Lampárna

upraveno 31. října 2015 v Rozličný pokec
Lampárna je instituce přijímající Vaše stížnosti.
Potřebujete si postěžovat? Na rodinu, politiku, oblíbený sportovní tým, domršený film, úřady či cokoliv jiného? Jděte s tím na Lampárnu :-)

Jste přetlakováni dojmy a chce se Vám říct: „To byste nevěřili, jaký jsem měl dneska den!“
Od toho je zde Lampárna. Vaše problémy a starosti to možná nevyřeší, ale uleví se Vám ;-)

Místo, kde si můžete svobodně zanadávat!

Náš malý Hyde park – bednu pod nohy s sebou :-D

15859606163

Komentáře

  • @flanker.27 díky za odkazy :)
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • nechápal jsem co se lidem na to tom líbí ale musí se nechat že to bylo dobře vymyšlený
    veselovský se tom rozhovoru ptá dokola na ty sámé věci jak idiot
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 17. srpna 2016
    DanielSvatoš napsal(a):

    veselovský se tom rozhovoru ptá dokola na ty sámé věci jak idiot

    Vzhledem k tomu, že nedostal ani jednu pořádnou odpověď (my jsme to udělali jako marketing za ni nepovažuju), tak se mu nedivím.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Právě jsem zjistila, že RHCP vydali Californication před 17 lety! Mám depresi.
    image
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Chvíli mi trvalo, než jsem rozluštila zkratku RHCP. Oni ještě hrají?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    To nevím, pouštím si na Youtube věci, co jsem (už se sem hodí kdysi) poslouchala.
  • upraveno 11. prosince 2016
    Nevada napsal(a):

    Chvíli mi trvalo, než jsem rozluštila zkratku RHCP. Oni ještě hrají?

    Hrají. Dokonce letos vydali nové album.
  • Co mě dneska rozhodilo.. Pouštěl jsem si s neteří Mrtvou nevěstu a brečel jsem u toho (jak vylezli mrtví z hrobů...) .. uff :D
  • GepetoGepeto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
    @sfik A čo neter? Divne sa na teba dívala? :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 15. prosince 2016
    @sfik V poho, soucítím s tebou (já vždycky děsně dělám, že nebrečím, takže mrkám jak blázen a hrooozně nenápadně popotahuju) :)
  • @Gepeto naštěstí jsem to kryl :D "to mi jen něco spadlo do oka" :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Ulomila jsem si zub. O müsli :wall:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. března 2019
    Jo jo, to se někdy při konzumaci zrní stává. Co se může zlomit, může se zlomit.
    Přední řezák?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Monte Karstark Nope, dolní levá šestka. Asi to udělala schválně, protože odkládám objednání se k zubaři, protože mi hrozí vysekání dolní levé osmičky (minule jsme ještě nemohla léky po tesání, takže se to odložilo na příště).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    A paks e řekne "vysekej se z toho" :)
  • V pondělí mi nějaký zmetek před fakultou ukradl kolo. Trochu jsem si o to, pravda, koledoval - poměr kvality a stáří zámku ku kvalitě kola nebyl na hradecké poměry nijak valný. Spíš mě zaráží, že kolo úspěšně přestálo celé dva semestry, kdy jsem nezřídka odcházel z práce po osmé večer, a teď mi ho někdo štípne přes poledne :roll:

    Kdybys, Monte, náhodou ve Dvoře narazil na černo-červeného horáka Rock Machine Torrent 30 (model 2014) s netypicky "těžkou" (silniční 13-23) kazetou vzadu, tak se držitele diskrétně zeptej, zda by ti nechtěl sdělit, kde k němu přišel, nebo zda se má majitel přijít "přeptat" osobně :evil:
  • @Ugla
    Mě ukradli včely. Zajímalo by mě jaký typ majetku ti neukradnou...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Ugla Hlásil jsi to?

    Jinak na to "přeptání" bych se zajel podívat osobně...
  • @Ugla
    u které fakulty?
    u Faf nechávám kolo jen v ohrádce na kartu
  • sfik napsal(a):

    @Ugla
    Mě ukradli včely. Zajímalo by mě jaký typ majetku ti neukradnou...

    Myslím, že prázdne igelitové sáčky nekradne nikto.
  • upraveno 16. srpna 2019
    @sfik Tobě ukradli včely? Nám taky, ale vypadá to, že zloději byly jiné včely.
  • Jak se kradou včely? 8-O To ti odvezli celý úl, nebo je nějak odlákali?
    Ono mi to zní, jako někde čórnout kaktus a odnést si ho pod tričkem.
  • upraveno 17. srpna 2019
    @brbr Ano, ukradli mi včely, a fotopast odhalila, že to byl předseda naší místní základní organizace. Trapnost nad trapnost vážení. Tak jestli vám domů chodí Včelařství, jakože předpokládám že jste v ČSV, tak mě tam o tom vyjde krátký článek :D resp. poděkování (ne zlodějovi :-D ). Jinak včelí loupeže mám taky, trochu se mi šermujou včelstva mezi sebou, zúžil jsem jim česna a nechávám to na přírodě :)

    @CervenKa No, když se nad tím zamyslíš tak víš že včely ti ukradne jinej včelař jedině. Nebo někdo kdo tomu alespoň trochu rozumí. Vy, normální smrtelníci, se úlům obvykle vyhýbáte, protože vidíte žihadla a "samý velký špatný". Obvykle, třeba v severních Čechách, je trendem ukradnout úl a pak ho prodat v Polsku. "Kámoš předseda" ze svazu si přinesly rojáčky (malý úlky na nepočetná včelstva/roje) a smetáčkem si smetl živé včely k sobě a zase šel Samozřejmě mu nešlo o včely samotné ale hlavně o matky, které jsou v dubnu nedostatkovým a zároveň poptávaným zbožím. Samozřejmě nebýt tam fotopast tak jsem sám před sebou za blbce, protože tohle by mě v životě nenapadlo...
  • A jaké budou dusledky pro předsedu?
  • @Aviv Už není předseda, už není včelař (to druhé mám zatím nepotvrzené), podal jsem na něj trestní oznámení, dostal pokutu, uhradil škodu (částečně) a bude mít reklamu v místním tisku.

    A když jedu přes vesnici ve které bydlí, stáhnu okénko a křičím na kolemjdoucí
    "tady bydlí kurva zlodějská"
  • Thanatos napsal(a):

    @Ugla
    u které fakulty? u Faf nechávám kolo jen v ohrádce na kartu

    Před FIMkou ze strany "náměstíčka".
  • @sfik Jee, vy tam máte ale veselo. Pán předseda bude takový "kozel zahradníkem", ale přestává mi rozum stát, čeho jsou lidi schopni 8-O Budu si Včelařství hlídat, ať to neprošvihnu. (Jinak já žádný včelař nejsem, naopak se včel velmi bojím, ale má je táta, teď i sestra, takže jsem odsouzena k životu ve strachu ;-)
  • @brbr Já z nich mám respekt pořád, ale už tam k nim nechodím jako kosmonaut. Stačí mi klobouk a tričko a kraťasy a když dostanu tak jsem v klidu. Musím říct že při prvním medobraní jsem dostal 40 žihadel do kotníků a pak jsem 17 hodin spal a od té doby jsem vlastně imunní že už ani neotýkám :D

    (k obraně nebohého hmyzu musím dodat že jsem si za ty žihadla mohl sám protože jsem si ty včely nasypal omylem pod nohy :D )
  • 40? Čím si sa ošetril?
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.