Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace

Které postavy v sáze toužíte vidět v konfrontaci? Klidně i mrtvý/živý?

Například jsem kdesi četl, že Martin na jednom z interview řekl, že ho mrzí, že se nikdy nesetkají Cersei s Dany... což berte s rezervou, zdroj nejistý, ale... Já bych třeba chtěl, aby se Dany setkala s "Uchvatilelovým psem" Eddardem. Snad všechno spěje k tomu, že se setká s Jonem... a (to už začínám harlequinovitět) třeba... Targaryenská tradice sňatků v rámci nekalení krve by tomu odpovídala. Dále by se mohli potkat Jon s Ramsayem, aby trochu srovnal účty. Arya by mohla zfouknout Gregora (jestli to nakonec rozchodí) a taková Brienne by mohla navštívit lorda Freye.

2456710

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
    Poku možno ji vůbec neotvírat....
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 20. dubna 2012
    Poku možno ji vůbec neotvírat...
    To bude spíše Eddard tančit na Joffreyho hrobě a zpívat Haleluja než že Tyrion zavře hubu...
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Everett Young napsal(a):

    Poku možno ji vůbec neotvírat...
    To bude spíše Eddard tančit na Joffreyho hrobě a zpívat Haleluja než že Tyrion zavře hubu...
    Vedel by som si to predstaviť :D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Melisandra a Euron je špičkový pár - kdo z koho...to by bylo v sázkových kancelářích narváno :-) Ale Cersei určitě s Robertem Silným - ten ej přece přesně podle jejích představ a potřeb :-)
    Tyrion a Penny nikdy - ne že by to neklapalo, právě že ano, ale ale ale :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Jarla napsal(a):

    Melisandra a Euron je špičkový pár - kdo z koho...to by bylo v sázkových kancelářích narváno :-)

    Neee....
    Představila jsem si tohle:
    Melisandre by CarrieBest
    na klíně tohohle:
    asoiaf- A Feast for a Crow by Arkoniel
    místo té nemanželské děvy. Strašná představa! Megaloman a fanatička...
  • upraveno 21. dubna 2012
    Pokud se jí uzdá, že to vidí ve světle ohně, tak do toho půjde a děvu upálí:-D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Překvapuje mě, že ještě nikdo nenavrhl tuto dvojici: Robb a Joffrey :)
    Taky by bylo pěkný vidět znova spolu Neda a Jaimeho...
  • upraveno 21. dubna 2012
    Ale no tak - slash dvojice snad ne :-) Jaimie ma Lorase, kdyby tak měl nutkání :-)) A Rob S joffem si v záhrobí mohou dělat co chcou :-)
    Holky dovedete si představit horšího partnera pro život než Ramseyho nebo Eurona?
  • upraveno 21. dubna 2012
    Dovedu - Joffa :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Za pár let určitě, ale do takové monstrozity nestihl dorůst stejně jako Viserys. Hm ještě Malíček je dokonalá zrůda, i když mi tu nikdo před přečtením Tance nevěřil :-)
  • upraveno 21. dubna 2012
    No to je představa - Robb a Joffrey se setkaj a Joffránek zrovna nemá za zadkem svojí gardu, přičemž by s blbostí sobě vlastní zase nedokázal na chvíli zavřít hubu. Vyrvanej jazyk, prosím?
  • upraveno 21. dubna 2012
    svoa00: minimálně a pro větší krvavý efekt by si na něj vzal nejen svýho zlovlka, ale cestou by někde nabral i Nymerii... :)
    A já spíš přemýšlela, jestli by Ned odhodil dobré vychování a kašlal by na to, že je Jaime v nevýhodě...nebo jestli by si dokázali pokecat...
    No a konečně v rámci mé touhy po krvi a pomstě bych chtěla vidět, jak Ned zmasakruje Malíčka :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    Spolužiaci vždy túžili vidieť stretnuie khal Drogo a Joffrey - zdrvila ich smrť khala Droga...
  • upraveno 21. dubna 2012
    Lord Gepeto napsal(a):

    Spolužiaci vždy túžili vidieť stretnuie khal Drogo a Joffrey - zdrvila ich smrť khala Droga...

    Proč je proboha napadlo zrovna tohle?
  • upraveno 21. dubna 2012
    No, Joff by patrně dostal zlatou korunu :)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Mne zas napadlo, že kdyby se Brienne dostala dost blízko ke Zdi, tak by byly ženské v hlídce už za Mormonta :-) Myslím, že by jí vyhověl.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    svoa00 napsal(a):

    Lord Gepeto napsal(a):

    Spolužiaci vždy túžili vidieť stretnuie khal Drogo a Joffrey - zdrvila ich smrť khala Droga...

    Proč je proboha napadlo zrovna tohle?
    Radi by videli ako Joff umiera v strašnej bolesti a ako si Drogo vezme železný trón :D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Faelivrin napsal(a):

    No, Joff by patrně dostal zlatou korunu :)

    Joffrey: Já to řeknu mamince!
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    :D Maminka je taky korunována
  • upraveno 21. dubna 2012
    svoa00 napsal(a):

    Faelivrin napsal(a):

    No, Joff by patrně dostal zlatou korunu :)

    Joffrey: Já to řeknu mamince!
    Tak a nemá ani jazyk :)
  • upraveno 21. dubna 2012
    Mamka by řekla - ber to Joffe, zlato se hodí vždycky :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    :D :D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Aby jí taky něco nevěnovali.... :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    khal Drogo sľúbil znásilniť všetky ženy v Západozemí :D Neviem či je chudák khal alebo Cercei.. skôr khal..
  • upraveno 21. dubna 2012
    Ten se jen holedbal - takých chlapských mačo řečí jsem už slyšela.... :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 21. dubna 2012
    :D Tak sa pochlapuje a skolí ho obyčajný zápal :D
  • upraveno 21. dubna 2012
    Měkota :-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 21. dubna 2012
    Já už se moc těším až začne jednotlivé položky odškrtávat Arya. To s Lechtačem (její poslední / předposlední kapitola v bouři) bylo úžasné. I ohař který celou dobu věděl že to v sobě má se tomu trochu divil.
  • upraveno 21. dubna 2012
    Everett Young napsal(a):

    Já už se moc těším až začne jednotlivé položky odškrtávat Arya. To s Lechtačem (její poslední / předposlední kapitola v bouři) bylo úžasné. I ohař který celou dobu věděl že to v sobě má se tomu trochu divil.

    A tvoje oblíbená filmová postava je určitě Natalie Portman v Leonovi :D OK, kéž by se setkala Arya se všema přeživšíma ze svojeho seznamu (a dozvěděla se jména Freyů).
  • upraveno 21. dubna 2012
    No co by řekla Arya mamě, kdyby ju potkala...skoro to Catelyn nezávidím, protože si myslím, že by to nakonec nebylo ani nic přívětivého...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.