Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
12728303233581

Komentáře

  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    Ben Nevis: Bylo to v USA ve státě, kde znovu zavedli trest smrti. Samozřejmě, že zloděje nepopravují - byl to jen příklad, že Jarlou navrhované sekání ruky by nemuselo snížit počet krádeží.
    flanker.27: Pravděpodobně máš pravdu, protože ses tím zabýval více podrobně - já jsem viděla statistiky z pár let před a po zavedení TS (ne nějaké rozsáhlé z více států, více let...), kde byly počty hrdelních zločinů obdobné, takže autor mohl usoudit, že to žádný velký vliv nemá... Byl to příklad, že obnova tělesných trestů nemusí být tak zastrašující, jak by si někdo mohl myslet.
  • upraveno 7. května 2012
    chmure, může-li ti pes zachránit život tak jeho život cenu nemá ? jsi jeden z těch, co se považuje za víc než ostatní primáti, co? jsi absolutně vájimečný "člověk" ....hm tak to já jsem jen prostý savec a primát....a mé přátelství se savcem psem pro mne mělo vyšší hodnotu než mnoho lidských životů....nechápeš, takže ani nezávidíš, že jsi takové přátelství nezažil.....

    Mé argumenty mají logiku jakožto celek. svého konkrétního majetku jsem se vzdala za cenu, že budu mít pokoj o někoho, kohoho jsem se bála, před kým jsem utíkala....byla to takové návnada - doufala jsem, že bude rád, že mu zůstal majetek a mne nechá být....no mýlila jsem se - byla to moje chyba, ale přesto bych si stejně nic ze společného manželství neodnesla - břidil by se mi pohled na takovou věc a nebyla bych schopna takové peníze použít. Naopak na to výživné jsem měla právo, myslela jsem si naivně, že mi ho stát svými zákony garantuje - ale opět stát a zákon selhal. Člověk se zkrátka musí naučit, že co si neochrání sám vlastním přičiněním to nemá....ale když tedy chci svůj majetek protentokrát hájit, protože neschopnost státu a zákona vidím, tak se ti to opět nelíbí.... zde uniká mi logika tvého myšlení.....podle tebe se mám teda nechat nebo nenechat okrást? Nemám se nechat okrást, ale zároveň nemám svůj majetek aktivně hájit? Když mi tedy vlezou neznámí lidi do baráku v noci a načapu je ve sklepě, tak mám dělat co? optat se čím jsou ozbrojeni, abych náhodou nepoužila nepřiměřenou obranu? Nebo se pro jistotu pustit do pěti chlapů cigánské národnosti holýma rukama? Nebo počkat až se pustí oni do mne a teprve až si všichni bouchnou budu vědět, že mohu udeřit já a nebude to z mé strany napadení? A když teda uslyším ze sklepa podezřelý rachot, tak tam mám jít dozajista s holýma rukama, abych si náhodou nevybrala delší ocelovou trubku než mají oni ? Nebo tam nemám chodit vůbec a místo toho počkat až si odnesou, co budou chtít a místo toho volat na policii a čekat až si udělají čas pozítří a přijdou a konstatují, že stejně nezjistí, kdo to udělal a kdybych je měla nafocené a otisky jim donesla až na stanici tak mi řeknou, že s tím setjěn nic neudělají ? takže mám raději přestat používat sklep a nebo rovnou celý barák?

    Všechno co tady říkám totiž je - žít a nechat žít a pokud mi někdo sáhne na můj majetek, tak tvrdě trestat, aby to příště neudělal nebo lépe nemohl udělat ani kdyby chtěl...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    a co jsem s tím výživným měla dělat ? právník mne informoval, že každému takovému co má platit výživné stačí, když jendou za půl roku projeví snahu zaplatit byť by to bylo deset korun, takže jsem namydlená a v neřešitelné situaci...a přesně tak to probíhalo - třeba stovka jednou za půl roku....a nedostanu to z něj nijak....nějaký lepší nápad?

    já zamknu co? vchodové dveře a oni utečou okýnkem ze sklepa, co? pokud před tím oknem nebudu stát s těžkým kyjokem, tak bez šance a nebo ty dveře rovnou vyrazí? mám raději investovat do pancéřových? já bych raději žila ve společnosti, kde to nebylo potřeba jako dosud desítky let....

    měli si to říct především ti, co byli verbováni jako první! Mám svoji živnost a žiju si svým životem a teď po mně vláda chce, abych všechno opustil a hrnul se do jiné země a zabíjel je proč vlastně? co těm lidem museli slíbit ? snadný zisk bez práce? takový není!!! u takových věcí jde pouze těm nahoře o více majetku a více moci - ignorovat - vyřiďte si to mezi sebou.... nehodlám je v tom podporovat.
    vy tu pořád mluvíte o tom, že jste v armédě napadených, ale já mluvím primárně o těch, co jdou do armády jako první na straně těch, co oficielně válku začínají! to jsou totiž taky lidi - akorát příliš hloupí aby se zamysleli a nebo příliš chamtiví než aby domysleli důsledky. v žádné válce nezbohatl pěšák - jasné?
  • upraveno 7. května 2012
    Arianus
    a jaké to je střílet do lidí? Ženské střílíš taky? A děti taky střílíš? Je to prima? Líbí se ti taková "práce"?
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    Takže ty sice nebráníš ani svou rodinu ani svůj majetek - ty prostě jen střílíš do lidí, protože je to dobře placená práce a protože to můžeš dělat naprosto legálně a vůbec se tak necítíš jako vrah - být voják je vlastně úctyhodné....ve skutečnosti mi začíná být mdlo od žaludku, když vidím, že se tu teď bavím s vrahem, který má na svou "práci" certifikát.....
  • upraveno 7. května 2012
    Majetek nemám a rodinu také ne, vlast mi vzali. Takže nemám co bránit.

    Střílím do lidí protože je to to jediné co mne život naučil a žel nic jiného neumím. Takže tak.
  • upraveno 7. května 2012
    Takže pro všechny, co to teď čtou - máme tu mezi sebou Ariana, který zabíjí lidi - ženy a děti v jejich vlastní zemi pro peníze, protože to je jeho práce. Nechrání tím svou rodinu ani svůj majetek. Dělá to naprosto legálně pod nálepkou uniformy - on je ten hodný voják.

    Zatímco, jsem-li připravena účinně hájit svůj majetek poctivě nabytý ve vlastním domě, tak jsem ta špatná :-) To proto, že nemám uniformu ?

    Jsem ráda, že jsme si to ujasnili!
    A nemlčte a řekněte, copak si myslíte....
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    Arianus - bez Ariana! Neskloňuji podle Medka, ale podle gramatiky!
  • upraveno 7. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    Jarla: Špatné to je i kdybys měla uniformu Batmana! Usmrcení někoho pro obranu majetku (jé, on mi krade auto - vytahnu pistoli a prásk) prostě není dobré a nikdy nebude!
    Arianusise soudit nemohu, neznám žádné podrobnosti a píše evidentně nadneseně.
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    Vztah kriminálník a oběť (okradený, potlučený), to je jasné, ale Jarla tady nadnesla i téma - vztah manžel (nebo přítel) tyran a jeho oběť. Nemusí to být ani násilník, stačí když je to třeba chorobný žárlivec, manipulátor, alkoholik. Tady už nepomůže ani zavolat policii. Oběť musí utíkat, často si není jistá životem, musí se vzdát svého domova a majetku. Když z toho vyjde lacino, musí změnit bydliště, zaměstnání, telefon nebo alespoň zámek. Všechno to jsou náklady a agresor se může smát nepotrestán.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    Dle mého přesvědčení je (cituji ale souhlasím s názorem) každá uniforma zvrhlost - každý voják je špatný!
    Žena či dítě s vestou či bez ní ve své vlastní zemi? Ano, jsou v právu a je-li voják jiné státní příslušnosti je vetřelec a povolený cíl!
    Je mi jedno kdo má kanady a kdo má zbraň - netlačím se do cizí země a neberu jejich majetek - mám svůj majetek ve své zemi - budu ho bránit.
    Ano, je amorální vés válku z jakéhokoliv důvodu ať si to omlouváš jak chceš - já se obejdu bez některých vymoženstí než odtamtud arméda vypadne a pak budu zase to co budu potřebovat směňovat za mnou vydělané peníze s těmi, co mají to, co chci. Nebudu to brát lidem té země násilím - to si neomluvím žádnýma řečičkama! Já to poctivě koupím. Však oni tam sami se sebou válčit nebudou a rádi prodají - na co by jim všechno bylo v čase míru? Sami to nespotřebují....
  • upraveno 7. května 2012
    Ben Nevis - pravdu díš - ty o tom něco víš? A ne nepomůže ani tajit adresu před všemi včetně rodičů. Najal si detektivy a prostě mne našel, i když jsme změnila telefon, zaměstnání, přestěhovala se do Prahy...prostě vše... Dnes už je aspoň zákon o stalkingu...před lety nebyl....i když jestli je efektivní nevím :(
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    Ben Nevis: Naštěstí se to už začíná řešit i v právně (v nové tretsním zákoníku - např. stalking) - to by řekl lépe flanker. Nějak mi ovšem není jasné "vykázání z domu" policií - nepochopila jsem co to vyřeší (agresor se má uklidnit, začít přemýšlet). Mám z toho totiž pocit, že po takovém vyhnání to bude ještě horší, ale nevím - nesetkala jsem se tím a doufám, že se s tím ani nesetkám (ani někdo, koho znám)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    Jarla: A co když žena s vestou ve vlastní zemi útočí na obyvatele stekné země, kteří "místo zelených čepiček nosí čepičky modré"? I pak je amorální bránit "modročepičáře"? (se začínáním válek, napadáním a násilí na jiných nesouhlasím)
  • upraveno 7. května 2012
    flankere - ano - na počátku je propaganda o smyšlených či skutečných dávných křivdách a hlupáčci a chamtivci nalákáni na snadný zisk - až je pozabíjíme a obsadíme, tak se budeme mít líp. A to jsou ti lidi, co by se měli zamyslet, jestli se na ně nešije nějaká mocenská habaďura a jestli je jenom chytrolín nahoře nechce použít jako nástroj pro vlastní obohacení. Jsou hloupí, protože vždy je tomu tak - vždy jde o majetek a moc a nikdy o nic jiného - vznešené cíle jsou pro plebs....
  • upraveno 7. května 2012
    Krisa - pak je důležité hlavně zrušit všechna náboženství, páč stojí za polovinou sporů....hlavně o těch modročepičářských a červenočepičářských....a nedělat mezi nima fořta - ať se třeba vytlučou mezi sebou! Když tu svoji podělanou jakoukoliv víru prosazujou jako nejlepší a nejúžasnější....Ale hlavně se do toho nemíchat! Náboženství je nejsnadnější způsob, jak ovládat lidi ve velkém :(
  • upraveno 7. května 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. května 2012
    Jarla: Já stejně věřím (naivně doufám), že lidi nechodí do armády pro zisk a možnost legálního zabíjení... A nechat někoho vybíjet bez povšimnutí taky nevidím zrovna jako morální věc. Náboženství jako zdroj sporů by se zrušit mělo, jenže ono má i spoustu jiných funkcí, které jsou docela pozitivní (jistoty, způsob života, sdružování lidí se stejnými zájmy...). Jo a jsem nevěřící pes.
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
  • upraveno 7. května 2012
    Kosovo v každém případě Srbům...připustím-li Kosovo pro Albánce, tak to je jako přenechat vlastní zemi cigánům. A nechat Srby ať si to s Albánci vyřeší hezky po svém a nemontovat se do nich!
  • upraveno 7. května 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.