Premiéra 2. řady Hry o trůny 1. dubna 2012

upraveno 28. března 2013 v 2. řada
Tak už je původní zpráva Variety potvrzena i od HBO.

imageČíst celý článek zde
2456789

Komentáře

  • upraveno 16. ledna 2012
    Zapper napsal(a):

    Bude aj premiéra v kine ako minulý rok? :))

    Jak říká HBO na FB:
    Zatím o tom ještě není rozhodnuto, ale pokud půjde vše zhruba stejně jako loňský rok, tak se snad nějaké předprémiéry v kině dočkáme. Uričtě vás budeme včas informovat!
  • upraveno 16. ledna 2012
    V jakém čase (v kolik hodin) u nás běžela první sérii?
  • upraveno 16. ledna 2012
    Msslim že od 22 hod., zatímco v USA od 21 hod
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 16. ledna 2012
    Jop, jen v USA v neděli (takže nás v noci z neděle na pondělí) a na české HBO v pondělí večer.
  • upraveno 17. ledna 2012
    Tohle jaro bude velice plodné: zřejmě jednosvazková Hostina, Tanec v češtině, druhá série v telce a já se ještě těším na poslední díl Odkazu dračích jezdců... velice slibné jaro, když k tomu ještě přičtu, že je to mé nejoblíbenější roční období hmm.... :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    Marišiel: Máš na mysli tú Paoliniho sračku?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    Macejko: Kontrolní otázka - četl jsi to?
  • upraveno 17. ledna 2012
    Macejko: ano myslím Paoliniho, zda to je sračka či ne je věc názoru...
  • upraveno 17. ledna 2012
    no, já četl první dvě knihy a první byla dost hrozná a ta druhá se celkem dala, ale aby mě to přimělo přečíst i tu poslední, to ne.
    Nejvíc mě asi rozčiloval příběh ukradenej ze Star Wars a naroubovanej na typický fantasy reálie. Posuďte - syn posledního drakonýra žije u svý tety a strejdy, nedaleko žije podivín Kenobi (nepamatuju si jak se tady menoval), kterej ho naučí kouzlit a umře při zachraňování princezny Leiy. Člověk se pak nestíhá divit když zjistí že hlavní šampion těch zlejch je nějakej Eragonův příbuznej, zííív.
  • upraveno 17. ledna 2012
    überkiller: To jako vážně? :D Proboha nečtěte to, život je na to moc krátkej.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    Kritiku od člověka, který danou věc zná (četl) akceptuji. Proto jsem se ptala, zda to Macejko četl, protože fakt nesnáším, když někdo (i já - a kriticky musím říct, že to občas taky dělám, naposled třeba u seriálu Glee) nadává na něco, co nezná (když o tom nic nevím, tak netvrdím, že je to sračka, ale že mne to nezajímá, nezaujalo apod. - proto jsem se podívala na Twilight a teď už můžu v klidu své duše říkat, že to sračka fakt je:) ).
    V Eragonovi je více věcí, které jsem "už někde viděla", ale to nic nemění na tom, že mě ty knížky bavily - neříkám, že to je nějaká pecka, neuvěřitelná literární kvalita a člověk bez toho nemůže žít. Poslední si určitě přečtu a dokonce se na ni dost těším, ale že bych nocovala před knihkupectvím, to asi taky ne :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    já si to půjčil od známýho, když to byla ještě horká novinka. Pamatuju, že to byly takový gigantický knihy s gigantickým písmem, který se dalo číst z druhého konce pokoje. Z příběhu si pamatuju už jenom ty paralely s rodinou Skywalkerovou a to, že šestnáctiletej Eragon během putování nikde nebalí žádný holky....
  • upraveno 17. ledna 2012
    Mám to podobně jako überkiller - dal jsem první dvě, u druhý byl znát posun k lepšímu, ale ne takovej, abych šel i do nějaký další. Na to už jsem asi starej :-)
  • upraveno 17. ledna 2012
    Mne sa naopak páčil prvý diel, a potom to pre mňa začalo ísť dole vodou. Najviac mi to celé znechutil 4. diel, autori by sa mali naučiť zabíjať postavy ktoré si o to vyslovene koledujú
  • upraveno 17. ledna 2012
    Prvé dve knihy boli super pre dvanásťročného chlapca. Keď však po rokoch (!!!) vyšla tretia kniha, už som mal za sebou Zaklínača, červenákovky a podobne. Paolinimu skrátka so mnou ušiel vlak, ale to nie je jediný problém. V trojke totiž prestal kopírovať Star Wars (tipujem, že už z nich všetko vyčerpal), a čo sa stalo? V tej knihe sa odrazu absolútne nič nedialo. Stovky strán mlátenia prázdnej slamy.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    OK, beru :).
  • upraveno 17. ledna 2012
    Mě stačil film podle první knížky, u kterýho jsem se pravda celkem nasmála. Co se týče žánru fantasy, málokterý autor natolik vládne perem natolik, aby si mohl dovolit zapomenout vyprávět. Napadá má jedině Tolkien, Gaiman a Martin (ne že bys mě občas přece jenom neštval, Georgi). Rozhodně to ale nemůže být případ takovýho mladýho ucha jako Paolini.
  • upraveno 17. ledna 2012
    Eragona jsem četla všechny čtyří díly, i když poslední dva spíš pro trénink angličtiny. Nemám ráda, když začnu u knížky přemýšlet ne o ději, ale o postupu autorovy práce. V těch knihách by se spousta věcí dala udělat trochu jinak a hned by to nabralo trochu šťávy. JInak Eragon je podle mě blbeček a když někdo nemá rád hlavní postavu a jeho oblíbená a zpočátku nadějná postava nakonec vymizí jako vedlejší linka tak si knihu moc nezamiluje.
  • upraveno 17. ledna 2012
    OT: Když už je řeč o tom Gaimanovi, nevíte, jestli chystá něco nového? Naposled jsem četl Knihu hřbitova, a to už je pěkných pár let.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    Zfilmovaný Eragon je katastrofa sama pro sebe! Proti tomu jsou knihy božská mana :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    Neříkám, že Odkaz dračích jezdců je kdovíjaké excelentní dílo, Paoliniho bych vedle Martina nepostavila, ale dobře se mi čte a jestli někomu přijde, že se nechal inspirovat jinými autory, tak musím říct, že to namíchal vcelku dobře a nemám k tomu výhrady... a souhasím, zfilmovaný Eragon nedopadl nejlíp, i když se mi moc líbilo, jak ztvárnili Safiru...
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    Mně se na filmu líbilo asi jen to, jak ztvárnili Murtagha :)))
  • upraveno 17. ledna 2012
    Mne tam ako jediný sedel Brom :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    Krisa: hmmm Murtagh, taky se trefili do mého vkusu :)) ale zajímalo by mě, jestli se někomu vůbec líbila Arya(myslím tu z Eragona)? :((
    Ale nezabíháme už moc od původního tématu??
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. ledna 2012
    Zabíháme a nelíbila :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    No už docela jo, pokud máte chuť to ještě víc propírat, možná by to stálo za novou diskuzi - nebojte se jí založit, je to prosté ;-)
  • upraveno 17. ledna 2012
    neviem presne kde bol alebo bude airovaný tento a podobné rozbory (nie je to náhodou z pripravovaného dvd?), ale sú tam krátke presahy scén, obrazy, ktoré boli vystrihnuté, je milé to vidieť :)
  • upraveno 17. ledna 2012
    eh, a co přesně? Skoro jako by jsi chtěl přidat nějaké video... :-)
  • upraveno 17. ledna 2012
    jo tak to jsem viděl, ale nevšim jsem si ničeho nového... jsem slepoň
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 17. ledna 2012
    (O čem píše sarven netuším.)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.