Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti

Ta by pobláznila každýho :wink:

Quote:
"Alek":a jeje, dalsi zamilovanej do nasi princeznicky:-)
«13456734

Komentáře

  • upraveno 22. listopadu 2006

    To jsem rad, ze zas vycnivam z onech "vsech"...si nemuzu pomoct, ale me 12lety zmachany holcicky nic nerikaj...jo takova Danny, to je jina:-)

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Sandor anebo Malíček by mohli vyprávět... :twisted:

    Jó Dany, tý je třináct... to je jiný kafe :D

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Teď to tu vypadá jako diskuzní forum pedofilů. :D :D :D

  • upraveno 22. listopadu 2006

    no no no, danny je 16, pokud si dobre pametam. A hlavne neni tak zmachana:-)

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Zmáchaností se myslí co, prosím pěkně? Že ještě nezkusila sex jak s muži, tak i se ženami, což je příklad té povedené šestnáctky? :D

  • upraveno 22. listopadu 2006

    to Círdan: Závidím ti tvé asociace :lol: Toto je seriózní literární diskuze na téma "Arya Mstitelka" :!:

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Cirdan: Oproti tomu, co se probira u Tyrellu, jsme tady jeste v mezich:-)

    heavy-head: zavidim ti tvoje asociace:-) dostat se od zmachanosti k sexualnimu apetitu...zmachanosti jsem samo myslel jeji neschopnost se o sebe postarat a zodpovedne premyslet - od 13ky v te dobe (dneska je to neco jinyho) bych proste cekal vetsi raznost, kterou by mela mit zdedenou...vlastne nechapu, jak ji to vychovali, ze ona jedina vycniva od Arye (a uz se obloukem vracime k nazvu topicu:-)) a dalsich.

    A co se tyce Danny...no holt je to vyspela holka, ktera si to proste potrebovala ujasnit:-) aspon to tak nestrida jako Sansa - Joffrey, Loras, Sandor, Dontos, Malicek:-))

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Cha! A s kolika z nich došlo k protnutí cílové pásky? (zdravím Tynu)

    Rozdíl ve správné výchově vidím v tom, že Sanse se dosud nepodařilo odkráglovat tolik lidí, jako její mladší sestře (zdravím Aryu). 8)

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Copak pasky ale paky, vid Tyno:-)

    Ale o to preci nejde, jde o to, ze ona si s tema chlapama nestoudne zahrava a zneuziva toho.

    Arya aspon neodkraglovala svyho otce:-)

    Ne ale vazne, neprijde vam Sansa uplne jina od sourozencu? Vsichni se chovaji vcelku rozumne (mysleno v dobe na zacatku Trunu, pak trochu zdivoceli:-)), jak by se dalo od vzdy rozvazneho Neda a chladne Cat cekat. Jediny cim si to vysvetluju, ze to ma po Cat, ta asi v detstvi taky byla takova a srovnala se az pod tlakem okolnosti Valky Uchvatitele. Cili to muselo byt dano genetikou a vychova to proste projela na plne care, s cimz se nak nedokazu srovnat, prave proto mi asi Sansa tolik nesedi.

  • upraveno 22. listopadu 2006

    Ne ona, to oni si nestoudně zahrávali s ní.

    Na Sanse je poněkud zvláštní, že nemá (na rozdíl od Aryi a Brana) vlčí sny. Co když..? :idea:

  • upraveno 22. listopadu 2006

    A kurva! Ja tady rozvijim teorii o spatne vychove a tohle me vubec nenapadlo:-) Jak jednoduche a prostinke, jak ironicke, lady Stark ma malinke tajemstvi, skoda, ze nam ho uz nikdy neprozradi, aspon ne ze svych ust:-) Haha, to by byla prdel, kdyby to tak bylo a nakonec by Jon byl plnohodnotny Stark a Sansa (ktera se Jona spolecne s cat nejvic stitila a opovrhovala jim) by byla levobocek...jsem linej to overovat, je mozny ze by byla Malickova?

  • upraveno 22. listopadu 2006

    mel bych poslat odkaz mistrovi, aby si uvedomil, ze by nas cimkoli jinym hrozne zklamal a mohlo by to mit vazne dusledky:-)

    takze, heave (blbe se to sklonuje, horsi uz jsi nemel?.-)), dik za brainstorming a hlavne dik za to, ze kvuli tobe se pro me Sansa stala zajimavejsi a mozna uz ji tu smrt ani tak nepreju; nicmene stale pro me neni pritazliva, holt Danny a Irri vedou:-))

    Quote:
    "heavy_head":Heuréka! Přišli jsme na to! Ať žijeme!! Není nad inspirující brainstorming
  • upraveno 22. listopadu 2006

    Call me heavy, daddy :wink:

    Holt dvě jsou dvě, s tím nic nenaděláme :twisted:

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Několik postřehů:

    1) Sansa nemůže být levoboček, páč:

    ad a) to by lady Stark Nedovi neudělala

    ad b) projevilo by se to na počtu vlků v hned v první kapitole a nestalo se, i Sansa měla svou vlčici

    ad c) Cat se s Malíčkem neviděla od doby, co ho její otec vyrazil

    ad d) prostě NENÍ :twisted:

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Pánové, nepodléhejte tak té celospolečenské pedofilní lobby, i žena nad třináct let může mít něco do sebe :lol:

    (mně je 24 :twisted: )

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Tyna wrote:
    Několik postřehů:

    1) Sansa nemůže být levoboček, páč:

    ad a) to by lady Stark Nedovi neudělala

    ad b) projevilo by se to na počtu vlků v hned v první kapitole a nestalo se, i Sansa měla svou vlčici

    ad c) Cat se s Malíčkem neviděla od doby, co ho její otec vyrazil

    ad d) prostě NENÍ :twisted:

    ad a) Zase si lady Stark tak moc neidealizuj...nezapomen, ze tehda byla s nedem kratce, on ji byl vlastne pridelen...

    ad b) Pocet vlku mohla byt ciste nahoda, nehledal bych v tom nakou magii, spis Jonuv hbity jazyk:-) a pocty se prece nemenej, kdyz by se Jon ukazal jako Stark...

    ad c) no to prave nevim, podle me by se tam hluchy misto naslo

    ad d) A jeje, tak tohle jediny asi neuhadam:-)

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Tyna wrote:
    Pánové, nepodléhejte tak té celospolečenské pedofilní lobby, i žena nad třináct let může mít něco do sebe :lol:

    (mně je 24 :twisted: )

    No prave, 13 je fakt malo, 16 uz je good, 24 no comment :wink:

    ale nezapomenme ze je to stredovek, tam to bylo vsechno trochu souply:-)

  • upraveno 23. listopadu 2006

    ALEK wrote:
    Tyna wrote:
    24 no comment :wink:

    Tak já si jdu pustit plyn, ale rychle, než zemřu sešlostí věkem :twisted:

    (hm, máme jen výbušnej, v zájmu sousedů tu ještě chvíli pobudu, ale sestru bych s sebou vzala ráda, proti nám dvěma se Sansa s Aryou vyloženě milují) :twisted:

  • upraveno 23. listopadu 2006

    ALEK wrote:


    ad a) Jak krátce? Než se narodila Sansa, už žila alespoň rok na Zimohradu, Neda milovala a i kdyby ne, visela na své cti, vždyť to tam furt zdůrazňují

    ad b) Počet vlků nemůže být náhodný. Vždyť ta vlčata byla i správného pohlaví a vlastností (hebké a krásné pro Sansu, rozježené a divoké pro Aryu), pět vlků pro Nedovy děti a jedno "jiné" pro Lyanina synka, všichni jsou Starkové

    ad c) hm, já bych řekla, že ne, vždyť v její POV kapitole vzpomíná, že Petyra neviděla od doby,co byl malý chlapec, leda by lhala sama sobě 8)

    ad d) To je taky můj nejlepší argument :-)
  • upraveno 23. listopadu 2006

    pekn debata :D

    ja Sansu tiez nemusim, hlavne kvoli Nedovi. Ale snad ju prezite niecomu priucilo a splati par dlhov. Podla mna je manzelske dieta, hlavne na zaciatku je badat znacna naivita, ktorej mal kusok aj Ned aj Lyana. A aj argument s vlkmi sedi. Ked nad tym tak rozmyslam tak mi celkovo Tullyovci su dost nesympaticky (vcetne Cat) az na Ciernu Rybu. Dufam ze este Freyovcom a Lannisterovcom da poriadne na frak. Rozhodne je sirokodaleko najlepsim strategom (az na Randyla Tarlyho).

    A co sa tyka Arye s tou Jehlou venovanou Johnovi sa mi to velmi paci.

    btw. Co si myslite prezije Cersei vymahaca dlhov Braavoskej banky??? Keby nim bola Arya to by bola kraaaaasa :wink:

  • upraveno 23. listopadu 2006

    ad pedofilní lobbing: Co my (teenageři a dvacátníci), ale pan spisovatel by měl vysvětlovat jak se mu píše o třináctiletých panách... ;-) Ne samozřejmě odvolávám, ono ve středověku byly přece jenom jiné poměry a taky nám to takhle servíruje dost možná proto, aby uspokojil čtenářskou poptávku, ale přesto... :-)

    ad Sansa Bastardka: Krásná teorie. Leč souhlasím s Tynou, že tentokrát je na 99% fakt mimo. Většinu protiargumentů už výše zmíněná vyhmátla, já přidám pár svých - myšlenka, která to celé spustila: absence vlčích snů u Sansy je dost možná daná tím, že její vlk je jako jediný mrtvý (zdravím Led), navíc se vlčí sny ověřitelně zdají pouze Jonovi, Branovi a Arye, o Robbovi a Rickonovi nevíme... Proč je Sansino chování jiné od Aryina, to je zas otázka na téma genetika/výchova, kterou už jsme jinde pitvali až dost.

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Eddard: copak nam to muze bejt jedno, ale co na to Parris, ci jak se ta jeho frajerka jmenuje:-)

    k tem argumentum Tyny...jako ja je beru, ale myslim, ze nejsou neprustrelny, dalo by se o tom polemizovat, ale asi je to ztrata casu, aspon pak nebudem zklamany, kdyz nam to nevyjde.-)

    Jinak ta poznamka o smrti Lady je imho nejlepsi argument, co tu zaznel, a ten jedinej me trochu vychylil...i kdyz vysvetleni, ze kdyz jeden neni vlk tak nema vlci sny se mi proste zda lepsi...a nezerte to Martinovi vsechno, to ze byla Lady hebka a krasna, a Nymeria zdivocela, to muze uplne klidne dano vychovou, tim ze se od mala pohybovala v jejich pritomnosti, byly pro ne jako rodice...tadle teorie je fakt derava, jen mi tam nesedi ten Duch, ten je fakt jinej a neni to vychovou, to je halt osud...

  • upraveno 23. listopadu 2006

    Kdybych se chtěl o této ne zcela vážně míněné "teorii" přít (jakože nechci), můj "argument" by byl tento: Kdyby Martin chtěl, klidně by ze Sansy nemanželské dítě udělal, a my všichni bychom mu to uvěřili. I s navijákem. :wink:

  • upraveno 23. listopadu 2006

    heavy_head wrote:
    Kdybych se chtěl o této ne zcela vážně míněné "teorii" přít (jakože nechci), můj "argument" by byl tento: Kdyby Martin chtěl, klidně by ze Sansy nemanželské dítě udělal, a my všichni bychom mu to uvěřili. I s navijákem. :wink:

    :lol: Tak to je jednoznačně pravda

  • upraveno 28. listopadu 2006

    No ja myslim, ze 24 je i na icefire dobrej vek:-) Cersei je tricitka a jaka je to kocka. Takze s tim plynem bych jeste chvili pockal.

    Jinak Sansa je moc zajimava postava. Sice zpusobila svemu rodu tezkou ranu. Ale lidi byla to trinactileta zamilovana zaba. Takze to bych ji klidne odpustil. Mnohem vetsi problemy sve rodine zpusobila Cat (verila Malickovi, zajala Tyriona) a Ned (veril Malickovi, byl strasne naivni). Navic Sansa byla obklopena zajimavymi postavami. Tak laska Sandora k Sanse je opravdu tragicky sladka. Nebo Tyrionuv vztah k Sanse je take velmi sladce smutny. Ale o ni se urcite jeste setkaji a zamiluji se do sebe....tedy vzajemne. Jina liga je ovsem Malicek...Sansa nemuze byt jeho dcera. Vzdyt nevykazuje zadne znaky Malickovych genu. Tedy aspon doufam, protoze tohodle pana fakt nemam rad.

    PS: Sansa mi prijde sexy. Kam se hrabe Dany...ale to je vec vkusu.

    PS II: nejsem pedofil.........aspon myslim[/list][/code][/u]

  • upraveno 29. listopadu 2006

    "Sansa mi prijde sexy. Kam se hrabe Dany...ale to je vec vkusu."

    Konečně rozumný názor! 8) I když z tvého obdivu k lordu Tywinovi mi naskakuje husí kůže. Ale to je asi věc vkusu. :wink:

    Není to moc off, že Aleku?

  • upraveno 29. listopadu 2006

    Heavy_head

    Doufam, ze tva poznamka - "konecne rozumny nazor" neni minena na me :o Jinak k lordu Tywinovi jeste rad neco napisu(chovani postav), ale ne tady....zde se mame venovat Starkum ze?.-)

    Na Sanse jako postave je uzasna jeji bolestna premena z naivni holcicky v zivotem omlacenou zenu. Sansa je spolu s Jonem mym oblibenym Starkem. Aryu moc nemusim, ani nevim proc.

  • upraveno 29. listopadu 2006

    Ne, je to vyjádření radosti nad tím, že Sansin fanklub se rozrostl o dalšího člena :wink: (vedu tady totiž takovou malou soukromou polemiku)

  • upraveno 29. listopadu 2006

    heavy_head

    Tak OK :D O cem vedes zminenou polemiku ohledne Sansy. Ja mam Sansu na rozdil od Aryi velice rad. Arya mi v necem pripomina Stanise ani nevim proc. Mam z ni pocit jakesi tvrdosti (ano zivot ji naucil, ja vim), krute spravedlnosti, male miry soucitu - tak mozna proto mi pripomina Stanise....jednu z mych nejmene oblibenych postav...kam jeste patri Malicek, Cersei, Joffrey, Melisandra,....

  • upraveno 29. listopadu 2006

    Polemika byla vedena - v lehkém tónu - s Alekem, zastáncem provařené šestnáctky Daenerys. Ale protože ten nejspíš upadl do zimního spánku (nebo pracuje na zveřejnění comicsu Hedge Knight? :wink: ) a už vůbec mu nevadí ani to, že jsem ho předstihl v počtu příspěvků 8) , vypadá to, že se smířil s tím, že Sansa je zkrátka v mnohém přitažlivější a čtivější než než naše malá princeznička Za bouře zrozená...

    Mně Arya nevadí, naopak na její kapitoly se vždycky těším, hlavně proto, že jí Martin přisuzuje zajímavé společníky...

    Mimochodem, Stannise beru jako další kladnou postavu, jaksi samosebou.

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.