Lidé co cítí odpovědnost za svá jednání to mají těžké. Většina by si řekla té krásné antilopě s nádherně smutnýma očima to ale chutná a pak si dali v hospodě další zvěřinu...
Sarella je tutová. Jon by mě velmi zklamal, kdyby nebyl synem R+L. On ji miloval ona jeho, utekla s ním, válka ...střih... on je mrtvý, ona ve věži v posteli od krve hlídaná čtyřmi členy Bílé gardy, ona chce po bratrovi, aby něco udělal a z nějakého důvodu umírá, on se vrací z války s harantem, o kterém nikdo neví, kde ho vzal (je to má krev, má paní, to je všechno, co potřebuješ vědět)
Já mám jasno :-)))
Ned několikrát uvažuje o tom, jakou hrozbou pro něj může být, že Robert Rheagara stále tak nenávidí, že chce vyvraždit všen dračí potěr. Ned na to myslí, hned jak král přijíždí na Zimohrad, později i v Králově přístavišti. Vypadá to sice, že je to později kvůli Dany, ale ve skutečnosti... :-)
Ohař by měl ještě možnost prokázat své zlaté srdce a Brienne je myslím jasná.
Tyna má pravdu -> Keď Ned aj myslel na to, aký je Robert sukničkár, pomyslel si pri tom na Rhaegara s otázkou.... Robil by on niečo také? Zrejme nie... Myslel nad tým tak, akoby si predstavoval skôr sobáš L+Ra než L+Ro...
Montezuma3: Ned a Cat se původně brali, protože to bylo dohodnuté, ne z lásky. Cersei a Jaime jsou po všech stránkách netypický příklad, ale řekněme. Stannis a Mel- ty bych ani pod vlivem seriálu neoznačila zrovna jako zamilovaný pár. Mance a Dalla- dítě sice mají ale bod "jeden z nich umře" se splnil aspoň dodatečně, takže jim taky nebylo bůhvíjak přáno.
Komentáře
Já mám jasno :-)))
Ned několikrát uvažuje o tom, jakou hrozbou pro něj může být, že Robert Rheagara stále tak nenávidí, že chce vyvraždit všen dračí potěr. Ned na to myslí, hned jak král přijíždí na Zimohrad, později i v Králově přístavišti. Vypadá to sice, že je to později kvůli Dany, ale ve skutečnosti... :-)
Ohař by měl ještě možnost prokázat své zlaté srdce a Brienne je myslím jasná.
A Mancemu Dalla taky dala.
Cersei a Jaime jsou po všech stránkách netypický příklad, ale řekněme.
Stannis a Mel- ty bych ani pod vlivem seriálu neoznačila zrovna jako zamilovaný pár.
Mance a Dalla- dítě sice mají ale bod "jeden z nich umře" se splnil aspoň dodatečně, takže jim taky nebylo bůhvíjak přáno.