Sansa Stark

upraveno 23. května 2011 v Sumáře kapitol
2456717

Komentáře

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 31. května 2011
    LOL
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2011
    Alek, když jde o Sansu, rovnou řeže.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2011
    BTW kdo dokončí Sama?
  • upraveno 31. května 2011
    Já vim jen, kdo ne :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 31. května 2011
    Nehlaste se všichni :)
  • upraveno 1. června 2011
    Když to bude stačit o prázdninách, jsem ochotný to udělat....Kdo ještě chybí?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2011
    V Bouři poslední kapitola Samova, list Černobratrským, v Hostině tuším Sam, Jaime, Sansa/Alayne.
    Sansu teda udělám, Jaimeho asi Sarven. Tu poslední kapitolu Sama v Bouři bych klidně udělal, ať je to konečně hotový, ale o jeho kapitoly v Hostině se nehlásím :)
  • upraveno 1. června 2011
    Jsem ochotný udělat Sama v Hostině o velkých prázdninách..i Alayne...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 1. června 2011
    Nene, Alayne si pohlídám, jako její poslední stoupenec zde :)
  • upraveno 1. června 2011
    chajmeho napíšem ako som sľúbil. a určite pred letnými prázdninami :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 1. června 2011
    Pokud by Ti to nevyšlo, jsem ochotná se toho během léta ujmout.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. února 2012
  • upraveno 7. února 2012
    Pěkné. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 7. února 2012
    Děkuji, ctěný sere.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. února 2012
  • upraveno 8. února 2012
    Pěkné. :-)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. února 2012
    jj, dobrá práce

    začínám se těšit, až se znovu pustím do čtení
  • upraveno 8. února 2012
    Je zarážející, že mnozí čtenáři dosud nepochopili, že Alayniny kapitoly napsal Mistr svou krví a patří v Hostině k jeho vrcholným tvůrčím vzepětím vůbec. ;-)
  • Everett_YoungEverett_Young Praise the sun
    upraveno 8. února 2012
  • upraveno 8. února 2012
    Tieto sumáre sú lepšie ako predloha. Odhaľujú šokujúco, že aj sansa má dej :)
  • upraveno 8. února 2012
    Tak tak, dobre vravíš, sarven. :-)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 8. února 2012
    Už se cejtim jak starej papoušek. Hezkýýý :)
  • upraveno 9. února 2012
    Everett Young: Ale ona toho na něj přece ví dost, slyšela Lysu. Je zvláštní, že tomu zatím nevěnovala jedinou myšlenku. Poslední kapka asi bude, až se dozví, kdo to tak hezky taťkovi vrazil kudlu do zad, to jí asi přejdou poslední iluze o tom, že jí snad chce nějak pomoct. A souhlasím, že je to vůl, když Sansu považuje za neškodnou loutku. Hřeje si na prsou hada :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. února 2012
    Tak, hotovo, teď ještě kdo sliboval Sama.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. února 2012
    Výborně, Jen si dovolím upozornit. Že v první větě přeskočilo písmenko. A ve větě, na konci prvního odstavce, vypadlo jedno slovo (asi "připomene") :-)
  • upraveno 9. února 2012
    "Orlí hnízdo se vyprazdňuje" :D :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. února 2012
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. února 2012
    Montezuma3: Opraveno.
    johnytopinka: Asi trávíš mnoho času vyprazdňováním s takovými asociacemi :)
  • upraveno 9. února 2012
    super! a kto sľúbil Sama? dúfam, že nie ja v slabej chvíľke :)
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. února 2012
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.