navíc mne otec naštval usilovnou snahou přesvědčit mě, že mě ten pejsek přeci nekousl, ale jenom škrábl (Zřejmě nechtěl mít malér z toho, že mě nehlídal... :evil: ).
    Z dnešního pohledu vím, že za to ten pes nemohl- neznal mě a dal mi jasně najevo, že nemám otravovat (Ano, to si taky pamatuji.) a já s ním vůbec neměla zůstávat sama. Dokud žil, snažila jsem se mu vyhýbat a když si strejda pořídil jiného- to samé plemeno-, nebyla jsem si poblíž něj úplně jistá v kramflecích, ale jinak se psy kvůli tomu žádný problém nemám. (Otec už je jiná... :D)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.