Co jiného číst?

upraveno 3. ledna 2011 v Literatura
Mých posledních snad 20 knih bylo všechno možné (Martinovy povíky, Irving, G.G.Marquéz, Vonnegut Jr.) jen ne kniha z fantasy ságy. Chápu, že nic tak dobrého jako icefire na trhu není, ale něco co by stálo alespoň za přečtení. Doporučte něco

PS: Nepište Feista ani Sapkowskiho. Něco nového (rok vydání 2006,07), co třeba zatím nevyšlo celé, ale autor to již ukončil.
1848587899092

Komentáře

  • @Krisa Matoruval, ale jerome klapa jerome fakt neznám
  • Lidi, ten pátý bonus dávate?
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Nakonec jo, ale dalo mi to zabrat (výsledek jsem odhadla před luštěním, ale chtěla jsem si to vyluštit).
    Potřebuješ s něčím pomoci? Já některé věci vygůglila, tak aby to nevypadalo, že machruju :P
  • AvivAviv
    upraveno 21. listopadu 2018
    Nejdřív jsem měla problém s
    Jupiterem
    , než mi došlo, že nechtějí kód, jako když máš kódy asteroidu, ale pouze poradie v sústave. Takže všechno v cajku.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tohle jsem si musela vygůglit - knihu vůbec neznám.
  • To já přečetla asi pět na ZŠ. Bylo to moc fajn.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tak dneska tápu já - vůbec netuším, co by ta nová věc mohla být, ani k jaké knížce odkazuje. Je to kytka, karty, fakt mi nic nevyskakuje.
  • AvivAviv
    upraveno 22. listopadu 2018
    Kvet. Nejaký kvet. A to nejaký, to je tam staršně blbě zobrazeno. Keré místo má takové barvy, takový květ to je.
    Ovšem jestli na to chceme jít obsahově, tak kytka je hodně často metaforou ženy, moc hezké ženy. Story o krásnej žene z miesta, ktorého farbu ten kvet má, je dosť známa.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 22. listopadu 2018
    @Aviv
    To je fakt divnej květ.
    Dík, zkusim to nějak promyslet :)
  • @Aviv Dík, mám to, ale fakt je to nakresleno dost blbě.
  • Nz. Oni to snad načmárali takhle jen, aby to všem udělali těžší.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 23. listopadu 2018
    @Aviv Tak mi to nakonec došlo, ale fakt by mě to nenapadlo.
    Jdu se podívat na dnešní hádanku - tak dnes to je docela jiná písnička.
  • Jo, jo, dneska je to lepší.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    Tajný bonus byl dost dobrej :)
  • Ja ešte lúštim. Človek sa musí preklikať desiatimi knihami, než nájde tú, ku ktorej dali písmeno. Na facku.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Jo, to mě taky úplně nebavilo, ale pak jsem si všimla, že klikám i na audioknihy a většinou je to první česká verze v pevné vazbě (u teba asi slovenská).
  • :D no tajný bonus byl teda výzva, ale povedlo se mi autorku odhalit jenom ze 4 knih, inak bych to fakt nedal
  • Inak kniha zatím 48 a 4 netuším, taže čekám až se objeví i zbytek obrazu
  • Sem by se to asi mohlo hodit :-D pokud toužíte po pokračování Pottera...

  • No tak teď už je ta krev jasná, pršela a navíc v koženém dešti. A pak kanibalizmus. A rozhadzované oči. Hele, to vypadá jak crossover s Boltony.
    :-D
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    nedavno som cital preklad zaujimavej poviedky od Eliezera Yudkowskeho(Hpmor, From AI to Zombies) Srážka tří světů a taketo dobre sci-fy som uz dlho necital.
  • Já už fakt nevím, kterou knihu prezentují Adam a Eva. Nejaké nápady?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 27. listopadu 2018
    Že by to byla ta na "B"? Případně "G"?
  • Jedine ak som ich napísala nesprávne. Alebo došlo k nejakej poruche. Ale inú odkrytú knihu mi to tohto dňa vzalo, len všemožné názvy, čo mohli súvisieť s jabloňou a párikom homo sapiens, nie.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    upraveno 28. listopadu 2018
    @flanker.27 R

    @Aviv podivej se na ten obrazek jako celek a zkus to, co vidis.
  • Svatá prostoto... Já to skoušela s rajskou záhradou a vyhnáním z ráje a na východ od ráje a co já vím co a on to byl pouhý ráj. :wall: :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Já na to šla stejně a až po chvíli zkusila to nejjednodušší. Ale už jsem to měla při letošní šifře několikrát.
  • A teď mi dělají problém ta auta.
  • @Aviv Taky je to jednoduché a fakt jako dost, stačí se podívat na značku aut
  • @Aviv
    už to bolo, ale v Knižnej odysey
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.