Mistr už je trochu ve stresu

upraveno 6. listopadu 2010 v George R.R. Martin
2»

Komentáře

  • upraveno 23. února 2007
  • upraveno 22. listopadu 2011
    Bohové, neposílejte toho dobrého muže do hrobu.
  • upraveno 22. listopadu 2011
  • upraveno 22. listopadu 2011
    Veľmi podarené :),
    Viem že to tu nepatrí ale objednal som si 25.10 Boure Meču a 30.10 malo vísť. S oneskorením mi to prišlo dnes, vôbec neviem ako k tomu došlo už som sa bál že to bude vianočný darček :D.
    Ale k veci chcem sa opýtať či nieje k objednaní Hostina pro vrány, chcem si ju kúpiť ale na večšine vebov sa dotlač už nerobí a nove vydanie bude až na konci prvého mesiace 2012.
    Mám čakať alebo sa dá niekde objednať.
  • upraveno 22. listopadu 2011
    No asi je to nedostatkový zboží. Ale nedávno tu někdo nabízel prodej, ale tam šlo asi o celou ságu...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. listopadu 2011
    Já už bych v tomto případě raději těch pár měsíců vydržela a počkala si na opravené vydání Hostiny.

    (Já vím, mně se dobře kecá, když už to mám přečtené :) )
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. listopadu 2011
    Když vydržím já čekat na Tanec až do jara. A to neumím tancovat Tak proč by někdo nevydržel čekat na Hostinu do Ledna?
  • upraveno 22. listopadu 2011
    Tiež pravda :), radšej si počkám a potom si kúpim aj tanec s draky
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.