V Bouři poslední kapitola Samova, list Černobratrským, v Hostině tuším Sam, Jaime, Sansa/Alayne. Sansu teda udělám, Jaimeho asi Sarven. Tu poslední kapitolu Sama v Bouři bych klidně udělal, ať je to konečně hotový, ale o jeho kapitoly v Hostině se nehlásím :)
Je zarážející, že mnozí čtenáři dosud nepochopili, že Alayniny kapitoly napsal Mistr svou krví a patří v Hostině k jeho vrcholným tvůrčím vzepětím vůbec. ;-)
Everett Young: Ale ona toho na něj přece ví dost, slyšela Lysu. Je zvláštní, že tomu zatím nevěnovala jedinou myšlenku. Poslední kapka asi bude, až se dozví, kdo to tak hezky taťkovi vrazil kudlu do zad, to jí asi přejdou poslední iluze o tom, že jí snad chce nějak pomoct. A souhlasím, že je to vůl, když Sansu považuje za neškodnou loutku. Hřeje si na prsou hada :)
Výborně, Jen si dovolím upozornit. Že v první větě přeskočilo písmenko. A ve větě, na konci prvního odstavce, vypadlo jedno slovo (asi "připomene") :-)
Komentáře
Sansu teda udělám, Jaimeho asi Sarven. Tu poslední kapitolu Sama v Bouři bych klidně udělal, ať je to konečně hotový, ale o jeho kapitoly v Hostině se nehlásím :)
začínám se těšit, až se znovu pustím do čtení
johnytopinka: Asi trávíš mnoho času vyprazdňováním s takovými asociacemi :)