Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
12357581

Komentáře

  • upraveno 8. července 2011
    A nejen požitky skýtané dobrým jídlem :-p

    Chyby napravuješ - o tom žádná, ale já hovořila o jejich přiznávání předem než je napravíš :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    O tom vzorce chování nic neříkají?
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. července 2011
    Sansa má ráda citronové zákusky jenom proto, že do Západozemí ještě nikdo nedovezl čokoládu, vanilku a skořici.
    Takové kvalitní sedmdesátce Valrhona Guanaja dovezené z Ashaie by podlehl každý.
  • upraveno 8. července 2011
    flankere ! Dobře na plnou hubu - ne Tvoje ješitnost by to neunesla ! Raději 10 x napravit než jedinkrát před ostatníma přiznat, žes udělal kopanec. Máš příliš mnoho testosteronu než abys přiznal nějakou skutečnou pravdivou slabost :-p
  • upraveno 8. července 2011
    Jasně. Navíc než chyby napravíte musíte je přiznat a upřímně jich litovat. To nevíte nebo co?:-))))))
  • upraveno 8. července 2011
    Chmure - takový ryzí charakter nejsi ani Ty :-p
  • upraveno 8. července 2011
    Ale jo jsem Jarlo....fakt jo...:-)) Já si teď uvědomuji, že jsem obhajoval Tywina, ale celou dobu jsem byl srdcem Eddard a tak trochu Sansa (to dobré v ní)...
  • upraveno 8. července 2011
    Chmure a taky trochu pokrytec, jako správný katolík :-D
  • upraveno 8. července 2011
    To bylo od Tebe moc zlé jarlo....:.-((( Všichni katlíci nebýt pokrytci. Já dobrá nepraktikující katolík...
  • upraveno 8. července 2011
    A falešná morálka není pokrytectví ? To je mi novinka :-D Čučím na ženské, ale je to fuj fuj a proto to popřu :-p
  • upraveno 8. července 2011
    Počkej. To jako píšeš o mně, jo? Já jsem nějaký farizeus nebo co?
  • upraveno 8. července 2011
    Kážeš o morálce, za což dostáváš naplácáno :-))
  • upraveno 8. července 2011
    Co?? A od koho? Někdo musí být bílý plamen v temnotě:-))), protože noc je plná hrůz
  • upraveno 8. července 2011
    Dívat se na svět kolem sebe je snad pokrytecké? :-)))
  • upraveno 8. července 2011
    Ne, pokrytecké je předstírat selektivní vidění :-)
  • upraveno 8. července 2011
    jarla je fanatik. Fanaticky nesnáší křesťany a hebrejská jména....Navíc mě ztotožňuje s nějakým Olorinem nebo co...:-)
  • upraveno 8. července 2011
    Nesnáším všechna náboženství stejně, ovšem monoteismy o něco víc :-D
  • upraveno 8. července 2011
    Ne, pokrytecké je předstírat selektivní vidění :-)
    Kdo tady předstírá selektivní vidění? A co je předmětem selekce?
  • upraveno 8. července 2011
    Kážeš o morálce a pohoršuješ se nad flankerovým rozhovorem :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Chmur: Z toho výčtu vyplývá spíš to, že jde o blázna, než o fanatika. :-))))

  • upraveno 8. července 2011
    Olorine, no dík, že ses mne zastal :-p
  • upraveno 8. července 2011
    Ach jo..cesta do pekla je vždy dlážděna dobrými úmysly....Já jsem chtěl jen flankera zachránit, táhla jsi ho do hříšné propasti...Hodil jsem mu lano:-)
  • upraveno 8. července 2011
    jo ták - tak to potom ano :-D Flankere, slyšíš ? Chmur spasil Tvou nesmrtelnou duši před nečistými úklady zlovolného stvoření, jehož jméno je žena :-)
  • upraveno 8. července 2011
    ne žena...jarla:-)
  • upraveno 8. července 2011
    Jarla: Zapomínáš, že Chmur je jedna část mé (nebo jsem naopak já částí jeho - sám se v tom nevyznám) rozdvojené osobnosti - přece jsem se musel postavit na stranu sebe sama! :-))))
  • upraveno 8. července 2011
    Přesně tak. Má slova...

    Jsi tak bojovná jarlo....mám pro Tebe píseň ....
  • upraveno 8. července 2011
    Vedle jak ta jedle - já byla vždycky ČERVENÁ KRÁLOVNA :-)) (biolog ocení dvojsmysl :-) )
  • upraveno 8. července 2011
    Takže z jemného krásného a naivního tvorečka se stala zlá mrška, které se všichni bojí:-)))??
  • upraveno 8. července 2011
    Za to mohou konkurenční tlaky - víš, že Červená královna pravila, že musíš běžet ze všech sil, abys zůstal aspoň na místě :-)) a nepotřebuješ být rychlejší než tygr, stačí, když jsi rychlejší než ostatní králíci :-))
  • upraveno 8. července 2011
    :-) jojo...velká pravda
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.