FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
11516182021150

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 4. prosince 2011
    No já jsem koukal na los živě. Když nás šouply k Polákům tak jsem si říkal, joo super. Pak vytáhli Řecko a já si začal říkat: no ještě Rusko a bude to skupina outsiderů. A pak bum. Rusko a já se smíchy málem pochcal.
    Tohle bude průser, ty naši šmudlové neuhrají ani bod a v žebříčku Fifa se propadneme až bůh ví kam.
    Alespoň jsou všechny zápasy hned vedle ve Wroclawy. Takže budou velký řežby Česko-Polský hooligans a cestou zpět si koupíme levnější benzín a máslo :-)
  • upraveno 18. prosince 2011
    dni ako dnešok môžu starému pánovi urobiť zle nedobre so srdcom. NYG v zápase, ktorý mali ľahko vyhrať a museli vyhrať, aby išli do playoff strašne vybuchli. a JETS dostávajú náklep od PHI.
    zlý deň pre new york, zlý deň pre GRRM. a ešte k tomu presne na Štedrý deň sa Giants a Jets stretnú v mestskom derby a ten čo prehrá pravdepodobne končí sezónu. to budú smutné vianoce u martinovcov...
  • upraveno 9. ledna 2012
    GIANTS prešli prvým kolom playoff, majster je nadšený a má byť prečo. Obri boli naozaj gigantický v tom súboji. pravda, v semifinále konferencie ich čaká najväčší favorit. zároveň však tým, ktorý šokujúco zdolali pred štyrmi rokmi v superbowli.

    a pre neznalcov NFL, týždeň starý článok o tom, že celý Westeros fandí NFL. inými slovami:
    Starkovci porazili Arryn, Lannisterovci sú už mimo, Dothraki nečakane zvíťazili nad oceliarmi z Kings landing...
    http://grrm.livejournal.com/258190.html

  • upraveno 16. ledna 2012
    Giants prešli cez Packers, sú vo finále konferencie. GRRM bude v siedmom nebi, ak by mu ešte glóby priali, večer snov!
  • upraveno 20. ledna 2012
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. ledna 2012
    Sakra, začínají mi z Australian Open vypadávat favoritky jedna za druhou.
    Kdybych měl rozepsanou knihu. Zabil bych pár postav.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. ledna 2012
    Při vší úctě k Berdychovi, to mi nepřišlo jako úmysl.
  • upraveno 22. ledna 2012
    to je bohužel berdych - má k tomuhle ukřivděnýmu chování sklony. Škoda...

    jinak ani já v tom neviděl žádnej úmysl
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. ledna 2012
    Teď je z něho velký zloduch. Pán zla. A jeho povinností je dostat se až do finále. Tam se proti němu postaví chrabrý hrdina Djokovic aby ztrestal toho zmetka s kšiltovkou.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. ledna 2012
    O to se postará už v příštím zápase Nadal.

    Ale jinak mi tohle chování na Berdychovi taky vadí. Nedokážu mu proto upřímně fandit.
  • upraveno 22. ledna 2012
    Já moc nefandím nebo se nesnažím fandit podle národnosti... Ale Berdych je mi sympatický. Ani moc nevím proč ho lidi nemaj tak rádi.. Na kurtu se většinu času nějak moc neprojevuje.. Je klidný a snaží se to brát pragmaticky... Bohužel pak má takový hle výkyvy. Urážlivý to on dokáže bejt
    Nadala by mohl porazit.. Přece jenom to není antuka...
    Právě třeba Djokoviče moc nemusím - tak snad se s ním někdo vypořádá před finálem.
    Jinak například se říká nebo jsem slyšel že takový Federer je na kurtu sice sympaťák, ale mimo kurt je dost arogantní. A u Nadala je to zas naopak.. Mimo kurt je strašně příjemný člověk - což bych netipoval
    Koho nemůžu vystát je Baghdatis a hlavně Murray (a hlavně jeho Mámu) - ty mi připadají dost nesympatický
  • upraveno 22. ledna 2012
    Já mu fandim, ale tyhle blikance jsou děsný
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. ledna 2012
    Já se přiznám, že nemám ráda ani Nadala, a přímo nesnáším Djokoviče. Naopak Federerovi fandím, je to můj nejoblíbenější hráč. On a Justine Heninová mě přitáhli zpátky k tenisu, který jsem přestala podrobněji sledovat poté, co skončili moji velcí oblíbenci Sampras a Grafová.
  • upraveno 22. ledna 2012
    Jo Roger taky je můj nej hráč :-) Má fakt pěkný styl tenisu a podle něho se snažím hrát backhand. Hlavně u něj člověk neví jestli tu hru sleduje nebo je duchem mimo.. Všichni vždy zpocení a jeho jsem snad nikdy neviděl zadejchaného - úsporný to tenis :-D A vypadá to vždy strašně jednoduše, ale není :-)))
  • upraveno 22. ledna 2012
    Mně se Federerův tenis líbí moc, ale jinak je mi dost nesympatickej. I když na sobě hodně zapracoval, občas bývá labilní. Nemá sice žádný výstřelky, zničený rakety, ale je po prohraným zápase schopnej kňourat, slzet nebo se trapně vymlouvat. Sice má image gentlemana, ale já mu to tedy nevěřím.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. ledna 2012
    Berdych je z chlapů jediný komu fandím. Chlapi mě moc nebaví. Radši koukám na holky. Tam mám víc favoritek. Bohužel se jim cesty na turnaji kříží dříve než bych chtěl. Maria Kirilenko vypadla minule proti Kvitové a dnes v noci se spolu v osmi-finále střetne Kvitová s Anou Ivanovic. Očekávám velký boj. Benešová vypadla dnes ráno a Hantuchová už ve třetím kole turnaje. :-(
    Tak snad aspoň vyjde moje vysněné semi-finále Wozniacka-Radwancka, Sharapova-Kvitová.
    A ve čtyřhře bych si moc přál finále Kirileko, Petrova vs Hlaváčková, Hradecká nebo Radwanská, Hantuchová. muhehe
  • upraveno 22. ledna 2012
    Federer mě kdysi nasejřil, když se otíral o Berdycha a nedokázal uznat, že byl tehdy Berdych prostě lepší (to bylo snad na wimbpledonu, když prošel B do finále). Ale styl má jedinečněj a krásně se na to kouká.
  • upraveno 22. ledna 2012
  • upraveno 22. ledna 2012
    A to já narovinu řikm, že když jsem viděl poprvý Kvitovou někde ve Fed Cupu, tak jsem kroutil hlavou, že je to jen další „tuctovka“ (tohle berte fakt volně), co bude ráda za místo v první stovce/padesátce jako Šafářová, Benešová a spol. Ještě teď si drbu halvu a užasle zírám.
  • upraveno 23. ledna 2012
    GRRM (a ja) veríme v zázraky! :)

    http://grrm.livejournal.com/261276.html

  • upraveno 23. ledna 2012
    Super... vůbec nevím o čem mluví :-D
  • upraveno 23. ledna 2012
    o skvelom zápase, kôli ktorému som bol hore do trištvrte na päť v noci a teraz sa snažím nezaspať :)
  • upraveno 23. ledna 2012
    Mam radost za vas oba, jinak jsem na tom podobne jako amaroun :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. ledna 2012
  • upraveno 23. ledna 2012
    nuž pred pár rokmi aj ja. a stále má rád fotbal veľmi. ale americký futbal je tiež skvelý šport, a tým, že je sezóna tak krátka a tvrdá (16 zápasov, do playof postupje iba 8 teamov z tuším 32), a že sa vyraďovačka hrá iba na jeden zápas je to fakt adrenalín.
    nuž a GRRM je fanúšik starej školy, tzv. heavy defense - kde padne málo bodov a obrany v podobe silných chlapov tvrdo ničia útočníkov. - tam niekde vznikol Gregor Clegane možno - pravda bez psychopatie, naopak americký futbal je veľmi inteligentný a strategický šport, ktorý (opätovne) najviac pripomína šach a boj armád. aj sa tomu vraví obrnené šachy.

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. ledna 2012
    Štěpánek s Paesem v semifinále! Sharapova proti Kvitové v semifinále. Jestli se teď ještě vyplní finále Hlaváčková, Hradecká proti Zvonarevové, Kuznetsovové. Tak budu dnes celý den chodit s úsměvem od ucha uchu. ;-)
  • upraveno 28. ledna 2012
    Vika! Přál jsem to Vice. Rád ji na kurtu poslouchám. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 28. ledna 2012
    Na kurtu?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 28. ledna 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.