Sansa, ach, ta naše malá Sansa!

upraveno 6. listopadu 2010 v Postavy a bytosti

Ta by pobláznila každýho :wink:

Quote:
"Alek":a jeje, dalsi zamilovanej do nasi princeznicky:-)
13468934

Komentáře

  • upraveno 8. ledna 2007

    :lol: 8)

    Chtěl jsi říct s tančícím a křepčícím Honzou Nedvědem, známým příznivcem takovýchto juvenilních akcí. :lol:

  • upraveno 8. ledna 2007

    Nikoho z rodu Mormontů jsem opravdu nemyslel. :wink:

    Nakonec přijde i sám velký George R. R. Martin a předá lady Sanse ocenění za celoživotní přínos jeho dílu. :P Už je to domluveno.

    Hlavní heslo akce: "Když vidím Sansu, jsem jako v transu!" 8)

  • upraveno 8. ledna 2007

    Bodyguardi z královniny osobní gardy, udatní ser Léto Chlupatý a ser Těžkohlavý, každý z jedné strany, pak provedou znavenou, leč usmívající se a rukou kynoucí Sansu kordonem policistů do bezpečí před šílejícím davem. 8)

  • upraveno 8. ledna 2007

    Za naprosto výjimečných bezpečnostních opatření pak nastupí královna do svého sansamobilu a projede městem až k hotelu Rickon Intercontinental. Miliony lidí budou vyhlížet svou královnu v ulicích ve snaze zachytit alespoň odlesk jejího úsměvu. Miliardy lidí budou sledovat galaakci u svých televizních obrazovek. Cena reklamy se vyšplhá na neuvěřitelných deset milionů dolarů za odvysílanou vteřinu.

    V oprýskaném panelovém domě na druhém konci světa budou mezitím v pochmurné náladě sedět tři poslední zbývající nevěřící. "Stejně si myslím, že ta Alayne nikoho nezajímá," bude horovat Alek, za přikyvovávní Petera a Chmura.

    Náhle se ozve prudké zabušení na dveře. "Otevřete! Sansastapo!" :twisted:

  • upraveno 8. ledna 2007

    8) 8) 8)

    Sansamánie zachvátí celý svět, celou planetu. Zemi zaplaví soutěže typu Česko hledá SansaStar, intelektuálové budou vést erudované diskuze na téma: Je známější Sansa nebo Ježíš Kristus?, bude po ní pojmenována nově objevená planeta, objeví se v Zeleném Raulovi a pokřtí po ní svou dceru Prezident Zeměkoule. :lol:

  • upraveno 8. ledna 2007

    8) :lol:

    Americký prezident, ruský prezident a evropský prezident pak složí své funkce k Sansiným nohách, vyřknou chválu a odejdou do ústraní. Od té doby bude svátek Tří králů nahrazen svátkem Tří prezidentů. Sansa bude definována biology jako zcela nový, vyšší živočišný druh, tzv. Homo sansus elegans.

    Sansa se zaregistruje do fóra Icefire a dosáhne nejvyššího počtu příspěvků. Letopočet bude upraven tak, aby rok začínal rokem Sansina narození. Sansa se objeví jako osobnost století na obálce časopisu Time. Začnou se prodávat panenky Barbie v podobě Sansy. :D :shock:

  • upraveno 8. ledna 2007

    8) 8)

    Její bysta v nadživotní velikosti nahradí Sochu svobody, svrhne Buddhu, zavede pravidelnou stravu v rozvojových zemích.

    Na sklonku svého života napíše knihu pamětí.

    "Začalo to docela nenápadně. Jednoho večera ser Léto se serem Těžkohlavým tak trochu nevěděli, co s roupama..."

  • upraveno 8. ledna 2007

    8) :D

    Sansin dotek bude uzdravovat nemocné, chromí uvidí, hluší uslyší a ser Ilyn Payne se stane rockovou hvězdou. :wink:

    "Začalo to docela nenápadně. Jednoho večera ser Léto se serem Těžkohlavým tak trochu nevěděli, co s roupama..." naťukala Alayne do počítače. V tom okamžiku jí někdo zaťukal na rameno. Alayne se otočila.

    Uviděla zohyzděnou, starou babiznu obludných rozměrů s chybějící půlkou tváře. "Ano?" zeptala se Sansa laskavě, jak to umí jen ona.

    "Dobrá paní, neviděla jsi náhodou moji sestru? Mladou pannu, třináctiletou a pohlednou, s modrýma očima a kaštanovými vlasy. Možná cestovala s opilým rytířem." :lol:

  • upraveno 8. ledna 2007

    8) 8) 8)

    Nemám slov. Důstojná tečka velkého díla.

    Kdo dočetl až sem, je borec a zasluhuje nejvyšší uznání. Nyní nastal čas poděkovat a rozloučit se.

    Děkuji, bylo to krásné. A poučné.

    Je těžké odejít, však čas se neúprosně naplnil. Noc bude dlouhá.

    Nastavím hrůze odvrácenou tvář.

    Leč strach nemám.

    Oheň bude v dobrých rukou. :arrow:

  • upraveno 8. ledna 2007

    Noc je temná a plná hrůz, bratře. Nechť tvou cestu osvětluje Sansa, Panna Ohňonoška! Taktéž děkuji za chvíle společně věnované Její Jasnosti. Bylo mi ctí. :P

    Načtenou, dobrý sere z Těžké hlavy! Na stráž! :arrow:

  • upraveno 8. ledna 2007

    Léto wrote:
    Alek wrote:
    Danny se mi taky zalibila az kdyz se z ni stala zena (psychicky, samozrejme) :)


    Kdy se z Dany stala "žena"? A kdy se žena stane z Myrcelly? :wink:

    Co sem pletes Myrcellu? To je taky jeste naivni dite, jak Ona. A dalsi v rade by mohla bejt Margaery - holt jim dejte jeste tak 3-4 roky

    Z Danny se stala zena, kdyz pochopila svuj udel, kdyz se postavila na vlastni nohy, kdyz noc ozila pisni draku a lide volali" "Matko!", kdyz ovladla vychodni konciny, etc. etc...

    Jinak vam to ulehcim s tou odpovedi, formuloval bych to asi takto...Alayne neni tak spatna jako Vy-vite-kdo:-)

  • upraveno 8. ledna 2007

    Alek wrote:
    Jinak vam to ulehcim s tou odpovedi, formuloval bych to asi takto...Alayne neni tak spatna jako Vy-vite-kdo:-)


    V souvislosti s Alayne nelze použít slovo "špatná". To je jako kdybys vytvořil sinus větší než 1. Mohl by se ti zhroutit okolní vesmír. Tak pozor! :wink:

    Alek wrote:
    Co sem pletes Myrcellu? To je taky jeste naivni dite, jak Ona. A dalsi v rade by mohla bejt Margaery - holt jim dejte jeste tak 3-4 roky

    Z Danny se stala zena, kdyz pochopila svuj udel, kdyz se postavila na vlastni nohy, kdyz noc ozila pisni draku a lide volali" "Matko!", kdyz ovladla vychodni konciny, etc. etc...


    Konečně jsem to pochopil, slečna, která ještě nezkusila sex s oběma pohlavími, je prostě naivní holka. :lol: Sansa také pochopila svůj úděl, pochopila příběhy a rytíře, pochopila Ohaře, pochopila Hru o trůny...

    Existují tato fakta: Sansa důvěřovala Cersei a Eddarda to stálo život. Dany důvěřovala Mirri a stálo to život Droga a Rhaega. Prostým logickým zhodnocením lze odvodit, že Dany je 2x hloupější a naivnější než Sansa. :twisted: A sežerte mě!!! :D

  • upraveno 8. ledna 2007

    Zlovlk a demagog - asi bych mel zaradit zpatecku a s jemnym usmevem na rtech odkracet do dali:-) btw, se divim, ze ses nepustil do mistra recenzenta Kocourka na Fantasya.cz - nerikej zes to necet? Pri prvni recenzi jsem mlcel, ale druha uz me nazhavila ze jsem s nim zacal polemizovat, ac to asi nema smysl...

    Quote:
    V souvislosti s Alayne nelze použít slovo "špatná". To je jako kdybys vytvořil sinus větší než 1. Mohl by se ti zhroutit okolní vesmír. Tak pozor! Wink


    OK, to beru - zaroven do tohoto blacklistu zarazuji: rozumna, chytra, inteligentni, krasna, uchvatna, sexy, samostatna, svepravna a vyhrazuji si pravo tento seznam kdykoli rozsirit:-)

    Quote:
    Sansa důvěřovala Cersei a Eddarda to stálo život. Dany důvěřovala Mirri a stálo to život Droga a Rhaega.


    Pche, nelze srovnavat. Zaprve) Danny celou tu dobu myslela na dobro Droga. Ona myslela jen na sve dobro, na sveho prince, a zapomnela pri tom na svou rodinu. Ale to ji nevycitam, Cersei propadli i rozumejsi a starsi:-) Ja ji vlastne nevycitam nic, jen proste neni tak zajimava jako ostatni. Za dalsi - muze byt, je-li libo, ale uz taj jsem nakej dlouhej, tak vas usetrim:-)

    No vyrok ze Danny je 2x hloupejsi...to uz je hotova krec (uvedom si, ze urazis postavu, kterou mas vlastne radsi nez Alayne, jen si to zatim nepripoustis:-)), myslim, ze toto forum je vycerpano. Zajimave zustava uz jen pro vase nocni cvrlikani, tak jen tak dal hosi:-)

  • upraveno 8. ledna 2007

    Alek wrote:
    Zlovlk a demagog - asi bych mel zaradit zpatecku a s jemnym usmevem na rtech odkracet do dali:-) btw, se divim, ze ses nepustil do mistra recenzenta Kocourka na Fantasya.cz - nerikej zes to necet? Pri prvni recenzi jsem mlcel, ale druha uz me nazhavila ze jsem s nim zacal polemizovat, ac to asi nema smysl...


    Přiznávám se, že jsem zlovlk demagog, ale jenom v mezích rozumné nadsázky. Zatímco ten kocourkovský výplod je, obávám se, míněn naprosto vážně, takže se k tomu nedá říct snad vůbec nic. Komunisté sídlí v ulici Politických vězňů, ve výboru OSN pro lidská práva sedí Kuba a Severní Korea a Kocourek píše recenze knih. Svět se v kozla obrací! :evil: Možná někdy napíšu parodii té recenze, protože to k tomu vážně vybízí. :wink:

    Alek wrote:
    OK, to beru - zaroven do tohoto blacklistu zarazuji: rozumna, chytra, inteligentni, krasna, uchvatna, sexy, samostatna, svepravna a vyhrazuji si pravo tento seznam kdykoli rozsirit:-)


    Souhlasím. Alayne nelze popsat takovýmito chabými lidskými termíny. Zaslouží si mnohem více. 8)

    Alek wrote:
    Pche, nelze srovnavat. Zaprve) Danny celou tu dobu myslela na dobro Droga. Ona myslela jen na sve dobro, na sveho prince, a zapomnela pri tom na svou rodinu. Ale to ji nevycitam, Cersei propadli i rozumejsi a starsi:-) Ja ji vlastne nevycitam nic, jen proste neni tak zajimava jako ostatni. Za dalsi - muze byt, je-li libo, ale uz taj jsem nakej dlouhej, tak vas usetrim:-)

    No vyrok ze Danny je 2x hloupejsi...to uz je hotova krec (uvedom si, ze urazis postavu, kterou mas vlastne radsi nez Alayne, jen si to zatim nepripoustis:-)), myslim, ze toto forum je vycerpano. Zajimave zustava uz jen pro vase nocni cvrlikani, tak jen tak dal hosi:-)



    "To je konec," řekl Alek.

    "Ne, to je začátek," odpověděl Léto s veselým úsměvem na pyscích. :P

    Já proti Dany vůbec nic nemám, ale ty to podáváš tak, že se mi zákonitě nabízí další "demagogie". Dany myslela jen na dobro Droga a dopadlo to tak, že on umřel. Zatímco Sansa myslela jen na svoje dobro - a umřela? Ne, je dědičkou Severu, Říčních krajin a teď možná i Údolí. Dost dobrý postup na hloupou a naivní husičku. :twisted: Všimni si, že používám ryze logickou argumentaci. :wink:

  • upraveno 8. ledna 2007

    Ne. Dnes to skonci, rekl Alek se smutkem v hlase:-)

    ad Kocourek...ja myslim, ze by moh psat celkem slusny recenze, jen by nesmel bejt tak namyslenej a sebestrednej.

    A no tak samozrejme, ze to s Danny prehanim zamerne, aby to melo stavu - jinak ji zas tak moc nezeru - ma par stinnejch stranek; takova Arianne a Arya by ji v mem zebricku mohli aj preskocit, kdybych ho nekdy sestavoval. Uvidime:-) Zajimalo by me jestli ma aj Ona u vas nejake stinne stranky. Myslim ze do tematu se to hodi. POJDME ROZEBRAT SPATNE STRANKY SANSY - pokoren, uz se tomu prokletemu slovu nevyhnu, uplne se mi rozklepaly prsty...popojedem:-)

    Quote:


    Ne, je dědičkou Severu, Říčních krajin a teď možná i Údolí. Dost dobrý postup na hloupou a naivní husičku.


    Nu az na to, ze ty naivni husicce to vsechno spadlo do klina a ani o to nestala...a nemylte se, ji neptari vubec nic, a obavam se ze ona se proste na nejaky raznejsi krok, aby si vzala to co ji patri, nevzmuz - dalsi z veci proc mi neni sympaticka, proste na to nema, chuderka jedna.

    S logikou na me nechod, nech si to na seminare:-)
  • upraveno 8. ledna 2007

    to Alek: Vidím, že tvůj vztah k Sanse se vyvíjí. Už jsi dokonce i vyslovil její jméno! Jen tak dál... :)

    Ten další hlas v anketě, tos byl taky ty? Nemusíš odpovídat přímo, aby ses neznemožnil v očích veřejnosti, stačí, když se poškrábeš na nose. :D

    to Léto: Zdá se, že naše osvěta začíná přinášet první plody! 8) :!:

  • upraveno 8. ledna 2007

    ad Kocourek: Určitá inteligence tam možná je, ale rozhodně je zaměřená špatným směrem. Nejvtipnější je, že si hraje na hrozného znalce, a přitom tam má i faktické chyby... které ovšem běžný čtenář, který Hostinu nečetl, nemá šanci postřehnout, a v tom je to nebezpečné. :evil: Připomíná mi trochu různé pubertální odborníky, kteří se vyrojili po zfilmování PP a pletli si pojmy s dojmy. To on dělá taktéž. :wink:

    Alek wrote:
    A no tak samozrejme, ze to s Danny prehanim zamerne, aby to melo stavu - jinak ji zas tak moc nezeru - ma par stinnejch stranek; takova Arianne a Arya by ji v mem zebricku mohli aj preskocit, kdybych ho nekdy sestavoval. Uvidime:-)


    Cože? Arya?! A nám bude říkat pedofilové... :wink:

    Alek wrote:
    POJDME ROZEBRAT SPATNE STRANKY SANSY


    To je vynikající nápad! Co ty na to, sere Těžkohlavý? Napadají tě nějaké nedobré stránky? Možná jí příliš mnoho citronových zákusků... hm... ale dal bych si taky jeden. :roll:

    Alek wrote:
    Nu az na to, ze ty naivni husicce to vsechno spadlo do klina a ani o to nestala...a nemylte se, ji neptari vubec nic, a obavam se ze ona se proste na nejaky raznejsi krok, aby si vzala to co ji patri, nevzmuz - dalsi z veci proc mi neni sympaticka, proste na to nema, chuderka jedna.

    S logikou na me nechod, nech si to na seminare:-)


    Jsem jen obyčejný zlovlk, málo vzdělaný v právech, ale jak mám chápat tvrzení, že jí "nic nepatří" a zároveň "nevzmuží si vzít si to, co jí patří"? :lol: :?: Navíc, přeci se nebude vzmužovat, když je to žena. Vzmužování je práce pro muže. Sansa je chytrá. Nechá černou práci tomu chlípnému kozlu Malíčkovi a potom, až bude královnou, jej za jeho věrné služby pošle třeba na Zeď. :idea:

    to heavy_head: Samotného mne překvapilo, jak to tady funguje. Vyslovit jméno, to je začátek velké romance. Již zítra můžeme očekávat, myslím si, lyrický epos o jejích půvabech, nejméně o 2000 veršů. Anonynomního autora samozřejmě dešifrujeme jako sera Aleka, ale nebudeme mu to vyčítat. Ono chvilku trvá, než se člověk odváží s něčím takovým vyjít ven. To je známo. :D

  • upraveno 9. ledna 2007

    heav: zklamu te, ja jeste nehlasoval, stale cekam na svou moznost:-)

    Quote:


    Cože? Arya?! A nám bude říkat pedofilové... Wink


    dobrej joke, ale zkus se na to aspon obcas podivat se stazenym ocasem, na pribeh, na okolnosti, na charakter - neboj se toho, ty na to mas!.-)

    Quote:


    Jsem jen obyčejný zlovlk, málo vzdělaný v právech, ale jak mám chápat tvrzení, že jí "nic nepatří" a zároveň "nevzmuží si vzít si to, co jí patří"?


    Basnik tim chtel rici, ze v soucasnosti ty veci nevlastni (vsechno de facto uzurpuje Malicek) a tezko se nekdy vzmuze si o neco razne rict. To ze se zena "nevzmuze" je pro me vec nova, to maj holky blby. Btw, Tyno a co vy vlastne delate, kdyz se na nic nevzmuzete? Vzzenstite se???:-)

    IMO si myslim, ze Sansa (uz zase, sakra!:-)) proste Malicka "neprechcije", leda by se do ni zamiloval, ale mslim ze z toho uz ho vylecil jisty Stark:-)
  • upraveno 9. ledna 2007

    Namísto hádek chvilka poezie. :wink:

    Alayne v Kraji divů a Za zrcadlem

    Bylo zlaté odpoledne.

    Bylo smažno, lepě švihlí tlové se batoumali dálnicí. Chrudošiví byli borolové, na mamné krsy

    žárnící…

    Alayne už mrzelo sedět na břehu vedle cesty a nic nedělat. Párkrát nakoukla své rozcuchané sestřičce Arye do rozečtené knížky, ale nebyly tam žádné obrázky a nic se tam nepovídalo, a co je do knížky, když v ní nejsou žádné obrázky a nic se tam nepovídá, řekla si Alayne.

    Rozvažovala tedy u sebe (pokud to vůbec šlo, byla horkem celá ospalá a zmámená), zda bude dost zábavné jíst sladké citronové zákusky, aby kvůli tomu vstala a došla si pro ně.

    Vtom kolem ní přeběhl šedý letní Zlovlk s rudýma očima.

    Nebylo na tom nic zvláštního a nijak podivné to Alayne nepřipadlo, když Zlovlk prohodil: „Jeje! Jeje! Přijdu pozdě.“

    Alayne vyskočila; v životě nepotkala mluvícího Zlovlka; rozběhla se přes pole za ním a šťastně ho dohonila, zrovna když pod keřem hupl do velké zlovlčí díry.

    Hupsla za ním. Na to, jak se dostane ven, vůbec nepomyslila.

    Zlovlčí díra vedla kus rovně jako tunel a pak najednou se prudce svažovala dolů, tak prudce, že Alayne padala a padala a padala…

    Až vtom bumbác!, dopadla na hromadu suchého listí a dál už nepadala.

    Ocitla se ve velké místnosti osvětlené řadou lamp visících se stropu. Uprostřed té místnosti byl stůl a u něj někdo seděl.

    Alayne přišla celá zvědavá blíž, aby si jej prohlédla.

    Byl to zvláštní člověk, širší než delší, fousatý, s placatou čepicí na hlavě a s brýlemi.

    „Co jsi?“ zeptala se ho odvážně.

    Člověk na ni upřel své přemýšlivé a trochu posmutnělé oči. Zíral na ni dost dlouho.

    „Jsem spisovatel.“ řekl tiše.

    To Alayne trochu udivilo.

    „Co píšeš?“

    Zase trochu váhal, než odpověděl. Alayne už to trochu nudilo.

    „Píšu vymyšlené příběhy o lidech a věcech, co se nikdy nestaly.“

    Alayne se zamračila.

    „A proč to děláš? Není to nesmyslné? Jsi snad hloupý?“

    Ten člověk se jí líbil čím dál míň.

    „Některým lidem to hloupé možná připadá. Jiným to naopak připadá velmi krásné. A pro ně to vlastně píšu.“

    „A jak poznáš, kdo je kdo?“

    Poprvé, i když trochu smutně, se usmál.

    „Poznám to.“

    Alayne nechápavě zakroutila hlavou a dala si ruce v bok na znamení nesouhlasu.

    „Jsi Mrož!“

    Mrož neřekl nic, jen tam tak seděl, velký, smutný Mrož ve směšně placaté čepici.

    Sansa se s trhnutím probudila. Chvíli jí trvalo, než si vzpomněla, kde je, zprudka oddechujíc.

    To byl ale ošklivý sen!

    Ozvalo se zaklepání a vešla septa Mordane.

    „Vstávej, Sanso! Dnes je tvůj velký den. Setkáš se se svým snoubencem, princem Joffreyem! Musíš se učesat a být krásná!“

    Sansa se usmála. Dnes se setká s rytířem svých snů, budou spolu rozmlouvat a on k ní bude galantní. Srdce jí poskočilo radostí.Tolik se na to těšila!

    Byla šťastná.

    Byla mladá, krásná, nevinná a otevíraly se před ní růžové vyhlídky.

    Na zlý sen už dočista zapomněla.

  • upraveno 9. ledna 2007

    Sansa je fajn...mám ji celkem rád. Rozhodně radši než Aryu. Jsou tu však jiné skvělé ženy....A vzhledem k tomu, že už nejsem teenegar je pro mne Sansa trochu moc mladá a nevinná. Nicméně vám ji hoši....tedy hochu a psíku přeji.

    Ať si mají poetická hlava a psík Sansu

    Alek Aryu (ale ona je fakt dost mladá....je to normální?:-)

    Týna Ašu

    Já momentálně fandím Ariane s hebkými chloupky a těmi nejcitlivějšími bradavkami...

  • upraveno 9. ledna 2007

    ach jo, vy me trapite, hosi:-)

    IMO vetsina soucasnych i byvalych POV by se svym pribehem utahla samostatny pribeh. Proste jsou natolik zajimave, ze by se mohli stat hrdinou ve sve vlastni knizce. U Sansy to vidim jako nejproblematictejsi, jiste jeji osud, jak vsechno kazi, jak je naivni, jak ji osud vlaci kazdou strankou a je to horsi a horsi - to je jiste zajimave cteni a neotrela postava, ale rekneme si na rovinu, je tohle to, co od pribehu ocekavame? A ja rikam NE!:-) Ocekavame hrdinu (-nku), ktery sice prijme svuj udel, ale ma aspon snahu se mu vzeprit - to je hrdina. To je ten rozdil mezi Aryou a Sansou. Pribeh obou je tesklivy, jimavy, nespravedlivy, zajimavy. Ale zatimco pribeh Arye stoji i na ni samotne, na jejim vzdoru, na jeji sobestacnosti (i prehnane na jeji vek, ale je to prece fantasy, tak ji to odpustme), pribeh Sansy stoji jen na tom tesklivem pribehu, a mohl by ho s prehledem vypravet nekdo jiny, a zmenu bychom nepoznali. Je to jako kdyby clovek stal porad na jedne noze, tezko nekam dojde, a za chvili ho to proste omrzi:-)

    Zaverem snad jen stokrat opakovanou vetu - Arya ani Sansa jsou deti, nedokazu o nich smyslet jako o Arianne a Danny:-) Ale az na tohle jedno "zaskobrtnuti" s Chmurem souhlasim...

  • upraveno 10. ledna 2007

    Alek wrote:
    dobrej joke, ale zkus se na to aspon obcas podivat se stazenym ocasem, na pribeh, na okolnosti, na charakter - neboj se toho, ty na to mas!.-)


    Další narážka na můj ocas! Začínám mít dojem, že mi ho závidíte, tu moji chundelatou pýchu. :wink: Dobrá, přemluvil jsi mě, určitě se na příběh, okolnosti a charakter ještě jednou podívám. Normálně bych to znova nečetl, ale pro tebe se, Aleku, obětuji! A jen tak na okraj, když něco napíšu kurzívou, tak si to jenom myslím. Na to nemůžeš reagovat, protože to nevíš, do hlavy mi nevidíš. :D

    Alek wrote:
    vsechno de facto uzurpuje Malicek


    Ale de iure to patří Sanse! To nepopřeš! :P

    Alek wrote:
    proste Malicka "neprechcije"


    To asi ne, vzhledem k tomu, že je Malíček muž, má proti ní nezanedbatelnou výhodu a dokáže močit dál, výš a silněji. Proč by ho ovšem nemohla přeintrikovat? Žáci často překonávají své učitele. Sansulína se nezdá, ale dřímá v ní velký potenciál. Počkej, jak to bude v dalších knihách brousit. :wink:

    heavy_head wrote:
    Namísto hádek chvilka poezie. :wink:


    Nádherný příběh! Lehký a poetický, přitom však s mrazivě groteskními prvky. A co teprve ten Mrož! :lol: Vystřihuji ti svou hlubokou zlovlčí poklonu. Budu též muset někdy zase napsat něco o Paní Alayne. :!:

    Chmur wrote:
    Já momentálně fandím Ariane s hebkými chloupky a těmi nejcitlivějšími bradavkami...


    Chmure, já mám taky chlupy, nádherné a heboučké na břichu, drsné a chundelaté na hřbetě. Opravdu! :roll:

    Alek wrote:
    ale rekneme si na rovinu, je tohle to, co od pribehu ocekavame? A ja rikam NE!


    Hrdina nemusí být jen osvalený barbar v bederní roušce nebo vypracovaná elfka v kompletu z černé kůže. :wink: Hrdinství může být i v boji o vlastní představu spravedlivého světa, světa skutečných a galantních rytířů, světa dobrotivých králů, hodných lordů a citronových zákusků. Je kníže Myškin zajímavou postavou? Je Eddard Stark zajímavou postavou? Je Nienor Níniel zajímavou postavou? Já říkám ANO! A přeci sebou "nechali smýkat". Ať žije mravní krása! :)

    Navrhuji zákon ve znění: "Sansa Stark se zasloužila o fórum."

  • upraveno 10. ledna 2007

    Léto wrote:
    A jen tak na okraj, když něco napíšu kurzívou, tak si to jenom myslím. Na to nemůžeš reagovat, protože to nevíš, do hlavy mi nevidíš. :D

    Bravo! To byl rozhodně zajímavý názor! Je to sice hrozná kravina, ale nějak tu diskuzi rozdmýchat musím... :lol:

    Navrhuji a vyzývám všechny spolusansovníky, abychom při jakékoli zmínce o Malíčkovi používali odpovídající pejorativum "chlípný kozel".

    To, co si dovoluje k naší Královně je neuvěřitelné. :!: :evil: :shock:

    Vyzývám rovněž třetího hlasujícího, aby odhalil svou totožnost. Čekají ho speciální bonusy z dosud nezveřejněných Alayniných kapitol, Sansiny recepty, soutěž o ceny a odkazy na úchvatné galerie, o kterých nemá nikdo - kromě zasvěcených - nejmenší tušení! 8)

    Bratře! Královna potřebuje každý meč! Zima se blíží! :!:

  • upraveno 10. ledna 2007

    Quote:
    Chmure, já mám taky chlupy, nádherné a heboučké na břichu, drsné a chundelaté na hřbetě. Opravdu!

    Milý Léto....nemohu si pomoci, ale z fotky tvé chlupy vypadají urousané a mastné. Ariane je někde jinde. Možná máš i citlivé bradavky, ale hladit je asi nebudu.........jsi zvíře a já nejsem zoofil...trochu jsme se minuli.

    Za ty narážky na ocas se omlouvám....to víš mi lidé ho nemáme ....teď mne napadá...na co je zlovlkům ocas? Tedy krom vrtění ocasem nad představou Sansy??? Ukazuje se tím dominance jedince? Jak jsi na tom Leto???

  • upraveno 10. ledna 2007

    Quote:
    To asi ne, vzhledem k tomu, že je Malíček muž, má proti ní nezanedbatelnou výhodu a dokáže močit dál, výš a silněji. Proč by ho ovšem nemohla přeintrikovat? Žáci často překonávají své učitele. Sansulína se nezdá, ale dřímá v ní velký potenciál. Počkej, jak to bude v dalších knihách brousit. Wink

    Premocit = preintrikovat. Ten cokl je nakej divnej. Bohuzel, ja ten potencial porad spis jen tusim, nez ze bych ho tam videl...

    Quote:
    Hrdina nemusí být jen osvalený barbar v bederní roušce nebo vypracovaná elfka v kompletu z černé kůže. Wink

    JIsteze ne, Arya je toho dukazem:-)

    Quote:
    Hrdinství může být i v boji o vlastní představu spravedlivého světa, světa skutečných a galantních rytířů, světa dobrotivých králů, hodných lordů a citronových zákusků. Je kníže Myškin zajímavou postavou? Je Eddard Stark zajímavou postavou? Je Nienor Níniel zajímavou postavou? Já říkám ANO! A přeci sebou "nechali smýkat". Ať žije mravní krása! Smile

    No to je prave to o cem mluvim, ale ona prave postrada i tohle, tu predstavu. Ona se vubec neprojevuje...ji formuje svet a ona nema touhu se vzeprit. Eddard Stark ze sebou nechal "smykat"?? Pche, to asi zname kazdej jinyho. On se vzeprel, mel predstavu, ale nebyl ochoten jit za svou moralku, tot vse - ale nikdy seou nenechal bezostysne mavat, nenechal se ovladat.

  • upraveno 10. ledna 2007

    heavy_head wrote:
    Bravo! To byl rozhodně zajímavý názor! Je to sice hrozná kravina, ale nějak tu diskuzi rozdmýchat musím... :lol:


    Jsem potěšen, že si vážíš mých názorů. Teď se nažeru a pak si najdu nějakou fajn povolnou vlčici. :wink:

    heavy_head wrote:
    Navrhuji a vyzývám všechny spolusansovníky, abychom při jakékoli zmínce o Malíčkovi používali odpovídající pejorativum "chlípný kozel".

    To, co si dovoluje k naší Královně je neuvěřitelné. :!: :evil: :shock:


    Ten chlípný kozel Petyr je ještě svým způsobem únosný, mnohem horší je pervezní stařík Pycelle: ...jednou přišel velmistr Pycelle s krabici lahviček a flakonů, aby se zeptal, jak se cítí. Sáhl jí na čelo, přiměl ji svléknout se a všude možně se jí dotýkal, zatímco komorná ji držela. Ještě štěstí, že je impotentní. I tak mu měl ale Šagga odříznout mužství a nakrmit jím kozly. Tyrion měl být tvrdší. :!:

    Alek wrote:
    Bohuzel, ja ten potencial porad spis jen tusim, nez ze bych ho tam videl...


    Tichá voda břehy mele. Vezmi si takového Varyse nebo Malíčka. Na první pohled bys do nich taky neřekl, jakou mají moc a čeho budou schopni. Sansa bude, dle mého skromného názoru, něco podobného. A svůj vliv získá postupně a nenápadně, že si toho málem ani nevšimneme... jen budeme nakonec kroutit hlavou, jak všechny přemočuje. :wink:

    Alek wrote:
    JIsteze ne, Arya je toho dukazem:-)


    Arya bude, jestli dokončí svůj výcvik, silně emancipovaná žena bojovnice, asasínka. Typická hrdinka, možná temná. A jestli budeme hodní, dojde i na ten komplet z černé kůže, uvidíš. Jaký jiný dějotvorný vliv by mohl mít Jalabhar Xho, co myslíš? :twisted:

    Alek wrote:
    No to je prave to o cem mluvim, ale ona prave postrada i tohle, tu predstavu. Ona se vubec neprojevuje...ji formuje svet a ona nema touhu se vzeprit.


    Proč myslíš, že nemá tu představu? Já bych řekl, že její romantické představy o rytířích, galantních lordech a spravedlivém uspořádání světa byly právěže zakořeněny poměrně dost silně, i když teď dochází k jistému vystřízlivění. V tomhle ohledu byla pravá dcera svého otce, zatímco Arya je spíše po Brandonovi (myslím tom starším, co se rozjel vyzvat Rhaegara na souboj). 8)

    Alek wrote:
    On se vzeprel, mel predstavu, ale nebyl ochoten jit za svou moralku, tot vse - ale nikdy seou nenechal bezostysne mavat, nenechal se ovladat.


    Mám Eddarda moc rád, ale i u něj se našlo několik případů, kdy sebou nechal manipulovat, například poprava Lady... samozřejmě mu to nevyčítám, bylo to těžké rozhodování, ale raději bych ho viděl, jak vynadá Robertovi, nakopne Cersei a rozjede se zpátky na Sever. :wink:

    Chmur wrote:
    Milý Léto....nemohu si pomoci, ale z fotky tvé chlupy vypadají urousané a mastné. Ariane je někde jinde. Možná máš i citlivé bradavky, ale hladit je asi nebudu.........jsi zvíře a já nejsem zoofil...trochu jsme se minuli.



    Moje chlupy jsou možná občas urousané, ale v žádném případě mastné! Mám hebký kožich, příjemný na dotek, na některých místech trochu drsnější, hrubší srst, spíše sušší provenience. :!:

    Chmur wrote:
    Za ty narážky na ocas se omlouvám....to víš mi lidé ho nemáme ....teď mne napadá...na co je zlovlkům ocas? Tedy krom vrtění ocasem nad představou Sansy??? Ukazuje se tím dominance jedince? Jak jsi na tom Leto???


    My zlovlci máme ocas proto, abychom se nepřevrátili, když vyplázneme jazyk. To je známo. I ty bys to měl vědět. :wink: Dalším vynikajícím využitím ocasu je spánek, kdy si jej můžu stočit pod hlavu jako velký, huňatý polštář. A uplatňuje se rovněž při rozviřování mých tělesných pachů (pachové žlázy se nacházejí v blízkosti řitního otvoru). Ještě nějaké otázky? :twisted: Pokud ano, doporučoval bych je směřovat spíše do topicu Zlovlci.
  • upraveno 10. ledna 2007

    Quote:
    Tichá voda břehy mele. Vezmi si takového Varyse nebo Malíčka. Na první pohled bys do nich taky neřekl, jakou mají moc a čeho budou schopni. Sansa bude, dle mého skromného názoru, něco podobného. A svůj vliv získá postupně a nenápadně, že si toho málem ani nevšimneme... jen budeme nakonec kroutit hlavou, jak všechny přemočuje. Wink


    ok, budu doufat s vami...

    Quote:
    aký jiný dějotvorný vliv by mohl mít Jalabhar Xho, co myslíš? Twisted Evil


    no, cece, neco s nim snad jeste bude, kdyz uz tam otravuje od pocatku a zatim tam vlastne jen dela saska:-)

    Quote:
    Proč myslíš, že nemá tu představu? Já bych řekl, že její romantické představy o rytířích, galantních lordech a spravedlivém uspořádání světa byly právěže zakořeněny poměrně dost silně, i když teď dochází k jistému vystřízlivění. V tomhle ohledu byla pravá dcera svého otce, zatímco Arya je spíše po Brandonovi (myslím tom starším, co se rozjel vyzvat Rhaegara na souboj). Cool


    Nu to jsou predstavy Sansy, Alayne je opustila, a nic ji nezbylo...tak uvidime, jestli se v ni neco probudi, nebo zustane prazdna po vzoru Malicka..:-)

    Quote:
    ale raději bych ho viděl, jak vynadá Robertovi, nakopne Cersei a rozjede se zpátky na Sever. Wink


    no to my vsichni, ale kdyby to byl udelal, pravdepodobne bychom tu nediskutovali, takze diky za tvou posetilost, Nede:-)
  • upraveno 11. ledna 2007

    Děkujeme všem návštěvníkům, ať již registrovaným, či anonymním, že jejich přispěním toto téma zlomilo letitý rekord ve sledovanosti.

    Není se čemu divit, že. :)

    Mnoho štěstí do druhé tisícovky přeji všem příznivcům nezkažené dívčí krásy.

    Děkujeme, je to od vás velmi milé. :)

  • upraveno 11. ledna 2007

    I přes nepřízeň osudu a systematické útoky nesansistů se tento topic vyšvihl na špičku fóra. Slyšte, slyšte, obdivovatelé moudrosti Starků a krásy Tullyů: toť jen začátek! Mnoho zdaru a co nejrychlejší dosažení první desetitisícovky přeje zlovlk Léto. :wink:

    Alek wrote:
    no, cece, neco s nim snad jeste bude, kdyz uz tam otravuje od pocatku a zatim tam vlastne jen dela saska:-)


    A co když je to ztracený Aegon?! Dejme tomu, že se opálil. 8)

    Alek wrote:
    Nu to jsou predstavy Sansy, Alayne je opustila, a nic ji nezbylo...tak uvidime, jestli se v ni neco probudi, nebo zustane prazdna po vzoru chlípného kozla Malicka.. :)


    Chlípný kozel Malíček není prázdný. Popravdě řečeno, nikdo ve skutečnosti neví, o co mu jde. Dokonce ani Varys ne. A sám chlípný kozel Malíček Sanse říká, že skrývání svých záměrů je jediná cesta, jak uspět.. Takže co když ve skutečnosti bojuje za nějaký vyšší, spravedlivý cíl? :)
  • upraveno 12. ledna 2007

    hehe:-) ja navrhuju prejmenovat tento topic na Sansa a dalsi odpad, nekdy to bylo fakt dost OT, ale vzdycky se podarilo vratit zpet k ty hloupoucky Tullyjce:-)

    Malicek imo prazdny je, myslim, ze svou lacnost po moci a penezich nehraje (i presto ze muze pracovat pro jeden cil), anebo je genialni a na konci sagy se mu omluvim...ted je proste prazdny a falesny, jak by rekl taticek:-) (Jo a Leto, kdyz me budes priste citovat, prosim, cituj presne a nic nepridavej:-))

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.