Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1162163165167168172

Komentáře

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Za mě nejlepší věc z představených je Sekiro od FS. Těším se moc.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
  • @Monte Karstark doufám, že to nebude mít nic společného s kapitánem Autistou, kterého ukázali na E3, protože ten je mi extrémně nesympatický.
  • Jinak na E3 mě zaujalo:

    Shadow of the Tomb Raider (jak jinak, že?)
    DOOM
    Elder Scrolls 6
    Fallout 76
    Cyberpunk 2077
    Cuphead DLC
    Sekiro: Shadows die twice (ehm, kde už jsem jenom to otevírání dveří a totožný zvuk smrti viděl? :-D )
  • 2 dny slev na steamu a padlo 150 éček
    uf
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 25. července 2018
    Jsem slyšel, že je Jaina nejkontroverznější postava ve světě Warcraftu. Přesněji řečeno, milovaná a nenáviděná zároveň. Protože jsem lorem toho světa naprosto nepolíben, ptám se: Je tu nějaký znalec přes W kdo by mi dokázal ve zkratce říci, z čeho pramení toto tvrzení? Nebo je to prostě jen proto, že je to sexy mocná magička co kope za alianci, ale pohnojila si to tím, že zabila oblíbeného Lich Kinga?
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Monte Karstark Tak Arhase/Lich Kinga předně nezabila Jaina :D, ale Tirion Fordring (neplést se mnou)


    Jaina je milovaná a nenáviděná zároveň, protože prošla přeměnou od pacifistky k de facto Hitlerovi, co chce totální vyhlazení Hordy. A ta nenávist/obliba je podle toho, zda z s touhle změnou lidi souhlasí či ne.
    Celkově ovšem WoW příběh, co tak aspoň pozoruji z wiki (hru nehraju, protože to bere opravdu hodně času, dokonce než člověk může začít plnit příběhové questy) šel právě po Wrath of the Lich King hodně do háje. To neustále rozpojování Hordy Aliance a zase sjednocování proti stejnému nepříteli, už je přitažené za vlasy.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Tyrion Lannister Aha, tak to s tím LK mě zmátl asi tenhle fanart
    image
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Monte Karstark Tak to si odpověděl na svou otázku je to FANart :twisted:
    Ne vážně, k čemukoliv, co má shipping tématiku brát s obrovskou rezervou, protože to se málokdy řídí realitou příběhu.
  • upraveno 26. července 2018
    Nemůžu to neříct a trochu se stydím... ale jsem jediná, komu při pohledu na ten fanart oči putovaly hned do jejího výstřihu? :D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @svoa00 Typickej fanservis, takže nic divného :hand:
  • upraveno 26. července 2018
    @Tyrion Lannister Tak aspoň nejsem sama.

    Jinak WoWko taky nehrahuju, ale pan Google ví všechno. Jaina se aktuálně inspirovala svým taťkou ohledně názoru na Hordu - v tom, že Horda se nikdy nezmění (a je to hodně meta, protože jednak jí příběh dává hodně za pravdu a jednak to nemůže být jinak, protože mezi dvěma frakcemi ve hře vždycky musí být nepřátelství). Ne že by chtěla všechny její členy povraždit, ale určitě chce Hordu zničit jako frakci.

    Kdyby v Blizzardu pořád pracovali solidní vypravěči, tak by Jaina mohla být dobrá postavička oflákaná všemi těmi konflikty, ze kterých sama vyvázla živá, což se ale rozhodně nedá o říct o lidech, na kterých jí záleželo (její bratr, otec, Arhas, Kael, její žačka a skoro všichni lidi z Theramoru, Varian). Taková cynická bývalá pacifistka by z ní mohla být.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    @Tyrion Lannister No tenhle fanart byl evidentně první. Chytlo se toho pár lidí, pak se na to nabalili další plus ještě nějaké ty cosplay série a hned to žije vlastním životem. A jak ten svět neznám ale čas od času na ty obrázky někde narazím, tak se mi to vrylo do paměti jako hotová věc. To samé je teď například se Ciri v Cyberpunk 2077.
  • svoa00 napsal(a):

    Kdyby v Blizzardu pořád pracovali solidní vypravěči, tak by Jaina mohla být dobrá postavička oflákaná všemi těmi konflikty, ze kterých sama vyvázla živá, což se ale rozhodně nedá o říct o lidech, na kterých jí záleželo (její bratr, otec, Arhas, Kael, její žačka a skoro všichni lidi z Theramoru, Varian). Taková cynická bývalá pacifistka by z ní mohla být.

    Z toho co pamatuju, šel příběh do kopru už v začátcích WoWka. Snažit se něco činit akčním vymýšlením umělých zvratů holt moc nefunguje.

    Jinak jste mi připomněli pradávnou scénu z W3 RoC, když se v orkské kampani setká Thrallova a Jainina skupina. Jaina vyjednává s Orky, aniž by jakkoli brala v potaz oddíl Taurenů, který jednání nezúčastněně pozoruje, ovšem v případné bitce by celou lidskou jednotku semlel během pár sekund :-P

    Jedná se o animaci v enginu hry, takže záleží, s čím konkrétně tam dorazíte. V mém případě (ne)poměr sil působil obzvlášť komicky. Tak trochu jsem čekal, že se Jaina po skončení svého monologu otočí na Cairna, zakloní hlavu, aby na něj viděla (sahá mu někam do pasu) a prohlásí něco jako: "A mimochodem, co tady vůbec chcete vy?"
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. srpna 2018
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Reigns vyjde v GoT verzi:
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 2. září 2018
    :D
  • JoserJoser persona non grata
    :-k

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Kdyby jste si chtěli řídit vlastní hostinec na Rozcestí.
    Sice to není ofiko ASoIaF hra, ale určitou inspiraci tam vidím. I na té mapě.
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @Joser Neberte ty hry tak vážně :twisted:
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 6. listopadu 2018

    Tak vy chamtivý Ghúlové, padejte nakupovat, jestli tohle bude mít úspěch, tak možná konečně dostaneme po 15 letech čtyřku. Já chci svoji oblíbenou strategii konečně zpátky, místo stupidní RPG, co zničilo jedno z nejlepších lores.
  • @Tyrion Lannister Pokud tam napálí cenu jako za novu hru (a že zrovna blizzard neni levnej), tak určitě jim urvou ruce =D =D =D
  • JoserJoser persona non grata
    upraveno 8. listopadu 2018
    Telltale série považuju za jedny z nejlepších her, co jsem kdy hrál, o tomhle moc nevím, co si myslet...

Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.