Formana mám rád. Z dokumentů na mě působí jako hrozně sympatickej obyčejnej chlap s neobyčejným talentem. Moc se mi líbí, jak vypraví. Úplnej protipól Menzla, který taky natočil úžasný filmy, ale jako to takovej kverulant a ukňouranej mamánek. Hlava mi to moc nebere. Menzel, Forman a Vláčil jsou dle mě naše největší režisérské persony.
Ve středu jsem viděl novej Spielbergův flák War Horse. Film sám jako by si z oka vypadl s Krytonovým vyprávěním o slizce, chameleonovi a androidovi, ale aspoň jsem zahlédl Liama Cunninghama (asi 10 minut). Fanoušci Sherlocka si můžou vychutnat Cumberbatche v uniformě (a taktéž asi na 10 minut).
On v zásadě nemusel bejt koníček špatnej, samozřejmě by člověk musel přistoupit na trochu Spielbergovskýho patosu a nadnesenosti, ale tohle bylo už moc. Nakonec nebejt scény útěku válečným polem a vystříhávání z ostnatýho drátu, asi bych to hodnotil na csfd mnohem hůř.
Vystříhávání z drátů je asi ta nejvíc klišé scéna v celém filmu. Na TinTinovy jsem byl v 3D (v celém kině nás bylo asi 10 :D) a byla to paráda. Spousta skvělých nápadů a vychytaných detailů. A ta finální jízda, to byl taky pořádný majstrštyk.
Ja som sa díval na prehľad hercov z AGoT a Robert tam bol ostríhaný a oholený a evidentne v inom filme a just akurát pár dní na to, dávali film včera Príbeh o rytierovi kde hral presne danú rolu :D
Ben Nevis: Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát... Černobílý svět má v úmyslu skouknout.
Ben Nevis: Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát... Černobílý svět má v úmyslu zkouknout.
Pro mě je jeden z nejlepších filmů Hugo - nechápu, proč nevyhrál Oscara (teda spíš mě to mrzí, protože The Artist jsem ještě neviděla, takže jsem neobjektivní).
Lady Thaeresa: To nevím. Asi natočení němého filmu ve 21.století je "tak strašně umělecký", že to prostě nemá konkurenci. Mám trochu problém se "strašně uměleckými" filmy, ale to bude asi tím, že tomu nerozumím....
Já mám právě umělecké filmy ráda, ale The Artist mi prostě nesedl. Příště nebudu blbá a od takových filmů se budu držet dál (od umělecko-komerčních filmů).
Komentáře
"Ten tvor s nízkými pudy!"
:-)
Menzel, Forman a Vláčil jsou dle mě naše největší režisérské persony.
:-)
Na TinTinovy jsem byl v 3D (v celém kině nás bylo asi 10 :D) a byla to paráda. Spousta skvělých nápadů a vychytaných detailů. A ta finální jízda, to byl taky pořádný majstrštyk.
Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát...
Černobílý svět má v úmyslu skouknout.
Podle mého názoru průměrná komedie. Nic co urazí, ale také nic co by mi déle vydrželo v paměti. To už mě bavil víc Sandler po tři a třicáté - Zkus mě rozesmát...
Černobílý svět má v úmyslu zkouknout.