Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Tak ale dění není jen ve Springfieldu se Sprinfielďany. A on tam ten další nemusí vystupovat pořád. Prostě jen z času na čas se vyskytnout jako Levák Bob. A opakuju příklad s Carlem, soudcem a lékařem (není tam ještě někdo?). Pusobí jeden z nich navyše?
Proč se jen čas od času vyskytnout? Proč se vyskytnout vůbec? Jedině pokud autoři pro to budou mít opodstatnění - pro vtip či zápletku. Ne proto, aby si Joser něbo někdo jemu podobný odfajfkoval položku v seznamu. V takovém případě tam bude vždycky "navyše".
Pokiaľ ide len o to, aby sa splnila SJW požiadavka a zástupcovia menšín nep*ndali na tvorcov, tak je to hlúposť. Podobná situácia nastala akurát teraz, keď idú točiť Zaklínača. Ľudia sa búrili proti tomu, aby Ciri bola tmavej pleti. Predpokladám(možno mylne), že to nerobili kvôli tomu, že majú niečo proti menšinám, ale kvôli tomu, že by to bola rana medzi oči pre knižnú aj hernú predlohu.
Když něco píšu, jsem přístupný argumentaci "betatesterů" a můžu přemýšlet o jejich argumentech, proč by třeba tady bylo vhodné něco změnit, ubrat, přidat. Proto jsem to dával někomu přečíst, abych měl zpětnou vazbu. Ale konečné rozhodnutí je na mně, ne na nějakém uřvaném hnutí, které by se mi v tom začalo vrtat a já musel povinně akceptovat jejich požadavky. To bych si to tedy radši nechal pro sebe, než abych musel dělat úpravy, se kterými nesouhlasím.
A pořád mi přijdou relevantnější a serióznější informační zdroj než současná CNN
Pamatujte lidi, ručníky jsou důležité 8-O
Jdu si pustit nějakého Nohavicu :)
Ale změňme téma, tohle je zajímavá rekapitulace asi největšího monstrprocesu proti autonomní levici, co v posledních letech proběhl ve Spojených státech. Myslím, že to nese velmi správný poučení i pro náš kontext.
To je legitimní taktika, jak apelovat na druhé (objekt vzteku, nebo i ostatní, jež chcete na svou stranu proti objektu vzteku), ikdyž někdy to vypadá opravdu směšně. Mluví se o ignorování, ale jde o co nejcitelnější witholding of support. A pak je zde ta část věci, kdy dělání veřejných prohlášení dělá egu dobře. Zejména když někdo pozitivně reaguje.
http://a2larm.cz/2018/11/metoo-neprezije-pokud-nepochopime-i-toxickou-feminitu/