Veľmi podarené :), Viem že to tu nepatrí ale objednal som si 25.10 Boure Meču a 30.10 malo vísť. S oneskorením mi to prišlo dnes, vôbec neviem ako k tomu došlo už som sa bál že to bude vianočný darček :D. Ale k veci chcem sa opýtať či nieje k objednaní Hostina pro vrány, chcem si ju kúpiť ale na večšine vebov sa dotlač už nerobí a nove vydanie bude až na konci prvého mesiace 2012. Mám čakať alebo sa dá niekde objednať.
Komentáře
Viem že to tu nepatrí ale objednal som si 25.10 Boure Meču a 30.10 malo vísť. S oneskorením mi to prišlo dnes, vôbec neviem ako k tomu došlo už som sa bál že to bude vianočný darček :D.
Ale k veci chcem sa opýtať či nieje k objednaní Hostina pro vrány, chcem si ju kúpiť ale na večšine vebov sa dotlač už nerobí a nove vydanie bude až na konci prvého mesiace 2012.
Mám čakať alebo sa dá niekde objednať.
(Já vím, mně se dobře kecá, když už to mám přečtené :) )