Premiéra 2. řady Hry o trůny 1. dubna 2012

upraveno 28. března 2013 v 2. řada
1234568

Komentáře

  • upraveno 22. března 2012
    monte: prkenné herečky a hrozne moc sexu, to by bola smutná kombinácia :)
  • upraveno 6. dubna 2012
    mám dotaz,jestli bude 2.série hra o trůny i s cz dabingem?Díky za odpovědi
  • upraveno 6. dubna 2012
    Martin: Bohužel asi ano. :)
  • upraveno 6. dubna 2012
    Bude, co vím tak HBO říkalo, že snad s 3týdenním posunem.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 7. dubna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 7. dubna 2012
    tak už je jasné o čem bude 2x08 :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. května 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. května 2012
    Až v 20.? To ako bude dovtedy vysmážať rezne na streche domu ,,Zára Zoána Daxasa"?
  • upraveno 16. května 2012
    Teda, na 'vysmážať rezne' jsem byl chvíli v pokušení si otevřít slovník :)))
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 16. května 2012
    Používať panvicu a olej na smaženie počas procesu vysmážania mäsa v trojobale, čím dochádza k vytvoreniu typického záhorackého pokrmu obľúbeného na výletoch s kusom pečiva? :D
  • upraveno 17. května 2012
    tiež som prekvapený, že až vtedy pôjde do Domu. Možno tam príde v 19. a v 20. to dorieši.
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
    Alebo bude epizóda bez nej, v jednej nazberá odvahu a až v 20.-ke tam pôjde. No, pri tempe ako sa dostáva do Westerosu môžeme byť radi, že to bude v tejto sérií :D
  • upraveno 17. května 2012
    no s tým rátam. jedna epizóda bude bez dany podľa mňa. keďže tuším bola v preview 18, tak v 19 asi veru nebude...

    a vyzerá to, že s tou reťazou som mal fakt halucináciu.... :(
  • upraveno 17. května 2012
    sarven: Hlavně to nepřiznávej, třeba se ještě objeví. (Stejně jako ten Tyrionův malý. :)
  • upraveno 17. května 2012
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
    sarven: Možno nie, seriál sa od knihy líši v tomto - magickí kováči stihnú reťaz ukovať aj minútu pred začatím vojny :D A Stannis samozrejme počká, aby bola väčšia sranda
  • upraveno 17. května 2012
    sarven: není možná, úplně mám tu scénu před očima.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. května 2012
    Řetěz BUDE!!!
  • upraveno 17. května 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
  • upraveno 17. května 2012
    uzatváram s Krisou a brbr Bratstvo s Reťazom. Budeme sa skrývať v tieňoch diskusií a neochvejne hájiť našu pravdu :)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 17. května 2012
    Kvôli vám mám tu scénu pred očami aj ja... Ale som si 100% istý, že som ju nikde nevidel, len si ju viem tak živo predstaviť...
  • upraveno 17. května 2012
    Jo a kdo nevěří, tomu se postaví na jednu stranu obrazovky sarven na druhou Krisa a hádejte co budou držet natažené přes monitor :-D
  • upraveno 17. května 2012
    sarven: platí, přes řetěz ani vlak (natož loď) nejede!
  • upraveno 17. května 2012
    teda mě chybí kontext, ale tady snad někdo tvrdí, že nebude v Blackwater řetěz? 8-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. května 2012
    Velké dohady. Jedna skupina si umanula, že v upoutávkách viděli Tyriona jak poroučí ukovat řetěz. Tak teď trnou jestli měli hromadnou halucinaci nebo to tam fakt bylo. Protože zatím nic pro to nesvědčí. Dokonce se zatím Tyrion ani přípravám na obranu moc nevěnuje.
  • upraveno 17. května 2012
    To ne no, je to divný, ale tohle je něco co si fakt nepřipouštim...
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.