Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize
13132343637394

Komentáře

  • upraveno 28. února 2012
    Hrozně oblíbený a právě megaumělecký film je Věčný svit neposkvrněné mysli. Všichni říkají ách, to je bomba. Jen já hloupá jsem ho asi nikdy nepochopila a snad jediné na světě se mi nelíbí.
  • upraveno 28. února 2012
    The Help jsem viděla: příjemný, ale černobílý. Připadá mi, že je oceňovaný jenom proto, že je o rasismu.
    Artistovi se raději vyhnu obloukem. Filmy mám na zábavu.
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 28. února 2012
    arutja2321: ne není to hluboké, je to jen divné...
  • upraveno 28. února 2012
  • upraveno 28. února 2012
    Arutha2321: Pan Nikdo bol pre mňa presne ten film, ktorý keď skončí, kladiem si otázku: "O čom to bolo?" Možno som v ňom len niečo nepochopila.
    Po hodine ma na tom ale začala štvať už aj hudba, ktorá bola zo začiatku fajn, ale "Mr. Sandman" po desiatykrát bol fakt otravný.
    Čím si ťa ten film získal?
  • upraveno 28. února 2012
    Arutha2321:Není ta scéna někde na Youtube? :D
  • upraveno 28. února 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 28. února 2012
    Proč by měl být nominovaný Drive? Za co? Nebo spíš v jaké kategorii? Možná ještě tak za zvuk, ale jinak to to těžce průměrný film, po kterém za pár let neštěkne pes.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 28. února 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. února 2012
    Až podprůměrný :)
    Jak Asha nechápe Věčný svit, tak já jsem zase mimo u Drive.
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 28. února 2012
    Samozřejmě jsem mluvil o nominaci v kategorii nejlepší film -- mně se Drive líbil hodně (a očividně nejsem jediný viz CSFD). Každopádně za nejlepší film roku považuju Huga (The Artist jsem neviděl a moc mě popravdě neláká).
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. února 2012
    Oscara (plnou nůši Oscarů) za vedlejší mužskou roli bych dala Christopheru Lee! Ná nůj neskonalý obdiv, že v 90 letech je schopný hrát (naučit se text atd.) a navíc na svůj věk vůbec nevypadá :)
  • upraveno 29. února 2012
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 29. února 2012
    Souhlasím, ten soundtrack je úžasný.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    Krisa: Z Christophera Lee mi spadla čelist, když přišel na pokec s Markem Ebenem, má neuvěřitelněj rozhled a je to prostě zlatíčko.
  • upraveno 29. února 2012
    A hlavně má neskutečný hluuuuuuboký hlas.
  • upraveno 29. února 2012
    Já to mám podobně jako mnoho z vás. Některé kultovní či umělecké filmy pro mě byly těžkým zklamáním např:
    Sedm samurajů - nuda, nuda, nuda
    Nebe nad Berlínem - nuda, poprvé jsem v kině usnul
    Věčný svit neposkvrněné mysli - no, taky mě to moc nebavilo, bylo to...nudné
    Jana Eyerová (2011) - nudááááá....

    Myslím si, že u některých z výše uvedených filmů vytvořili gloriolu kvality intelektuálové a pseudointelektuálové, kteří prožívají orgasmus z toho, když je něco pomalé, těžko stravitelné a můžou v tom hledat podobenství. Za dlouhých zimních večerů o tom debatují při hrnku teplé vody. Ostatní jsou pro ně omezenci, kteří nepochopili režisérovo mnohovrstevné poselství. Mnozí potom aby nebyly plebs, radši budou surfovat na uměle vytvořené vlně oduševnělé a hluboké "zábavy".

    Chci podotknout, že nejsem apriori zaměřený na akční či svižně ubíhající filmy. Důkazem budiž to, že mám velice rád Vláčilovy filmy Údolí včel a Markéta Lazarová či americký film 13 rozhněvaných mužů.
  • upraveno 29. února 2012
    12 rozhněvaných mužů :)
  • upraveno 29. února 2012
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    svoa00: Přesně, pan Lee má neuvěřitelné charisma. Má můj neskonalý obdiv a respekt. No a jeho hlas je přímo stvořen pro filmy.
  • upraveno 29. února 2012
    Já pana Christophera taky vždycky obdivoval, protože už někdy asi v roce 1952 hrál v takovém filmu jako je Moulin Rouge a v roce 2012 je stále schopný konkurovat nejlepším hvězdám a hraje v Hobitovi, ve kterém si opravdu nemohou dovolit žádný slabý herecký výkon.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 29. února 2012
    On právě ChL v Hobittovi už hrát nechtěl kvůli věku...PJ ho naštěstí přemluvil :)
  • upraveno 29. února 2012
  • upraveno 29. února 2012
    mě se poslední dobou dost líbilo toto:
    http://www.csfd.cz/film/248143-kick-ass/

  • upraveno 29. února 2012
    no jo, ty překlady...
    :-(
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. února 2012
    Přiznávám, jsem nenormální. Film, jehož devizou je holčina pronášející rádobykůl kydy jako tak se ukažte vy kundy nebo co mě odpuzuje apriori. Budu se muset jít léčit. :)

    Sedm samurajů se mi líbilo svojí zemitostí. Je to opravdu výjimka mezi asijskou kinematografií, která mě jinak vůbec nebere.
  • upraveno 29. února 2012
    Ani Hrdina? To je poetický. Kick-Ass mě taky moc vtipnej nepřišel. Ze stejného důvodu.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 29. února 2012
    Kus jsem viděl, ale vůbec mě to nebavilo. Asijský bojůvky nejsou pro mě, ať už s poetikou nebo bez ní. Nicméně chápu, že jsem v tom trochu výjimka, třeba kamarádovi, co má jinak opravdu téměř totožnej filmovej vkus, se Hrdina líbil hodně.
  • upraveno 29. února 2012
    Hrdina se mi moc líbil

    flanker.27: když ne Kick Ass, co třeba Pulp Fiction, Kill Bill?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.