Producenti o finále a 2. řadě

upraveno 2. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
13

Komentáře

  • upraveno 1. dubna 2012
    aby nám pak Oberyna nehrál Banderas :-) a Arianne jako španělská pornohvězda? jenom to ne, už tak to vypadá, že je jich tam víc než dost.
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    Lidi, co to děláte s nejvíc sexy chlapem Západozemí?
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    Já myslím, že Oberyn je Ondřej Vetchý. Když se teda rozohní v šatně :)
  • upraveno 1. dubna 2012
    AshaG: To mě nenapadlo :) já vidím Oberyna s dlouhou havraní hřívou, orlím nosem. Na své nepřátele vrhá temný pohled zpod hustého černého obočí a samozřejmě mu nesmí chybět sebevědomí sahající až do nebes.
  • upraveno 1. dubna 2012
    já si představuju Oberyna jako štíhlého, vysokého, dlouhovlasého Araba. a to moc Vetchý není :)
  • upraveno 2. dubna 2012
    To ne, ale tmavěj s ostrým nosem je a nikdo se nedokáže tak rozplamenit jako on (i když se jedná o fotbal) :)
  • upraveno 2. dubna 2012
    Asha: holt, takový Židák to je (viz Golem v údolí) :-) ale nic proti němu, je to jeden z mých nejoblíbenějších českých herců.
  • upraveno 2. dubna 2012
    Myslíš Golet v údolí :))
  • upraveno 2. dubna 2012
    obávám se, že mi už to nemyslí :)
  • upraveno 2. dubna 2012
    Já vám Elanne a heavy děkuji. Překopčil jsem to i do článku. Příště mi klidně hodně info do zprávy, ať si toho všimnu dřív :-)
  • upraveno 2. dubna 2012
    Není vůbec zač. Jinak kdyby se zase něco objevilo, klidně přeložím, akorát do mě někdo musí kopnout, protože nově výchozí rozhovory si nehlídám :-)
  • upraveno 2. dubna 2012
    Tomu říkám dobré zprávy! Elanne překladatelka, head korektor - děláte mi radost :-)
  • upraveno 2. dubna 2012
  • upraveno 2. dubna 2012
    Ále, nebraň se tomu, jistě za to ten pocit dobře vykonané práce stojí, ne? :-)
  • upraveno 2. dubna 2012
    heavy_head: Ale nekecej, vždyť sis to tak užíval :-))

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 2. dubna 2012
    Jo, já kopu do lidí. Toho se ráda ujmu kdykoliv :)

    A heavy je zlatíčko, jistě nás nenechá bez pomoci ;)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • No nevim, jestli to stojí za námahu :-), ale pokud by se do toho někdo pustil, klidně pak pošlete mně na mail a vypublikuju to na webové části.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Asi jsem fundamentalista :)
  • O tom nepochybuj :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ovšem co se seriálu týče, myslím, že tu mám zdatnou podporu :)
  • upraveno 5. března 2013
    No jistě, to se od takovýho webu jako je IF docela očekává. A tady je to ještě docela zdravý, pamatuju diskuze kolem LOTRa a tam to občas šlo těžce na krev. Zdejší náčelník odboje heavy-head na to raděj nekouká a ostatní sice vzdychaj a brblaj, ale moc se to tu naštěstí neřeže :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Počkej po třetí sérii...
  • Jsem na to připraven, začínám pomalu s medikací a rád bych se díky ní odnaučil té mé nutkavé potřebě bránit slabšího.
  • Jo ták, takže D&D jsou ti chudáci a my jsme ti, co si neodpustí je alespoň jednou za čas přetáhnou výtiskem Bouře Mečů po hlavě :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.