Hlasování pro dámy

upraveno 5. září 2012 v Akce a hlasování
Milé dámy, slečny i panny ctnostné,
poněvadž chlapi již mají svůj kamrlík pro hlasování o největší koc v sáze, nadešel čas, abychom i my ohodnotily mužské osazenstvo příběhu Ice & fire.
Hodnotíme zde postavy knižní a né herce (pakliže neodpovídají dokonale popisu předlohy).
Napište komu dáváte přednost a proč, kdo Vás okouzlil a nebo naopak - s kým ani za zlaté prase v alobalu :-)
Klidně to rozdělujte na "partner pro život", "chlap na jedno vášnivé použití" , "ideální otec Vašich potomků"......jestli se všechno toto snoubí v jediném - Vaše štěstí :-)
Tak do toho ....
2456715

Komentáře

  • upraveno 8. července 2011
    Jaimieho charakter je věc názorů - pro mne je to křivák :-) Ráda ti ho přenechám.
    flanker - charakter je i pro jednorázový vztah dosti podstatný - jestliže vidím, že chlapje majetnický a nedá si vysvětlit, že jednou znamená jednou a pak už opravdu nemám zájem....je to nesnesitelné a jestlïže je chlap typ štěně, co se na ženskou upne a taky nejde odehnat - tak je to stejná krize - citové vydírání je špinavá záležitost. Never more krá krá...

    Ben Navis - tak o Euronovi jsem nikdy neuvažovala :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Euron má být z železných mužů nejpřitažlivější a s páskou přes oko bude vypadat velmi mužně a nebezpečně. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2011
    Euron ať pojde v bolestech.

    Jarla: kategorii "chlap na jedno vášnivé použití" si vykládám tak, že se jedná opravdu o jednorázovou záležitost. Nějaké vymýšlení dalších podmínek je podivné, ale co už. To bychom to mohli rovnou rozvinout do debaty stylu - co když se naopak zblázním já do něj a začnu ho pronásledovat...
  • upraveno 8. července 2011
    jo, nevada to vystihla, arogantni hajzl, ale s jiskrou v oku.....po Hostine pro vrany pro nej mam slabost. Na romantiku si nepotrpim, ja jsem pragmaticky clovek, sladke reci a obskakovani se mi casem zacnou zajidat.
    Nemuzu jeste diskutovat na urovni :), mam sice nacteno, ale moc rychle, nemam to jeste vsechno zazite...napr vim, ze je Euron, ale nejak si vubec nevzpominam, proc by se stal za to. A ted mi to neda, takze si vlezu do horke lazne a budu cist, dokud se neutopim ve studene vode.
  • upraveno 8. července 2011
    Jednorázový vztah je ošemetná záležitost, která se dá vykládat každému po chuti :-) Zkrátka si dobře vyberu s kým a počítám s následky. Ale v žádném případě nikomu nedoporučuji, aby byl opatrný :-) Zajímavé časy na vás :-D
  • upraveno 8. července 2011
    Každopádně velmi zajímavé sledovat vkus žen a dívek :-) Například fascinace "nebezpečný chlap" nebo "arogantní hajzl". Ještě přijde "nepochopený chudáček" a další archetypy. Jsem velmi zvědavá, kdy se vynoří první Horova fanynka :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2011
    To je právě to kouzlo jednorázovek. Nemusíš se starat o to, jestli je to nebezpečný chlap, arogantní hajzl nebo zamindrákovaný chudáček. Extrémy, jako že Tě pak začne pronásledovat a vyžadovat další dávku, nechme stranou.

    btw - já z Jaimeho postavy radostí neskáču. Rozhodně nepatřím k tomu davu, který si ho po Hostině oblíbil, i když mě jeho kapitoly bavily. Pořád je to zparchantělý Lannister. Ale jako chlap je Jaime dost přitažlivý. Pohledný, vysoký, (relativně) galantní, silný, šarmantní, vyzná se. Navíc blonďák, ty zelené oči mu odpustím.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Osobně s tim nemám zkušenost, ale představoval jsem si kategorii jednorázovka právě tak - nesejde na ničem než na akutní přitažlivosti (ani křivák nemusí chtít znovu, ba s píš naopak). Třeba pro mě pokud by to byla fajn rovná ženská, asi bych jí neřadil do kategorie použít a zahodit :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. července 2011
    Jon, Jon, Jon!!! Pak je sympaťák samozřejmě taky Ned, no a největší "Lorenzo lamač" je Jaime - šup do kategorie použít a zahodit, ikdyž po sekačce jsem si ho oblíbila...
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2011
    flanker: "nesejde na ničem než na akutní přitažlivosti" - ano, přesně
    jen s malým dodatkem, že po použití zahodit se může týkat i fajn rovných žen/mužů - důvodů může být řada ;o)

    krisa: Jon je na mě (i na můj vkus) moc mladý, ale u Neda souhlas a u Jaimeho taky, naprostý :o))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Důvody, co mě napadaj, je zpravidla vylučujou i z kategorie "na jednu noc" :))
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. července 2011
    Jo, Jon je mladý...ale já to beru, kdybych byla v jeho věku. Ideální je seriálový Jon, kterého hraje stejně starý herec jako já...:)
  • upraveno 8. července 2011
    Muž na vášnivou noc jednoznačně Sandor CleganeXD
    Muž na ještě vášnivější noc khal DrogoXD
  • upraveno 8. července 2011
    A na ešte drsnejšiu noc Gregor Clegane
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. července 2011
    Jen v případě, že dotyčná chce mít zároveň i noc poslední.
  • upraveno 9. července 2011
    A na ešte drsnejšiu noc Gregor Clegane
    Podobně drsně vášnivý bude i Rorge a jistý potenciál v sobě skrývá i Kousač...Nicméně jeho vášeň skoro nerozdejchala Brienne což potom nějaká dívka slabšího naturelu...
    Dost mě překvapuje, že jako milence na jednu noc žádná dívka nezmínila velice liberálního a jistě vášnivého Oberyna...Navíc je úžasný v tom, že při nechtěném těhotenství je ochotný postarat se o vaše děti....
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2011
    No, na můj vkus je už Oberyn moc velký extrém. S radostí přenechám dalším.
  • upraveno 9. července 2011
    Fakt extrém? Na mě působí jako sympaťák s láskou k experimentování....Navíc dal košem Cersei, což je mi velmi sympatické..
  • upraveno 9. července 2011
    Oberyna bych na hraní i brala, především pokud by šel ve výhodném balení i s Ellariou.
  • upraveno 9. července 2011
    Chmure - tak tedy po našem - co žena získá ze vztahu na jedno použití ? (podvědomí neumí počítat s antikoncepcí :-) ) Co je hnacím motorem ? Potomek mužského rodu, který bude stejně přitažlivý jako otěcko a podlehnou mu ženy další generace - Oberyn podezřele žádné syny nemá :-D
    Škoda, že Doran je "out of order" :( Jeho intelekt je neodolatelné afrodisiakum :-)
    Nicméně oba jsou přicmudloši a mongoloid taky....takže jsou pasé i když z jiných důvodů než Jaimie :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2011
    Chmur: Jo, extrém. Třeba Tyrion by ho nepřál ani své sestře (byť za manžela), a to už je co říct, když uvážíme jeho vztah k Cersei i jeho vlastní preference...
  • upraveno 9. července 2011
    co žena získá ze vztahu na jedno použití
    Rozkoš? Snad nejde vždy jen o potomky. Jinak bychom nevymírali....Bavíme se o milenci ne otci dětí.
    (podvědomí neumí počítat s antikoncepcí :-) )
    Nemůžeš podle sebe soudit ostatní:-) Navíc vědomí má v západní kultuře spolehlivě navrch...jinak..a trapně se opakuji jako Ygritte, bychom nevymírali:-)
    Nicméně oba jsou přicmudloši a mongoloid taky
    No a? Oberyn je prostě tmavší typ. Copak jsou tmaví lidé nepřitažliví? Je to jen otázka vkusu.
    Jo, extrém. Třeba Tyrion by ho nepřál ani své sestře (byť za manžela), a to už je co říct
    On nepřál ani Cersei Oberynovi:-) Zřejmě lev a zmije nejdou dohromady...

    A vůbec...Jdu vařit...
  • upraveno 9. července 2011
    hmm...vášnivá noc s Drogem by nebyla špatná...ach ty svaly. Ale jako partnera na celý život ne. Tam bych viděla Jona, kdyby byl tak o 10 let starší (nejsem na zajíčky:) třeba takový Edmure Tully není k zahození......
  • upraveno 9. července 2011
    Chmur - ale no tak - ty jsi chyběl na přednáškách ? :-)) nebo jsi měl jiné zájmy ? :-))
    Rozkoš....to je u ženy přece tak snadné - orgasmu nedosáhne s mužem, se kterým nechce mít potomky. Při styku (respektive pár hodin až 2 dny poté) se do dělohy dostanou pouhá 2 % vyčerpaných spermií, při orgasmu je volná jízda krčkem 80 % a hned a všechny při síle - takže rozkoš je u ženy tou nejpragmatičtější regulační záležitostí za účelem výběru nejvhodnějšího genetického materiálu pro své potomky :-) A tohle je samozřejmě záležitost podvědomí...
  • upraveno 9. července 2011
    Takže ženy mají orgasmus jen s tím, s kým chtějí mít dítě? To slyším tedy prvně. :-)))
  • upraveno 9. července 2011
    Studuješ jiný obor :-)
  • upraveno 9. července 2011
    Takže ženy mají orgasmus jen s tím, s kým chtějí mít dítě? To slyším tedy prvně. :-)))
    Taky je to blbost. Jinak by nemohli dosáhnout orgasmu s jinou ženou...
    třeba takový Edmure Tully není k zahození
    Vždyť je to trotl:-()
  • upraveno 9. července 2011
    z praxe vím, že to tak asi nebude. Teda pokud to ta kámoška nepředstírala, ale to by pak zase zasloužila Oscara za nejlepší herecký výkon :-))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 9. července 2011
    Jarlo, zahoď ty učebnice a budeš na tom líp. Přemýšlíš až moc vědecky.


    Edmure Tully mi přišel hlavně dost lehkovážný, až nezodpovědný. Románek možná, partner ne.
  • upraveno 9. července 2011
    ale Chmure tam jde o něco jiného...hm nejstravitelnější forma pro oba bude asi tohle
    b

    neplést si s plky jako Muži z marsu ženy z venuše a jiné :-))
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.