Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1534535537539540581

Komentáře

  • Uznávám, že to s Vietnamcem číslo dva "jen aby byl" zní blbě.
    Tak ale dění není jen ve Springfieldu se Sprinfielďany. A on tam ten další nemusí vystupovat pořád. Prostě jen z času na čas se vyskytnout jako Levák Bob. A opakuju příklad s Carlem, soudcem a lékařem (není tam ještě někdo?). Pusobí jeden z nich navyše?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ani od jiného díla, ale od díla typu Simpsonovi už vůbec, je nesmysl očekávat, že bude prostřednictvím svých postav nějak zastupovat nebo uvádět rasytřídypolaví a je úplně jedno, kolik příslušníků té které skupiny tam bude.
    Proč se jen čas od času vyskytnout? Proč se vyskytnout vůbec? Jedině pokud autoři pro to budou mít opodstatnění - pro vtip či zápletku. Ne proto, aby si Joser něbo někdo jemu podobný odfajfkoval položku v seznamu. V takovém případě tam bude vždycky "navyše".
  • Pripájam sa k tvrdeniu, že ak sa má v nejakom filme alebo seriáli objaviť člen inej rasy alebo etnika, malo by to byť vtedy, keď patrí do príbehu, prípadne je v predlohe uvedené, ako má daná postava vyzerať. Z mnohých príkladov uvediem Teóriu veľkého tresku, v ktorej od začiatku účinkuje indický šprt Raj Koothrappali. Ten patrí do partie rovnako ako Sheldon alebo Leonard. :-)
    Pokiaľ ide len o to, aby sa splnila SJW požiadavka a zástupcovia menšín nep*ndali na tvorcov, tak je to hlúposť. Podobná situácia nastala akurát teraz, keď idú točiť Zaklínača. Ľudia sa búrili proti tomu, aby Ciri bola tmavej pleti. Predpokladám(možno mylne), že to nerobili kvôli tomu, že majú niečo proti menšinám, ale kvôli tomu, že by to bola rana medzi oči pre knižnú aj hernú predlohu.
  • Jakoby se zápletka nedala vymyslet. Nesleduju to nijak podrobně, ale predpokladám, že v posledných sériach už figurujú aj postavy, čo počas prvých ešte neexistovali.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Novou postavu si přimyslí autor, když ji ve svém díle chce on sám, ne když přijde befel.
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    @Aviv Ale v Simpsonovych ma Apu manzelku (myslim Mandulu) a 8 deti. Takze jakej jeden Ind? Podle mych vypoctu jich je 10.
  • Nevím kolik osobnosti se dá najít u dětí, ale manželka rozhodně je individualita. Tak jo, case closed.
  • EdemEdem GRRM jediny Boh Ice&Fire
    @Aviv no moment a co teply indovia ty tam nie su a oni musia, musia musia byt nejak zastupeny
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Aviv Vzpomeň si, kdy jsem napsal, že "To je na představě ... (víš, jaké) to nejhorší vůbec, muset se obhajovat před nějakými SJW", A přesně takový hovor tu teď vedeme.
    Když něco píšu, jsem přístupný argumentaci "betatesterů" a můžu přemýšlet o jejich argumentech, proč by třeba tady bylo vhodné něco změnit, ubrat, přidat. Proto jsem to dával někomu přečíst, abych měl zpětnou vazbu. Ale konečné rozhodnutí je na mně, ne na nějakém uřvaném hnutí, které by se mi v tom začalo vrtat a já musel povinně akceptovat jejich požadavky. To bych si to tedy radši nechal pro sebe, než abych musel dělat úpravy, se kterými nesouhlasím.
  • Vždyť jo, vyjadrovať, nech sa vyjadrujú, no donucovanie by im fakt nikto dovoliť nemal. Ale nebylo by to poprvé a jen od nich. Takový Sherlock přežil vodopád, protože veřejnost byla uřvaná.
  • On tam má brata? Ve kterém díle?
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @Terezička Přesně tak. Jak jsme zmiňoval Ricky Gervaise, tady to říká podobně:

  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. listopadu 2018
  • Paula Watsona nemám vůbec rád...přijde mi že je jenom krok od Alexe Jonese
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    upraveno 3. listopadu 2018
    @DanielSvatoš Já nepopírám, že nejsou občas kontroverzní a taky nesouhlasím s 100% věcí, co říkají, ale fakt že se je furt snaží někdo umlčet (Alex Jones vyhnán z YT, FB, twitter) svědčí podobně jako v případě Saudského novináře, že svojí práci dělají pro některé až příliš dobře.
    A pořád mi přijdou relevantnější a serióznější informační zdroj než současná CNN

    Pamatujte lidi, ručníky jsou důležité 8-O
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
    @flanker.27 Už se nemůžu dočkat těch krásných komentářů typu: "Estébák jeden zasrane*!" :twisted:
  • JoserJoser persona non grata
    @Tyrion Lannister S Jemenem máš pravdu, dokonce i to video nebylo na tvé poměry úplně pitomé, už už jsem myslel že si šel do sebe a pak si to zase pokazíš tím mizerou PJW...

    Ale změňme téma, tohle je zajímavá rekapitulace asi největšího monstrprocesu proti autonomní levici, co v posledních letech proběhl ve Spojených státech. Myslím, že to nese velmi správný poučení i pro náš kontext.
  • JoserJoser persona non grata
    @flanker.27 S Hutkou to šlehne =D
  • Tyrion LannisterTyrion Lannister The Mannis strikes back!!!!!!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 5. listopadu 2018
  • AvivAviv
    upraveno 5. listopadu 2018
    Jo, to je docela vtipné. Mne z toho vychádza, že väčšina sú Moderates a čím blíž k ním máš, ať už zprava, nebo zleva, tím víc mluvíš o pracující většině a míň o nějaký elitě a menšině.
    To je legitimní taktika, jak apelovat na druhé (objekt vzteku, nebo i ostatní, jež chcete na svou stranu proti objektu vzteku), ikdyž někdy to vypadá opravdu směšně. Mluví se o ignorování, ale jde o co nejcitelnější witholding of support. A pak je zde ta část věci, kdy dělání veřejných prohlášení dělá egu dobře. Zejména když někdo pozitivně reaguje.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jsem si představil jak sedí Půťa v kanclíku, za oknem blizzard jak za Dlouhé noci, u toho poslouchá Ladovskou zimu a říká si: "Ten chlap by měl dostat medaily." :D
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
  • About time to write such thing, about time.
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.