Pc gaming(xbox, ps)

upraveno 5. května 2011 v Komunita
Nikde jsem tady nenašel sekci (aspoň jsem se koukal na ICEFIRE a D20) o PC gamingu a vzhledem k tomu, že jsem občasný hráč a PC gaming je dost rozšířená zábava v dnešní době, hodlám to napravit :-)

CO se týče mne mám pár oblibených sérii/her na které si najdu čas:

Total wary- výborná série a jedna z nej strategií co se týče bitev (taktická mapa je nic moc vzhledem k AI a k diplomacii)Oblíbené 1. Medieval 2; 2 Empire ; Napoleon... BTW: na Medieval vyšel mód na ICEFIRE téma

Fallouty- V poslední době Fallout New Vegas

Hearts Of Iron III- hodně náročná strategie s období WWII

Gothicy + Risen - dobré RPG jako cíp ( hlavně nádherně udělaný světy)

Zaklínač- nesmí chybět + má lepší příběh než sága :-D

A ty zbylí jsou Drakensang; Dragon age; dead space a HL2

Co očekávám: Zaklínače 2; Shogun 2 total war a Dead Space 2

A co jak je na tom ICEFIRE komunita ? Paříte někdy? nepaříte vůbec? :-) Případně jaké jsou vaše oblíbené hry?
1161162163164165167»

Komentáře

• flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Sagart Tak ten smějící se Putin by se ještě více hodil na formulaci "životem znuděný Flanker..." (v dobrém slova smyslu) =D
  • JoserJoser obecní blázen
    @Sagart Má to smysl, proto třídím odpad :-P

• původní crast team racing jsem hrál dost a jelikož mám konečně PS4 tak tohle je jasná volba
  • Monte KarstarkMonte Karstark The Sun of Winter
    Z TGA za mě nejvíc Hades a The Pathless, a škoda že Beat Saber nezabodoval. Dost jsem jim to přál.

No a za týden vychází Gris a Below téměř ve stejný den, takže si musím s tím AC Odyssey pořádně pohnout abych to do té doby stihl dohrát.
  • AC Odyssey je trochu zklamání po Origins (ale ten Egypt byl prostě božský že ani svět RDR2 mě tolik neuchvátil)

docela mě zajíma taky The Outer Worlds od Obsidianu
    jinak tenhle rok už nic nekupuju :D
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.