Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Jsou to Novinky, takže to musíme brát s rezervou (byť se vůbec tomu otci nedivím, že se v takové situaci neudržel). Zaráží mě jedna věc. Pro ředitele kvůli zlomenému nosu volají záchranku. OK. Pro dítě s rozbitou hlavou si má dojet zákonný zástupce... kdyby to bylo vážnější, tak to jako poskytnou první pomoc a pak čekají, dokud rodič nepřijede, zatímco by dítě mohlo vykrvácet nebo se dostat do šoku/komatu?
A ze zlomeného nosu teče krve ještě víc a když teče z nosu proud krve, tak se dost blbě dejchá a ani pusou se moc nenadejchá, takže tu sanitku taky chápu.
A má pravdu.
doufám, že volíte Piráty
HAHAHAHAHAHAHAHA
https://www.fffilm.name/2019/03/na-novem-zelande-by-me-za-tohle-zavreli.html#more
Víceméně s ním souhlasím, současné směřování západní civilizace vede k myšlenkové policii. Radši to necham u tohohle, protože bych se musela doopravdy nehezky rozčílila, kdybych to měla rozvádět. Akorát úplně nesouhlasím v bodě o pedofilech. Animované dětské porno sice nikomu neublížilo, ale mluvíme tu mentální poruše, takže to sledování animavého porna některé pedofily může inspirovat. Na rozdíl od novodobých puritánů si ovšem myslím, že každý pedofil, který nikomu neublížil a ani to nemá v úmyslu, má stejné právo na terapii a léčbu jako kterýkoliv jiný narušený jedinec. Léčíme ostatně i lidi, co přemýšlejí o masových vraždách.
@Aviv To inspirování k násilí je složité a opravdu - pokud autority žijí v tom, že držitá většina populace je tak snadno ovlivnitelná, máte tu sakra velký problém. Za sebe říkám, že záznamy násilí jsou nechutné, ale zakazovat je lidem vůbec vidět je to nejhorší řešení. Lidi v sobě násilí mají a pokud ho neuvolní sledováním akčních filmů, hraním her a nebo teda i sledováním skutečného násilí, tak se to v některých případech bude ventilovat jinak. Pedofilie je přece jenom jiná porucha než sklony k násilí a nahé děti taky na veřejnosti nevidíte tak často jako násilí.
Př. zde:
A zde:
V tomhle světle mi ta okázalá tažení proti "pedofilům na síti" přijdou naprosto směšná.
Ja mluvila o tom, že si neumím představit, že by všichni byli v pohodě, kdyby nějakej dospělák dítě ošahával a nutil k ošahávání a tak.
Kde pak je ta hranice mezi sexuálně nevhodným chováním zahrnujícím nezletilé dítě a tím co se smí? Spočívá to jen v dobrovolnosti? To snad ne, dobrovolně si taky nemůže koupit auto a řídit ho. A přitom je to asi v pořádku? Proč by tedy nějaký pedofil nemohl říct "ale dítě xy dělá pomalu striptýz a chová se jako vysloužilá coura, tak co je špatného na tom, že se na to víc než jen dívám. Vždyť to co dělá zaměřeno na dosažení určité reakce z mé strany."
Dieťa chce potlesk za vystúpenie a zábavu z dělání věci jako. Pak máš samozřejmě ještě platonickou zamilovanost a zodpovědný dospělý objekt téhle zamilovanosti zachová odstup pro ten samý duvod, proč dítě nenecháš řídit auto.
Tím pol dancem se snažím říct, že existuje vystupování, představení, které pracuje s erotikou a není automaticky spojeno s kompletním sváděním, realizací, kontaktem. Vizuální estetika.
Zlití alkoholem není jako. Nalít jablkový džus do speciální sklenky a hrát si, že je to víno, je jako. Otevřit na oslavě dětské šampanské je jako. Protože na real deal nejsou ready, vyvíjejí se.
Ale beru, že to nebezpečí posouvaní hranic nevidíš bezduvodně.
https://www.campusreform.org/?ID=12086