Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
13567581

Komentáře

  • upraveno 30. června 2011
    Je to asi moje nejoblíbenější historické období a dobře se to učí. :-)
  • upraveno 30. června 2011
    Je to dobře a přehledně zaznamenáno - aby ne :-)
  • upraveno 7. července 2011
    Tak copak jste tu celou tu dobu dělali ? Vidím, že nic moc...jak to tak pročítám...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 7. července 2011
    Jarla: Bez tebe diskuze upadla do kómatu. S průměrem 5 příspěvků deně.
  • upraveno 7. července 2011
    C-C-C Vy se jenom nesnažíte :-)) Slavili jste svátky ? Upálili jste aspoň někoho symbolicky včera ? :-)
  • upraveno 7. července 2011
    Upálit na den upálení Jana Husa? To by bylo vrcholně neuctivé!
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 7. července 2011
    Jarla: Myslíš něco jako spálit husu při pečení :)))
  • upraveno 7. července 2011
    no jako děcka jsme to slavili tím, že jsme upalovali v podzemní místnosti kanalizace u jezu slámovou figuru :-D
  • upraveno 7. července 2011
    A jak jste slavili svátek Jana Nepomuckého? Plavali jste ve Vltavě? :-D
  • upraveno 7. července 2011
    Jana Nepomuckaného netřeba slavit - má tu v dědině kostel a tak je odpust! :-)) (odpust = pouť)
  • upraveno 7. července 2011
    Jarla: nebude to ten kanál u tý přistávací plochy pro vrtulníky? Ta vedle papíren? :-))
  • upraveno 7. července 2011
    Sože soto, soto povídá ? So to furt řiká ?
    Tady na dědině v horách vrtulníky u papírny ? :-o :-)) A nebo víš víc než já :-D
  • upraveno 7. července 2011
    Dyť si kdysi říkala že pocházíš z Budějc. Nebo se pletu?
  • upraveno 7. července 2011
    Pleteš! Říkala jsem, že jsem tam pár let žila. A taky pracovala na AV-ČR. Ale pak jsem se vrátila tam, kam patřím :-)
  • upraveno 7. července 2011
    Aha tak to sem tě jen špatně pochopil :-)
  • upraveno 8. července 2011
    K té aroganci spisovatelů a VIP - ať přesunu diskuzi, kam patří :-) - máte ještě nějaké zkušenosti? Baví mě porovnávat, jak se tzv. celebrity chovají na kameru a jak mimo ni. Jsem holt drbna (:-)) a zajímá mě obecně psychologie.

    Chudák Sapkowski mohl mít zrovna špatný den (cestování člověku nedodá nálady) a blbý tón ho odrovnal u důležitých fanoušků. :-)

    Jarla: Na Nightwich máme úplně stejný názor. :-) Tarja vypadá na primadonu. Nebudu tvrdit, že být slavná, tak mě to vůbec nepoznamená. :-)

    Dívala jsem se na ten stream s GRRM v televizi a překvapilo mne, jaký je to příjemný a sympatický společník. Podle toho plnovousu bych ho tipovala na podivína (eufemisticky řečeno). :-)))
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. července 2011
    U nás v knihovně se občas mihnou nějací ti herci a umělci. Smoljak, Medvecká, Saxána, co si pamatuju (je to už doba, co jsem se za studií objevoval dole mezi plebsem), ale žádnej výraznější zážitek si nepamatuju. Švagr dělá v NH Caru, prodávaj škodovky, a tam je to prej občas rodeo. Prej z celebrit se nejvíc jako hajzl choval Michal Prokop. Naopak Abrhám byl velmi decentní a slušnej.
  • upraveno 8. července 2011
    No celebrity - bratřík se svého času, když chvíli číšničil setkal s Gottem, Bohdalkou a Bartošovou z nichž pouze ten první uměl jíst příborem jako člověk, zato Bohdalka byla tak arogantní, že na obligátní větu "Víš kdo já jsem?!" bratřík odvětil na půl huby, že podle hlasu Rákosníček :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Bohdalka je známá svou hamižností - ládování tašek na rautu, naleze všude, kde je to zadarmo...
    Měli jsme takového docenta a té ostudy, co všude natropil. Největší bomba bylo, jak na služební cestě v Německu sbíral odhozené lístky MHD, aby je vykázal na účtárně. Jeho kolega, který tam byl s ním, když přišel na pokladnu, byl otázán, proč tak málo jezdil, když pan docent XY projezdil tolik lístků. "Ten? Vždyť všude chodil pěšky." :-)))
  • upraveno 8. července 2011
    Že je hanba nefackuje :-D Ale jo, taky znám takové jedince...
  • upraveno 8. července 2011
    Jarla: :-))

    Táta patří mezi ty lepší zvukaře v ČR takže měl už spoustu možností potkat se s našima celebritama. Prej Gott na to jaká je to tu hvězda se tak vůbec nechová. Prej úplně obyčejnej a příjemnej chlápek.
    Zato třeba Krajčo se chová jak nějaká Holywoodská star. To samí prej Donutil. Namyšlenej a protivnej člověk. O Romanu Zkamene se radši ani netřeba zmiňovat, největší ubožák jakýho kdy zažil.
    Nebo třeba kolega z práce má známího kterej pracuje v reklamní firmě Hooch která se stará o každý mistrovství světa v hokeji. Takže každej rok se setkává s tima největšíma hokejovýma hvězdama a říká, že snad čím větší hvězda tím je ten člověk v pohodě. Třeba minulej rok v Německu Messier a Jágr zdravili když okolo nich procházel i jen obyčejnej dělník a za to třeba Gulaš (HC Mountfield) kterej tam byl jen na začátek jako náhradník si hrál na velkou hvězdu.
  • upraveno 8. července 2011
    Že je Donutil nesnesitelný týpek už jsem slyšela. No kámoš je ajťákem ve velké firmě a dolezl mu do kanclu Mareš a že nafoukanějšího debílka prý si nedovedl ani představit - prostě čekal na šéfa, tak tam prudil a prudil :-)
    no a druhý kámoš zase dělá profesionálně do knih ve velkém a zná se s vydavateli a nakladateli a třeba o Talašovi říká - když je třeba něco udělat, tak se na to Talaš vysere, ale jinak pohoda :-))
  • upraveno 8. července 2011
    Jágr...to víte klucí původem z vesnice jsou v pohodě. Mareš je z předměstí Prahy a Donutil z Brna..co byste čekali?:-))))
  • upraveno 8. července 2011
    Echm Jágr...moje teta byla celý život jejich účetní (předloni šla do důchodu) - z té rodinky je na zvracení bez rozdílu...
  • upraveno 8. července 2011
    Kvůli daňovým únikům hádám:-)
  • upraveno 8. července 2011
    Chmur: Takhle to paušalizovat, styď se! :-)))))
  • upraveno 8. července 2011
    Kvůli celkovému chování jednoho k druhému, k zaměstnancům a lidem povšechně. Když se s nima zkrátka setkáváte v civilu, kde nemají důvod honit popularitu...

    Ale ano - účetnictví bylo takové...hm...přesně to, co si myslíte a ještě víc :-)
  • upraveno 8. července 2011
    Proč? Jsem člověk plný předsudků a jsem si toho vědom:-)
    Kvůli celkovému chování jednoho k druhému
    Jak to? Ty snad nevíš, že na základě vztahu Jardy a jeho maminky vznikla legendární píseň Luneticu "Jsi moje máma"?
  • upraveno 8. července 2011
    Tak fajn, já se přiznávám k tomu, že trpím předsudky vůči Romské populaci a přehnané vlastenecké horlivosti některých Moravanů. :-)))
  • upraveno 8. července 2011
    Chmur - tak věřila bych tomu, že si není jistý, jestli ho přines čáp :-))

    Olorin - nejsem ani jedno ani druhé :-p
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.