Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
12467581

Komentáře

  • upraveno 8. července 2011
    Olorin: budu parafrazovat Varsyse a pravicové radikály ..."cikány nemá nikdo rád"
  • upraveno 8. července 2011
    Kdo je Varsys ?
  • upraveno 8. července 2011
    Varsys je alter ego Varyse...velmi nenápadná postava, které si většina čtenářů ani nevšimne
  • upraveno 8. července 2011
    Varyse by mohl hrát flanker - třebas na to nemá vizáž, ale povahu rozhodně :-)

    teď jen vyčkám až si to přečte a zpucuje mne, že mne ani google nenajde :-))
  • upraveno 8. července 2011
    Jo...vtipné a na co má podle tebe povahu např. Alek, Olorin nebo Chmur?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Moment moment. Doufám, že mě s eunuchem nespojuje to co mě první napadlo?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 8. července 2011
    Myslíš napudrovaná tvář?
  • upraveno 8. července 2011
    Aleka dost dobře neznám, ale každopádně je to velmi uvážlivý a společensky dospělý chlap, který má ochotu bez nároku na odměnu pracovat pro potěšení ostatních. Vsoučasnosti pozoruje s mírným znepokojením a zároveň potěšením, jak mu jeho dílo žije pod rukama, ale tak trochu vlastním životem :-)

    Na Jackylla a Hyda budu potřebovat ještě trochu času :-)

    flanker - ne to rozhodně ne :-) Spíš ta asociace, že kdyby tam byli právníci, tak Varys je taky Judr. :-))
  • upraveno 8. července 2011
    Alek je jasnej Eddard a ty si Jarlo Ygritte:-)...
  • upraveno 8. července 2011
    Fuj ! To teda nejsem ! Ani mak ! :-p
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Těžko říct, já zas nejsem typickej právník.

    Chmur: No ty bys byl jasná Dany :))
  • upraveno 8. července 2011
    Taky že typický právník je Malíček :-)) To je takový Sokol :-))
    Chmur a Dany ? Ani ne... inteligentní a vzdělaný a přesto důvěřivý, zatížený na rodinu a tradice ať jsou jakékoliv...to vypadá na Starka :-) Ale těžko říct kterého - kousek Jona, kousek Robba a kousek Sansy...:-)
  • upraveno 8. července 2011
    Flanker - A to proč? Kdybych to bral podle obhajování postav musel bys být Stannis..Já mám tedy Dany rád a moc, je skvělá, ale těžko se ztotožňuji s opačným pohlavím:-((
  • upraveno 8. července 2011
    Dany je taky rodinný typ, důvěřivá, vzdělaná a zatížená na tradice...Flanker není Malíček (to je moc velká svině)..spíš ten Varys (vždy to myslí dobře:-)

    Sansy?!!!!! Dany skousnu, ale Sansa!!!!:-))))))
  • upraveno 8. července 2011
    flanker není Stannis - Stannis je totiž spravedlivý i za cenu vlastní ješitnosti a tam si teda flankerem vůbec nejsem jistá. Ale ve Varysovi je taky žoviální dobromyslnost, což sedí :-)
    Dany je nevzdělaná jak poleno - taky nebylo kde a kým.
  • upraveno 8. července 2011
    Sansa je důvěřivá a nepoučitelně důvěřivá - jo leze na nervy, ale je laskavá a to na Tebe sedí. Řekla jsem kousek Sansy :-) Nesmíš si vybírat ty blbé kousky :-)
  • upraveno 8. července 2011
    No dobrá. Dany poznala několik kultur...škola života:-)

    Flanker je ješitný....:-)))
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 8. července 2011
    Flanker je flanker.27, Jarla je Cersei a Já jsem Já ;-) Není co řešit.
  • upraveno 8. července 2011
    Samozřejmě, že flanker je ješita :-) Ješita ješitná chlapská :-))

    jo Chmure - jestli myslíš ten rychlokurs sexuální výchovy v seriálu, tak pak teda Dany má nějaké vzdělání :-))

    Montezuma sám za sebe :-))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Chmur: Mě Stannis vůbec nevadí. To byste viděli, jak to vezmu do parády :)) S Dany máš společný to, jak čekáš, že jediná věc může všechno spasit, ať už jsou to draci nebo něco jinýho, přičemž se nebojíš nežádoucího (byť nezamýšlenýho) efektu :)

    Ad Sansa: To muselo chmura tnout do živýho. Nesnáší tu postavu, nesnáší herečku a teď se doví že...
    Stannis je totiž spravedlivý i za cenu vlastní ješitnosti a tam si teda flankerem vůbec nejsem jistá.
    Nemůžeš to nějak rozvést?

    Jo, ješitný jsem, nezapírám. Jinak bych byl totiž až příliš dokonalý.

  • upraveno 8. července 2011
    Tady se tady dozvídám věci! :-)))
  • upraveno 8. července 2011
    Já se taky dozvěděl, co jsem nevěděl....jdu si udělat citrónový zákusek...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Přiznávám, že moje oblíbená je citronová zmrzka.
  • upraveno 8. července 2011
    Chmur - Tobě to za tu Ygritte s omezenou slovní zásobou a jeidnou frází jako odpovědí na vše, cos mi podstrkoval patří :-))
    a rozdíl mezi Sansou - která leze na nervy svou naivitou a Danaerys - já jsem borka, já mám draky a všechny vás spasím i proti vaší vůli a všichni mne musíte poslouchat protože já jsem vládkyně všech moří a princeznička vesmíru nejdokonalekší ze všech....Sansa z toho možná ještě vyroste a dá se třeba víc po tatíkovi než po mamině
    Zkrátka Sansa mne nudí, ale Daenerys prudí :-))


    flanker - Tvůj dotaz je i odpovědí :-)) Zkrátka si vůbec nejsem jistá, jestli bys vždy upřednostnil spravedlnost i za cenu osobních ztrát na majetku i duchu a hlavně na ješitnosti - či-li jestli bys veřejně přiznal svou chybu, neprozíravost, malichernost či jinou vlastnost před tím, než bys ji napravil. Tvá hrdost je Ti totiž dost drahá :-) Zatímco Stannis ji dokáže sežvýkat když nemá na vybranou...
  • upraveno 8. července 2011
    Jo a taky jsi požitkář zatímco Stannis asketa :-) (to znamená, že nemá ani skety natož diskety)
  • upraveno 8. července 2011
    Stannis je uplakánek....nesnáším lidi, co se litujou
  • upraveno 8. července 2011
    Jarla: Přiznávám, že tvoje snaha nás tady různě zkoumat a spojovat nás s fiktivními literárními postavami mě začíná znepokojovat. :-)))
  • upraveno 8. července 2011
    Olorine - pořád nevím jestli jsi Jackyll nebo Hyde :-))
    A to víš - generální průzkum :-) Jeden si nastuduje literaturu a pak to musí testovat v praxi na jakémkoliv materiálu :-D
  • upraveno 8. července 2011
    A neházej to na mne - to Chmur tu vyhlásil - srovnejte se, koho byste mohli hrát v seriálu :-p takže ne já !
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    Já a požitkář? Já co se pravidelně postím chlebem a vodou? Já co vynakládám fyzickou sílu pro utužení těla i duše? Jen co ztrávím dnešní třicetichodový oběd tak ti ukážu :))
    jestli bys veřejně přiznal svou chybu, neprozíravost, malichernost či jinou vlastnost před tím, než bys ji napravil.
    Své chyby jsem napravoval mockrát. Jestli je i přiznávám, to by věděla spíš moje žena. Totiž - já a chyby?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.