Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
@Aviv Asi takhle, nekupuju psovi ty ultraprémiový granule kde kilo stojí asi jako kilo kaviáru, ale snažím se potlačit pšenici v granulích, která je fakt e-e aspoň za brambory či rýži, ale zároveň musí mít maso na prvním místě ve složení.
https://video.aktualne.cz/dvtv/prochazkova-lidovky-zverejnily-podstrceny-text-od-babise-str/r~9129678ec01311e8b634ac1f6b220ee8/
https://www.e15.cz/the-student-times/vegani-vs-karniste-budeme-se-pred-nasimi-detmi-stydet-1351498
Ale myslím, že človek by nemal zatvárať oči pred tým, ako sa k nemu jedlo dostalo, keď už ho chce jesť. Videl si Earthlings?
Áno, študujem taký odbor, pri ktorom na hodinách biochémie spotrebujem dvadsať plastových špičiek na pipetovanie počas jedného cvičenia,sledujem pod mikroskopom baktérie z čističky odpadovej vody a v budúcnosti zrejme budem testovať lieky na myšičkách. :-)
No právě. To je jak ty umělé vs živé stromečky a ulovené vs umělé kožichy. Nebo některé eko chemické přípravky a pohonné směsy. Některé plodiny jsou prostě na vraždu, zejména když se na to jde s monokulturou na veľkej ploche.
Pokud jsou recyklovatelné...
Pri niečom sa začať musí. Absurdné nevedecké pokusy ala Mengele doufám ne, ale nějak se to prostě otestovat musí.
P. S: Čekal jsem, kdy něco takového přijde, ale určitě to zase chápu úplně nesprávně...
https://echo24.cz/a/S9Xf5/nova-korektnost-pippi-dlouha-puncocha-jako-romka-z-pristehovalecke-ctvrti