Takže jsi chytřejší než Eddard? :-) Malíček je ambiciózní, ale i schopný (tyto dvě vlastnosti se u lidí často vzájemně vylučují) je chytrý, ale i výřečný (opět, nemusí nutně jít ruku v ruce), vtipný, duchapřítomný atd. Jediné, co Malíčkovi chybí k dokonalosti, je charakter. ( A od toho se odvíjející věci jako poctivost a čestnost - i když on si to určitě zdůvodnil, že je věrný sám sobě). Což je ovšem dost zásadní nedostatek. :-) A skrupule, jejichž absence je podle mě možná vůbec to nejhorší, co se může člověku přihodit.
Chytřejší ? To s tím nesouvisí. Jen jsem ženská a takových věcí si všímám. Eddard je kapku koženka a má těch skrupulí v některých ohledech příliš, ale dobře za takové lidi jako je on. A taky není dost podezíravý, protože je čestný. Třeba ta ambicióznost mi taky dost vadí. Většinou je na škodu charakteru. Člověk se má spokojit s tím, co dělá dobře a nabýt tak vážnosti a úcty právě pro to, co dobře dělá a netlačí se kam ho netřeba. Nepotřebuji chlapa, co někam míří - výš jen výš...šupity šup na zikkurat :-) (parafráze z červeného trpaslíka - na Tvé upozorvnění raději dodávám :-) )
Dobře, můžeš taky k nám do onsenu a ne do exclusive hogo fogo prominent de luxe eňo ňůňo s Ramseyem, Visrysem, Walderem Freyem, Horou, Joffem, Malíčkem, Roosem a šíleným Aerysem :-)
Tá jo - kdybys to měla třeba v aréně, tak bych si taky koupila plné vstupné na čumendu :-D Ale proč je přikovávat - já bych je naopak nechala ať rozproudí vlastní jímavou konveraci, ne ? :-))
To by taky stálo za to. Ale to by museli být pečlivě odděleni od divácké části a já bych si hold počkala až se utlučou a chodila dobíjet zbytky. :D Teď ještě domyslet, jestli jim půjčit nějaké nářadí, nebo spoléhat na to, že "umí rukama"...
Nic jim nedávat :-) Sice myslím, že by se dost sázelo na Horu, že je utluče pazourama všechny, ale třeba by to nebylo tak jednoduché - kdoví, který ze zúčastněných by mu co nakecal a slíbil...to by ještě mohlo být hodně napínavé :-)
Rozsudek ? Ale kdež - já bych tedy zvolala "enjoy party"...ale co na to slečna Urathraptor ? :-) Byl to její nápad pojmout to jako hru :-) Já jsem takovým jezírkem pouze vyhrožovala těm, co nechtějí být v onsenu s mou společností :-D:-D Taková alternativa zábavy, víš :-)
Checht :-) Trochu mi to připomíná kámošovu pracovní historku, když při příjmu do nejmenované věznice stáli čtyři kolem nového klienta, který se převlíkal do mundůrku a teď vidí, že je samý sval a jizva a prý: "Vy děláte nějaký sport?" "No já bojuju" "A v jakém sportě?" "No bojuju" "A jak teda bojujete?" "Až do konce." "Jak až do konce?!" "No úplně do konce." Curyk všeci čtyři a osobní úvaha - zase jeden takový..... Tak nějak bych si představovala Horův nástup :-D
Mi přijde zas pravděpodobný Viserys - plná huba keců, vůbec neposlouchá, co kdo říká a je přesvědčen, že před ním každý sedne hned na prdel a bude se klanět :-) (Asi rodinný rys :-D)
Komentáře
Malíček je ambiciózní, ale i schopný (tyto dvě vlastnosti se u lidí často vzájemně vylučují) je chytrý, ale i výřečný (opět, nemusí nutně jít ruku v ruce), vtipný, duchapřítomný atd.
Jediné, co Malíčkovi chybí k dokonalosti, je charakter. ( A od toho se odvíjející věci jako poctivost a čestnost - i když on si to určitě zdůvodnil, že je věrný sám sobě). Což je ovšem dost zásadní nedostatek. :-)
A skrupule, jejichž absence je podle mě možná vůbec to nejhorší, co se může člověku přihodit.
Třeba ta ambicióznost mi taky dost vadí. Většinou je na škodu charakteru. Člověk se má spokojit s tím, co dělá dobře a nabýt tak vážnosti a úcty právě pro to, co dobře dělá a netlačí se kam ho netřeba.
Nepotřebuji chlapa, co někam míří - výš jen výš...šupity šup na zikkurat :-)
(parafráze z červeného trpaslíka - na Tvé upozorvnění raději dodávám :-) )
Teď ještě domyslet, jestli jim půjčit nějaké nářadí, nebo spoléhat na to, že "umí rukama"...
Tak nějak bych si představovala Horův nástup :-D