Producenti o finále a 2. řadě

upraveno 2. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
24

Komentáře

  • upraveno 31. března 2012
    Já bych o jednom věděl. ;-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2012
    Ještěže heavyho máme :)
  • upraveno 31. března 2012
    Já myslel tebe. :-))
  • upraveno 31. března 2012
    To je dobrý, já myslela taky heavyho :-)) Nemáš být tak akční, teď už to budeš muset udělat :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2012
  • upraveno 31. března 2012
    Ještěže tu Nevadu máme. ;-)
  • upraveno 31. března 2012
    A tak já to teda pošlu Nevadě, až to budu mít, když mě do toho navezla, ať si to opraví :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2012
    No, tak dík oběma teda... ;)

    Ale já se k tomu nejspíš dostanu až zítra večer. Už tak jsem se dnes na pár hodin zasekla u něčeho jiného než jsem měla.
  • upraveno 31. března 2012
    Nevada: Klid, uvidíme jak to půjde, třeba mi nakonec heavy opraví :-) Chyby by tam být neměli, akorát čárky mi nikdy nešly, takže asi tak :-))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 31. března 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    Ano, mělo. Díky za upozornění.
    Jak tak čtu ty reakce lidí z kinomaratonu, nejsou Ašou a zejména tou "nahou scénou" zas až tak nadšeni jako tvůrci. ;-)
  • upraveno 1. dubna 2012
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    no pokud se to opravdu natočí a já doufám že se tak stane a uvidíme i 3.sérii, tak myslím že i ukápne slza a možná i víc než jen jedna
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. dubna 2012
    K rozhovoru jsem se dostala až teď. Elanne, heavy_head - díky moc.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. dubna 2012
    Ty jo, já jsem vůbec netušila, že Peter Vaughan (mistr Aemon) je doopravdy slepý. To je frajer, že zvládne hrát, když neví, jak to vypadá. Má můj obdiv.
    E+h_h děkuji
  • upraveno 1. dubna 2012
    Inu, těmhle dvěma chlápkům celkem věřím, asi proto, že netrvám na tom, aby předlohu adaptovali doslovně, ale "pouze" v rozumné míře věrně. A s tou scénou, jejíž jméno nesmíme vyslovit, jim přeju hodně štěstí. Měli by diváky předem varovat, ať si připravěj záchranou porci čokoládový zmrzliny :) George je vážně kazišuk.
  • upraveno 1. dubna 2012
    No ono nejde o doslovnost, ono jde o to, že jsou tam předané zcela zbytečné pasáže, navíc zkažené původní dialogy (jistě, film není kniha, krátit se musí, jazyk je jiný, ale když je něco vtipné ve skvělé předloze, proč to je osekané do nevtipnosti či banálnosti ve scénáři).
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    Durexxx: Proboha, nepřeháněj to s tím začerňování, aspoň to jméno rodu můžou vidět všichni :D No měli by vypadat jako Španělové nebo Italové. Předpokládám, že Arianne bude v podání HBO vypadat jako španělská pornohvězda.
  • upraveno 1. dubna 2012
    Promiň :D ... jo no španělové by docela seděli...
  • upraveno 1. dubna 2012
    Taky bych si přála nějaké Hispánce, ale přesto pořád vidím Oberyna jako Jamese Purefoye, Bůh ví proč. (No dobře, asi kvůli Římu.)
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
    Mě by se třeba jako Oberyn líbil Manu Bennett (Crixus ze Spartacuse)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 1. dubna 2012
    Přehánění se začerňováním u otázky na barvu kůže je docela dobrá slovní hříčka :))) Taky si Martelly představuji jako Španěly, tak jsem zvědává, jak nám je představí tvůrci.
  • upraveno 1. dubna 2012
  • upraveno 1. dubna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.