Hlasování pro dámy
Milé dámy, slečny i panny ctnostné,
poněvadž chlapi již mají svůj kamrlík pro hlasování o největší koc v sáze, nadešel čas, abychom i my ohodnotily mužské osazenstvo příběhu Ice & fire.
Hodnotíme zde postavy knižní a né herce (pakliže neodpovídají dokonale popisu předlohy).
Napište komu dáváte přednost a proč, kdo Vás okouzlil a nebo naopak - s kým ani za zlaté prase v alobalu :-)
Klidně to rozdělujte na "partner pro život", "chlap na jedno vášnivé použití" , "ideální otec Vašich potomků"......jestli se všechno toto snoubí v jediném - Vaše štěstí :-)
Tak do toho ....
poněvadž chlapi již mají svůj kamrlík pro hlasování o největší koc v sáze, nadešel čas, abychom i my ohodnotily mužské osazenstvo příběhu Ice & fire.
Hodnotíme zde postavy knižní a né herce (pakliže neodpovídají dokonale popisu předlohy).
Napište komu dáváte přednost a proč, kdo Vás okouzlil a nebo naopak - s kým ani za zlaté prase v alobalu :-)
Klidně to rozdělujte na "partner pro život", "chlap na jedno vášnivé použití" , "ideální otec Vašich potomků"......jestli se všechno toto snoubí v jediném - Vaše štěstí :-)
Tak do toho ....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
flanker - charakter je i pro jednorázový vztah dosti podstatný - jestliže vidím, že chlapje majetnický a nedá si vysvětlit, že jednou znamená jednou a pak už opravdu nemám zájem....je to nesnesitelné a jestlïže je chlap typ štěně, co se na ženskou upne a taky nejde odehnat - tak je to stejná krize - citové vydírání je špinavá záležitost. Never more krá krá...
Ben Navis - tak o Euronovi jsem nikdy neuvažovala :-)
Jarla: kategorii "chlap na jedno vášnivé použití" si vykládám tak, že se jedná opravdu o jednorázovou záležitost. Nějaké vymýšlení dalších podmínek je podivné, ale co už. To bychom to mohli rovnou rozvinout do debaty stylu - co když se naopak zblázním já do něj a začnu ho pronásledovat...
Nemuzu jeste diskutovat na urovni :), mam sice nacteno, ale moc rychle, nemam to jeste vsechno zazite...napr vim, ze je Euron, ale nejak si vubec nevzpominam, proc by se stal za to. A ted mi to neda, takze si vlezu do horke lazne a budu cist, dokud se neutopim ve studene vode.
btw - já z Jaimeho postavy radostí neskáču. Rozhodně nepatřím k tomu davu, který si ho po Hostině oblíbil, i když mě jeho kapitoly bavily. Pořád je to zparchantělý Lannister. Ale jako chlap je Jaime dost přitažlivý. Pohledný, vysoký, (relativně) galantní, silný, šarmantní, vyzná se. Navíc blonďák, ty zelené oči mu odpustím.
jen s malým dodatkem, že po použití zahodit se může týkat i fajn rovných žen/mužů - důvodů může být řada ;o)
krisa: Jon je na mě (i na můj vkus) moc mladý, ale u Neda souhlas a u Jaimeho taky, naprostý :o))
Muž na ještě vášnivější noc khal DrogoXD
Škoda, že Doran je "out of order" :( Jeho intelekt je neodolatelné afrodisiakum :-)
Nicméně oba jsou přicmudloši a mongoloid taky....takže jsou pasé i když z jiných důvodů než Jaimie :-)
Rozkoš....to je u ženy přece tak snadné - orgasmu nedosáhne s mužem, se kterým nechce mít potomky. Při styku (respektive pár hodin až 2 dny poté) se do dělohy dostanou pouhá 2 % vyčerpaných spermií, při orgasmu je volná jízda krčkem 80 % a hned a všechny při síle - takže rozkoš je u ženy tou nejpragmatičtější regulační záležitostí za účelem výběru nejvhodnějšího genetického materiálu pro své potomky :-) A tohle je samozřejmě záležitost podvědomí...
Edmure Tully mi přišel hlavně dost lehkovážný, až nezodpovědný. Románek možná, partner ne.