Producenti o finále a 2. řadě

upraveno 2. dubna 2012 v Seriál Hra o trůny
«134

Komentáře

  • upraveno 22. června 2011
    Měl jsem to rozpřekládané už déle, tak jsem to dotáhl, i když to tu už bylo rozebíráno a postováno. Berte to pls s rezervou, jsem nachcípanej a je to sem tam hodně volnej překlad ;-)
  • upraveno 22. června 2011
    Syčáci, oni už to četli, mor na ně! :-D
  • upraveno 22. června 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 22. června 2011
  • upraveno 22. června 2011
    No jo fanoušci kvůli smrti Neda sice remcají, ale nevěřím, že by se na seriál kvůli tomu přestali dívat! Pro mě byla Nedova poprava taky velkým překvapením. Teď mám aspoň rok na to, abych dočetla knížky.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 22. června 2011
  • upraveno 22. června 2011
    alek diky - ja se toho clanku furt bal a odkladal jej...

    zni to dobre
  • upraveno 22. června 2011
  • upraveno 22. června 2011
    zapper má pravdu. mysleli dym/hmlu čokoľvek, čo zakryje scénu a jej nedostatky.
  • upraveno 23. června 2011
  • upraveno 23. června 2011
    tanec s drakmi bola občianská vojna Targaryenovcov. ťažko povedať čo bude v našom tanci. ale určite tam budú draci :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 23. června 2011
    Třeba se obeví jiný "dračí potomek", který si na tyhle středověké atomovky bude dělat nárok.
  • upraveno 23. června 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 23. června 2011
    Nojo, ale nedávno jsem tu někde četl vyjádření někoho, kdo tu knihu už četl, že je taková poklidná jako hostina a že tam žádné velké bitvy nejsou. Takže bitvy bych neočekával.
  • upraveno 23. června 2011
    Pekny rozhovor, diky za preklad.
  • upraveno 23. června 2011
    tiez si myslim ze sa velkych bitiek v DwD nedockame. to pride az ked dojde Dany do Westeros a Jini prejdu cez The Wall. A to bude predpokladam na konci dalsej knihy - Winds of Winter...DwD a FfC tiez su skor takou pripravou osob (aj ked som si nie isty ze to taka Sansa, Arya ci Bran stihnu...) a miest na to co pride = final fight.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 23. června 2011
    No já doufám, že aspoň se Železnými se někdo střetne. Ať už Tyrellové (Redwyne+Tarly) na jihu nebo seveřané. Předpokládám, že Boltona nenechá přešlapovat před Kailinskou držbou. A Stannis asi taky bude chtít k dění na severu říct svoje. Věčně jen tak sedět na Zdi nemůže.
  • upraveno 24. června 2011
    Stannis by mohl se svým vojskem obsadit Hrůzov a zbavit se jedinyho nepritele co tam je když železní odtáhli. Pokud se dostane ke Cailinské držbě a spojí se s tamnímy tak bolton nemá šanci dostat se zdravý domů.
  • upraveno 24. června 2011
  • upraveno 30. března 2012
    Moc pěkný rozhovor s duem tvůrců, doporučuju http://insidetv.ew.com/2012/03/30/game-of-thrones-showrunners-season-2/
  • paulczpaulcz zima se blíží
    upraveno 30. března 2012
    Zajimavý rozhovor. Jsme zvědav na představitelku Ashy, producenti jsou očividně nadmíru spokojení.

    btw. jsem optimista, věřím, že vzpomínaná scéna z třetí knihy bude opravdu "one of the greatest things ever on television or film" :))
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2012
    Nechcete to někdo přeložit, prosím?
  • upraveno 31. března 2012
    váš tip na jejich/jeho druhou oblíbenou scénu z 3 knihy?
    ta první je jasná...
  • upraveno 31. března 2012
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. března 2012
    Předem díky :)
  • upraveno 31. března 2012
    tak snad s tou Ashou mají B+W pravdu.
  • upraveno 31. března 2012
  • upraveno 31. března 2012
    Ne, bude to tak supertajný, že ani Malíček a Varysem to nenajdou ;-)
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    upraveno 31. března 2012
    Také tajné, že ani KGB to nenájde, také tajné, že dokonca ani Elanne sám nebude vedieť o čom to je :D
  • upraveno 31. března 2012
    Elanne ví vždycky všechno, nepleťte si mě Jonem :-))
    Mimochodem neńajdu tu pak dobrovolníka na korekci?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.