AshaG: To mě nenapadlo :) já vidím Oberyna s dlouhou havraní hřívou, orlím nosem. Na své nepřátele vrhá temný pohled zpod hustého černého obočí a samozřejmě mu nesmí chybět sebevědomí sahající až do nebes.
No jistě, to se od takovýho webu jako je IF docela očekává. A tady je to ještě docela zdravý, pamatuju diskuze kolem LOTRa a tam to občas šlo těžce na krev. Zdejší náčelník odboje heavy-head na to raděj nekouká a ostatní sice vzdychaj a brblaj, ale moc se to tu naštěstí neřeže :-)
Komentáře
A heavy je zlatíčko, jistě nás nenechá bez pomoci ;)
http://www.icefire.cz/serial/3-rada/rozhovor-s-tvurci-o-3-rade-hry-o-truny/