Kéž by se potkali...

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1246710

Komentáře

  • upraveno 23. dubna 2012
    Zkrátka to nejsou moje typy. Pravda s Lorasem bych mohla probrat účinky šampónů, ale těžko hledat společná témata s ostatníma :-D
  • upraveno 23. dubna 2012
    -
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Myslíš, že Loras používal kondicionér?
  • upraveno 23. dubna 2012
    Shaumu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Shauma muži nebo shauma ženy?
  • upraveno 23. dubna 2012
    Jéžiši, vy jste tady ještě nevzdělanější, než já! Schauma je s CH, ne s H. Bůhví, co by Vám s tím H prodali za sajrajt!!! ;D
  • upraveno 23. dubna 2012
    Nemá žádné trauma, používá shauma...
  • upraveno 23. dubna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 23. dubna 2012
  • upraveno 23. dubna 2012
    Loras používá S(c)haumu, aby vypadal jako ovečka.
  • upraveno 23. dubna 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. dubna 2012
    Tak už víme, kdo se tim sajrajtem polejvá :)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Loras je učiněné jehňátko :-D Voňavé a čisťoučké....a nepoužitelné :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Loras je vysoce použitelný. Renly by mohl vyprávět. Také ho můžete používat k dobývání hradů, zde má ale omezené použití.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Ano, ale ve vaně by mi byl na nic ...ale mohu ho přihodit do toho tvého bazénku :-)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Tommen se přidává k Lorasově obhajobě- může si s Vámi hrát s koťátky. A na rytíře.... :)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Proč? V seriálu se osvědčil i jako lazebník?
  • upraveno 24. dubna 2012
    A zvládá to všude. Jen si občas píchne. :D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Já proti Lorasovi jako člověku nic nemám přece:-) Já proti němu mám výhrady jakožto společníkovi do vany pro mou osůbku :-))
  • upraveno 24. dubna 2012
    a o koťátkách nechci ani slyšet! V noci se nám pod oknem v rybízech mrouskaly kočky. Přemýšlela jsem o ikebaně - do sudu dáte na dno velkého dikobraza a pak tam přisypete 20 vřískajících koček a dobře zajistíte dekl !
  • upraveno 24. dubna 2012
    A koho byt tam pozvala? Nech mě hádat. Někoho se slovanských jménem, pokud možno neopáleného a žádného nácka (náctiletého). Hmm. To je oříšek. Fialku?
  • upraveno 24. dubna 2012
    Chmure - to je právě v Písni ten problém...koho ?! Kde brát i když budu krást? :-) Jméno není podstatné, že :-)
    Hm podle sympatií - Davos, Thormund Obrozhouba, Velký Jon Umber, Doran Martell, Tyrion a Robert...naložili bychom se do termálního onsenu, kolem prostřeno spoustou dobrého jídla a pití a hlučně se bavili a řehtali až by na nás volali policajty pro porušování nočního klidu :-D V takové společnosti bych se cítila opravdu dobře :-D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Doran Martell se svou dnou bude jistě vtipný a uřehtaný společník:-)
  • upraveno 24. dubna 2012
    Všichni výše zmínění jsou chlapi spolehliví, schopní, to co dělají dělají dobře a vědí, kde je jejich místo. Někteří jsou inteligentní a jiní mají smysl pro humor. Ale i Doran ten smysl pro humor má. Jeho pesimismus pramení z odhadu budoucnosti a ten není zrovna veselý má-li být realistický. Jenže každý člověk občas potřebuje hodit starosti za hlavu a z duše se zasmát, a tím spíš, jestli ho třeba zítra čeká bitva, kterou nemá moc šancí přežít. Tihle chlapi jsou takoví - aspoň v knize. V seriálu se pravděpodobně dozvíte, že Areo Hotaha si Doran pořídil proto, aby s ním mohl tropit nepřístojnosti nebo aby mu sháněl malé chlapečky...z jeho starostí o děti udělají pedofilní sklony - to nadšencům seriálu přeju :-p
  • upraveno 24. dubna 2012
    Robert je spolehlivý? Jedině co o něm spolehlivě můžeme říct, je, že rozhodně není spolehlivý:-)
    Doran možná má smysl pro humor, jenže když žijete polovinu dne v bolestech a druhou v oblouznění z makovýho mléka, tak rozhodně vás nálada na vtípky přejde.
  • upraveno 24. dubna 2012
    Robert je spolehlivý ve věcech války.
    Doran naopak může mít skvělý smysl pro humor. V poblouznění (z čehokoliv) se dá spousta věcí vidět v lepším světle, nebo ještě lépe- i ty nejvážnější věci najednou získávají ohromně legrační podtext. ;D
  • upraveno 24. dubna 2012
    Chmure, smiř se s tím, že Robert je jaký je. Není tak škrobený jako Eddard, ale je to jeho nejlepší kámoš a vůči němu se choval vždycky jak ? I s ohledem na všechny okolnosti. Je prchlivý a náladový. Ale jako člověka si ho vážím stejně jako Eddard - sdílím zkrátka Eddardův postoj a náklonnost. Nebo chceš říct, že Eddard byl děsná naivka a Robert ho okrádal o svačinky? Na tom vybudovali přátelství ?
    A Doran...mluvím snad o Doranovi posledních dnů? To bych měla v onsenu i dvě notně zetlelé mrtvoly, kdybych chtěla status quo. Beru Dorana jako celek - jako charakter člověka, který je mi velice sympatický a na rozhovor s ním bych se těšila, protože bych se od něj mohla ohromně moc dozvědět. Rozhovor s tak inteligentním člověkem je velice obohacující.
    Stejně tak bys mohl namítat, že Davos je zase nevzdělanec....ale má zase výborný úsudek soudného člověka a smysl pro povinnost - jeho názorů si zase velmi cením. Thormund a Jon Umber jsou taky nevzdělaní, ale jejich moudrost je dána zkušenostma a jejich devizou je loajalita a čest. A Tyrion - je velmi inteligentní chlap vyčleňovaný ze společnosti hlupáky, co si nevidí na špičku nosu. Jeho humor je mi velice blízký. Navíc je loajální rodině, která se k němu chová odporně + Jaimie, co si nechá všechno nakukat....
    Kdepak - všech jmenovaných chlapů si vážím pro jejich charakter a ani jednoho ti nepůjčím :-p
  • upraveno 24. dubna 2012
  • upraveno 24. dubna 2012
    heavy-head - Robert připomíná třeba Jana Lucemburského, ne ? :-) Ale jako společník je podle mne výborný.
    A kdo bude prudit, toho posadím do vany s Viserysem, Ramseyem, Malíčkem, Joffem a Horou! A jestli budou zlobit tak přihodím Roose a šíleného Aeryse :-p
  • upraveno 24. dubna 2012
    Bez toho Malíčka - obávám se, že to by byl výborný společník také. ;-) On to s lidma umí jako málokdo.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.