Tři nejprovařenější teorie

upraveno 6. listopadu 2010 v Spekulace
1101113151624

Komentáře

  • upraveno 20. dubna 2012
    Právě - chudák Eddard :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 20. dubna 2012
    Lidé co cítí odpovědnost za svá jednání to mají těžké. Většina by si řekla té krásné antilopě s nádherně smutnýma očima to ale chutná a pak si dali v hospodě další zvěřinu...
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    A když je přišiješ na krk Daenerys bude to ještě lepší řešení :-D Tříhlavá saň :-p
  • upraveno 20. dubna 2012
    Jarla: Nebo dračice. Záleží na tom, kdo by to komentoval. :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    No jestli to okomentuje Chmur, tak se máme na co těšit :-D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Sarella je tutová. Jon by mě velmi zklamal, kdyby nebyl synem R+L. On ji miloval ona jeho, utekla s ním, válka ...střih... on je mrtvý, ona ve věži v posteli od krve hlídaná čtyřmi členy Bílé gardy, ona chce po bratrovi, aby něco udělal a z nějakého důvodu umírá, on se vrací z války s harantem, o kterém nikdo neví, kde ho vzal (je to má krev, má paní, to je všechno, co potřebuješ vědět)

    Já mám jasno :-)))

    Ned několikrát uvažuje o tom, jakou hrozbou pro něj může být, že Robert Rheagara stále tak nenávidí, že chce vyvraždit všen dračí potěr. Ned na to myslí, hned jak král přijíždí na Zimohrad, později i v Králově přístavišti. Vypadá to sice, že je to později kvůli Dany, ale ve skutečnosti... :-)

    Ohař by měl ještě možnost prokázat své zlaté srdce a Brienne je myslím jasná.

  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Tyna má pravdu -> Keď Ned aj myslel na to, aký je Robert sukničkár, pomyslel si pri tom na Rhaegara s otázkou.... Robil by on niečo také? Zrejme nie... Myslel nad tým tak, akoby si predstavoval skôr sobáš L+Ra než L+Ro...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 20. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
    Na GRRM taký nezvyk však? :D
  • upraveno 20. dubna 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Ty nemáš ještě přečtené ani to ? :)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Lord Gepeto: Tohle není seriálové vlákno, tady se za spoiler počítá jen Tanec, ne?
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Zároveň si všimněte, že ani jeden ze zamilovaných páru neměl/nemá dítě. Další důvod, proč tej teorii R plus L rovná se J moc nevěřím.
  • upraveno 20. dubna 2012
    Mne zase napadlo, že původně to tak chtěl napsat, ale díky těm přehršlím jistojistých spekulací to teď schválně změní :-)
  • upraveno 20. dubna 2012
    Právě - děti mají jen uchyláci, protože normální se nerozmnožují a to pak vysvětluje převahu uchyláků na jednoho normála :-D
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 20. dubna 2012
    Ned a Cat - pět. Cersei a Jaime - tři. Stannis a Melisandra - stíny.
    A Mancemu Dalla taky dala.
  • upraveno 20. dubna 2012
  • upraveno 20. dubna 2012
    Montezuma3: Ned a Cat se původně brali, protože to bylo dohodnuté, ne z lásky.
    Cersei a Jaime jsou po všech stránkách netypický příklad, ale řekněme.
    Stannis a Mel- ty bych ani pod vlivem seriálu neoznačila zrovna jako zamilovaný pár.
    Mance a Dalla- dítě sice mají ale bod "jeden z nich umře" se splnil aspoň dodatečně, takže jim taky nebylo bůhvíjak přáno.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.