Hra o trůny 1x04 - Mrzáci, bastardi a zlámané věci

upraveno 18. května 2011 v 1. řada
«134567

Komentáře

  • upraveno 8. května 2011
    Tak na pobočníkův turnaj jsem zvědavý.A čeká nás premiéra Samwella.Nemá se objevit i Orlí hnízdo?
  • upraveno 8. května 2011
  • upraveno 8. května 2011
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. května 2011
    Sakra, těším se moc. Když nebudou večer titulky, tak si to snad pustím i s anglickými :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. května 2011
    Aleku, odkud bereš info o epizodách?
  • upraveno 8. května 2011
    Na http://winter-is-coming.net/features/episode-guide/ Myslím, že jsou to ofiko synopse HBO.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    upraveno 8. května 2011
  • upraveno 8. května 2011
    jj, to jsem tušil, že zaujme, když v minulém to nebylo. Použil jsem trochu volnější překlad, ale tak snad to bude sedět...sám nevím, co si pod tím představit. Ale obávám se, že půjde spíše o vazaly Tullyů a že to pozměnili v rámci škrtnutí linie Tullyů...
  • upraveno 8. května 2011
  • upraveno 8. května 2011
    inak tie synopsie su tak trochu spoilermi. aspoň že posledné tri nie sú zverejnené.
  • upraveno 8. května 2011
    jj, taky mi to přišlo, že jsou hodně spoileroidní, od příště už se asi začnu s tím překladem krotit :-)
  • upraveno 9. května 2011
    Kua... Čtvrtej díl nejlepší... Už se to začíná slušně rozjíždět a zamotávat jako v knize... Trošku se obávám, že tenhle díl bude pro nečtenáře peklo.... Jasně nejlepší byl Duch v tomhle díle.. Ale je škoda, že tam není vidět častějc....
  • upraveno 9. května 2011
    Jů, pustil jsem si aspoň úvodní scénu a super, neočekávané, už jsem se s těmi sny skoro rozloučil.
  • upraveno 9. května 2011
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2011
  • upraveno 9. května 2011
    Zase super díl, sen byl skvělý... taky se mi moc líbilo: ,,Is this some kind of trick?" co ukazuje tu podobnost mezi Jonem a Robbem. Ale zajímal by mě názor nečtenářů, protože ti v tom musí mít chaos.
    Promo na 5.díl -
  • upraveno 9. května 2011
    Wow.... atmosfera houstne a dala by se krajet. Ocenuji strucnost a pekne vysvetleni nekterych prvku.... proste bomba.
    Btw. Tyrion je lepsi a lepsi:)
  • upraveno 9. května 2011
  • upraveno 9. května 2011
    výborný diel. spolu s jednotkou najlepší, tak dobrý, ako sa len dalo. a duch nevyzerá ako komisár Rex, ale ako divoký vlk. super!
  • upraveno 9. května 2011
    Turnaj byl hodně fajn ikdyž jsem se těšil na Lorase botanika a je ho cool brnění...
  • upraveno 9. května 2011
    Moc pěkný díl. Sam je super, přesně jak má být. Jen doufám, že turnaj bude pokračovat i v příštím díle a že nepřijdeme o rytíře květin a jeho hipísácký obleček! Senzační bylo i zasedání Malé rady, to horko ze scény úplně sálalo :)
  • upraveno 9. května 2011
    Tak titule jsou hotové, jako vždycky prosím o vaše připomínky. Minulý díl jsem ještě nestihl doopravit, ale bude a tenhle taky, takže se těším na vaše připomínky. Seženete to zatím na edně a VIP titulky.com, zatím FQM HDTV verzi, na 720p už nemám sílu, dodělám ji během noci.
    Duch rulez!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 9. května 2011
    koukám, před 3 minutami se aktualizovaly titulky.com a titulky na čtvrtý díl už se tam nestihli dostat. Škoda :-(
  • upraveno 9. května 2011
  • upraveno 9. května 2011
    halbarad: Ano byl....
    Ta hudba v závěrečných titulkách je boží :-)
  • upraveno 9. května 2011
  • upraveno 9. května 2011
    hlawoun dakujem za preklad. Nahodou niekto nerobil 720p precas?
    Ak ano mozete "precas" hodit na rapid, megaupload?
  • upraveno 9. května 2011
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 9. května 2011
    Khadgar: teď jsem dokoukal a mám přesně stejnej postřeh.
    Druhá věc je, že mi nesedí, že Sandorův příběh Sanse vyprávěl Malíček.
    Jinak zatím nejlepší epizoda. A moje oblíbená scéna v hostinci na rozcestí je dokonalá.
    Ellias: Pobočníkův turnaj završí teprve bratrovražedný souboj :)
  • upraveno 9. května 2011
    Přečas na 720p je hotov, včetně doplnění překladu, k dispozici na obvyklých místech.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.