Různé filmy

upraveno 6. listopadu 2010 v Film a televize

Včera jsem shlédl Zlatý kompas a musím povedať, že sa mi to páčilo.

Dobrá kvalita obrazu.

Zajímaví herci (Eva Green! s dětským hlasem) a jejich výrazné výkony.

Efektní vizuální podívaná.

Četl jsem i knihu (jen první díl) a s filmovou adaptací jsem velmi spokojen.

Kdybyste žili v tom světě, jakého byste asi měli daemona? :wink:

1368369371373374394

Komentáře

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Nu co, zjistí, že Anna je podzimní královna a umí fičet vítr a foukat listí ;-)
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister aby ta její firebending crush nebyla nakonec běžnějšího pohlaví. Přeci jen se spekuluje že Elsa bude na holčičky :twisted:
  • Tyrion Lannister napsal(a):

    1:22 Můžete vidět oheň ve tvaru srdce, který se Elsa snaží uhasit. Sázim boty na to, že Elsa se dá dohromady s chlapem, co má schopnost ovládat oheň a ten také bude hlavním záporákem (takový mix Kylo Rena/prince Zuka :twisted:) Předvídatelné, ale stejně se hrozně těším :-)

    image

    Vlastně si umím dost dobře představit, že to takhle zahrají a dají Else přesně tenhle typ love story, akorát to bude podané humorně a ten chlap nebude podporovat roztahovačné impérium ani neofašistickou vojenskou juntu :D.

    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DefrostingIceQueen
    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AllGirlsWantBadBoys
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 13. února 2019
    @Sagart
    Sagart napsal(a):

    @Tyrion Lannister aby ta její firebending crush nebyla nakonec běžnějšího pohlaví. Přeci jen se spekuluje že Elsa bude na holčičky :twisted:

    Já ti nevím to s tím srdcem by v někom mohlo evokovat dojem "sexualního obtěžování" a my nemůžeme mít ženu, která se chová takhle :twisted: Navíc i kdyby to plánovali tak je otázka, zda by si to lízli po té katastrofě zvané džin Willa Smithe :D
    Ale tak i s lesbou Melisandrou by mohla být v případě potřeby prča

  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Kovboj Bebop (film) ve třech českých kinech! Japonsky s českými titulky!!
    https://futuregate.cz/filmy/kovboj-bebop-lovec-odmen/
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00
    svoa00 napsal(a):

    Tyrion Lannister napsal(a):

    1:22 Můžete vidět oheň ve tvaru srdce, který se Elsa snaží uhasit. Sázim boty na to, že Elsa se dá dohromady s chlapem, co má schopnost ovládat oheň a ten také bude hlavním záporákem (takový mix Kylo Rena/prince Zuka :twisted:) Předvídatelné, ale stejně se hrozně těším :-)

    image

    Vlastně si umím dost dobře představit, že to takhle zahrají a dají Else přesně tenhle typ love story, akorát to bude podané humorně a ten chlap nebude podporovat roztahovačné impérium ani neofašistickou vojenskou juntu :D.

    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/DefrostingIceQueen
    https://tvtropes.org/pmwiki/pmwiki.php/Main/AllGirlsWantBadBoys
    Honest Trailers upozornili na podobnost mezi Frozen a Lvím králem, což mi připomíná jednu vystřiženou scénu

    Možná se rozhodli vrátit k nepoužitému konceptu =D Miluji, když antagonista a protagonista se perou ženskou. Přidává tolik potřebné koření do rivality. (asi proto máme v Písni tolik milostných trojúhelníků)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    Tak kdo koncem měsíce do kina :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 13. února 2019
    @Nevada Kovboj Bebop (film) ve třech českých kinech! Japonsky s českými titulky!!
    https://futuregate.cz/filmy/kovboj-bebop-lovec-odmen/
    See you space cowboy...
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!

    =D Doporučuji všemi deseti.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister
    Navíc i kdyby to plánovali tak je otázka, zda by si to lízli po té katastrofě zvané džin Willa Smithe
    Jak s tím souvisí ten džin kromě toho že vizuálně vypadá naprosto příšerně?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 13. února 2019
    @Sagart No přece po reakci na trailer Disney zmačnkulo nouzové tlačítko "Frozen 2 trailer" to nevíš =D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister že by tam byla až taková spojitost :D trailer na Saladina jsem viděl jednou, ale skutečně byl obecně přijat tak negativně?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Sagart
    Skoro stotisíc disliků to není dobrý znamení asi takhle ti to řeknu. A samozřejmě flame wars po celem internetu.
  • SagartSagart Amo ergo sum
    @Tyrion Lannister Měl bych častěji chodit na internet :D
    Škoda že se to lidem nelíbí. Já se na to celkem těšil.
    Ten vizuál vypadá strašně, jinak je to ale jen blbej teaser, ne :-k
  • JoserJoser persona non grata


  • JoserJoser persona non grata
    nádhernej metanekrolog

  • Opouštím místnost. :D
    Ale jako možno dokoukám Nosferatu a kouknu se i na víc.
  • JoserJoser persona non grata
    Tak shlédnuta Alita a je to sice cyberpunk pro děcka, ale moc, moc fajn. Můj letošní Valerian - tedy "příjemnej blockbuster, kterej propadne", což je kategorie, kterou zoufale potřebuji každý rok. Doporučuji

  • Taky líbila. Takový milý film, pohladil. Hlavní postava byla spracována a zahrána (animatronicky) opravdu moc dobře a vizuálu není co vytknout. Zbehlo rýchlo. Jak dlouho si to Cameron hýčkal, dvacet let, nebo tak něco?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • re Alita: Na tom filme ma nahnevala jedna vec a to že nemal záver. Takú do očí bijúcu prípravu na sequel som nevidel už dlho. A podľa toho čo sa hovorí ako sa Alite darí v amerických kinách, tak sa bojím aby ten sequel vôbec bol.

    Inak veskrze nadpriemerná popcornovka s nádhernou Cameronovskou grafikou, tento film chcem určite vidieť ešte raz v 3d, aj keď obvykle ho nemusím.
  • Ak z toho nič nebude, človek môže stále pozrieť pôvodný seriál Gunnm.
  • Tak mě davová psychóza donutila zkouknout Bohamian Rhapsody... a dostal jsem přesně to co jsem čekal. Pohádku na téma "Queen". Jako skupinu je uznávám ač jsem je nikdy aktivně neposlouchal, casting byl skvělej, ale nemůžu se zbavit dojmu že si hoši prostě potřebovali na starý kolena udělat památníček... Takže vlastně nechápu moc proč vzbuzuje ten film tolik nadšení, ale víte co... Mám radost že mají ostatní radost ;)
  • Protože i my chcem ten památníček? :-k
  • JoserJoser persona non grata
    Na mě ten dojem filmu o ničem a absolutní ztrátě času vytváří Bohemian Rhapsody celou dobu a jenom kvůli písničkám nechci obětovat dvě hodiny. Z tohohle tedy radost nemám a ani mít nemůžu.
  • @Joser přesně.. kdyby mě šlo o písničky tak si je pustim na YT žejo..

    @Aviv i když je to evidentní lhaní do kapsy? Vlastně všechny ty nejzajímavější scény byly vymyšlené pro film - vyhazov Reida, prohození kamene oknem (ta postava v reálu ani neexistovala), vyhazov Prentera který ho sice ostatní členové neměli rádi ale takovej kokot to snad taky nebyl.. atp. Vlastně všechny ty momenty byly vycucaný z prstu, zbývá tedy vyplnit prostor filmu písničkama (pro fandy chápu totální blaho) a další zbytek filmu sledujeme prolety nad koncertními místy v podobě neonových názvů měst při šňůře...

    A hned zítra si pustím Pink Floyd: TheWall z osmdesátých let ;)
  • Tv Tropes má celkem obsáhlý seznam odchýliek od reálnych udalostí, ale naratívne to fungovalo dobre. Kompozitná postava neochotných vydavateľov v podobe Raya Fostera je podľa mňa ešte ok filmárska invencia. Ale uznávam, že ten projekt by šlo nazvať "Ako čo najväčšmi prikrášliť našu kariéru".
  • JoserJoser persona non grata
    Letos dostal oscara v hlavní roli nejlepší předkus, to je ještě víc k smíchu než loňský oscar za nejlepší masku a makeup pro Oldmana. Já chápu, že prostě nebylo komu, ale hergot byly tam Mortensen s Dafoem, kteří už korektně řečeno nejsou nejmladší. Bohemian Rhapsody jsem o víkendu konečně viděl a je to tak strašně blbá limonáda, že se Mercury musí obracet v hrobě, zbývající Queeni s ním hezky vyjebali… A Green Book nejlepším filmem? Tak po skorovýhře La La Landu a loňské Tváři vody už je možné asi úplně všechno, akademikům chybí koule. Aspoň Spider- Man mi udělal radost ale jinak bída, bída, bída...

    https://www.moviezone.cz/clanek/37762-vysledky-91-oscaru-prehledne-kdo-vyhral

    Tak si spravím náladu touhle montáží, která je pořád skvělá

  • PaxterRedwynePaxterRedwyne Ripe for victory
    Já byl naopak s Green book spokojen. Výborný film. Z nominovaných dle mého nejlepší. V jednom s tebou souhlasím - Viggo by si toho Oskara zasloužil. Jen bych tedy neargumentoval jeho věkem, ale výkonem.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.