Premiéra 2. řady Hry o trůny 1. dubna 2012

upraveno 28. března 2013 v 2. řada
Tak už je původní zpráva Variety potvrzena i od HBO.

imageČíst celý článek zde
12345679»

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 17. května 2012
    Když nemá Tyrion řetěz z ruček kolem krku, tak nemůžete čekat ani ten velký. Ale čert vem nějaký řetěz. Já jsem se dosud nevyrovnal s tím, že Dany nemá dračí korunu.
  • upraveno 17. května 2012
    Montezuma3: Čert vem korunu! S tou nebude nikdo nikoho škrtit!!! ;)
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 17. května 2012
    Tohle mě právě taky štve, protože v knize byl Tyrion velkým přínosem pro Královo přístaviště (i když lid to v něm neviděl). Nakonec si však odnesl "cenu" jen za ten ukovaný řetěz, zbytek zásluh padlo Cersei. A taky se mi nelíbí, že nápad s dračím ohněm byl v seriálu Cerseinin.
  • upraveno 17. května 2012
    paul-cz: Pravda, že největší zásluhu na obraně měl Tyrion. Ale nápad s dračím ohněm měla i v knize Cersei, Tyrion ho jen převzal a dotáhnul, alespoň myslím.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 17. května 2012
    sederik: no pokud si dobře pomatuju, tak Tyrion dal rozkaz ať pyromanceři pastaví na hradby ty hlíněné hrnce. Ale je pravda, že už si nepomatuju kdo přišel s nápadem použít dračí oheň první....
  • upraveno 17. května 2012
    Cersei zadala pyromancerům úkol vyrobit x hrnců dračího ohně, potom šel do jejich cechu Tyrion a vlastně nad tím převzal kontrolu. Takže ten nápad pocházel od Cersei, ale nechat to na ní, tak asi spíš shoří celé město.
  • upraveno 17. května 2012
    sederik napsal(a):

    ... Takže ten nápad pocházel od Cersei, ale nechat to na ní, tak asi spíš shoří celé město.

    Čímž by krásně uctila památku svého bývalého potenciálního tchána a splnila tak jeho poslední přání. :D
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 17. května 2012
    sederik: pravda, už si vzpomínám :)
  • upraveno 17. května 2012
    MU: Šílená je na to dost a jak se později v knize ukáže, zálibu v žhářství má také. ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 18. května 2012
    Jarla napsal(a):

    Jo a kdo nevěří, tomu se postaví na jednu stranu obrazovky sarven na druhou Krisa a hádejte co budou držet natažené přes monitor :-D

    Teším sa na sarvena a Krisu, ako držia reťaz... tak trocha predstava typických dvoch modeliek, čo je skoro v každej relácií a držia niečo s obrovským úškrnom :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 18. května 2012

    Jarla napsal(a):

    Jo a kdo nevěří, tomu se postaví na jednu stranu obrazovky sarven na druhou Krisa a hádejte co budou držet natažené přes monitor :-D

    Teším sa na sarvena a Krisu, ako držia reťaz... tak trocha predstava typických dvoch modeliek, čo je skoro v každej relácií a držia niečo s obrovským úškrnom :D
    Nechci Sarvena nijak urazit, ale my jsme typický modelky :D:D:D
  • upraveno 18. května 2012
    Tohle je modelka dle mého gusta :-)
    Blackwater
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. května 2012
    Co to je? To je Černovoda?
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 18. května 2012
    Alek: Letíš na cynické neoholené žoldáky? :)
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 18. května 2012
    Je to Černovoda, Teď jsem si toho teprve všiml. Se mi snad ani nechce věřit, že to bude tak epic.
  • upraveno 18. května 2012
    :-)

    jj, to by měla být černvoda, první ofiko obrázek.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.