Kecáliště
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.
Komentáře
Like Peterson, many of these hyper-masculinist thinkers saw compassion as a vice and urged insecure men to harden their hearts against the weak (women and minorities) on the grounds that the latter were biologically and culturally inferior. Hailing myth and dreams as the repository of fundamental human truths, they became popular because they addressed a widely felt spiritual hunger: of men looking desperately for maps of meaning in a world they found opaque and uncontrollable."
Dobrý text, který mi připomněl jak Jim Jeffries dokonale sundal argumentem tady toho klauna během dvaceti vteřin a donutil ho říct "no tak sem asi neměl pravdu no", solid gold. Peterson je šovinista a homofob, který exceluje tak maximálně v debatách s blbama typu Rubin a podobně. Snad jsem se nedotkl nějaké pravicové sněhové vločky. Incel paradise...
https://www.nybooks.com/daily/2018/03/19/jordan-peterson-and-fascist-mysticism/
https://zpravy.idnes.cz/sirotci-senatori-premier-andrej-babis-vyzva-syrie-fwk-/domaci.aspx?c=A180920_103057_domaci_hm1
Ale je to pro ně to nejlepší? Přišli o rodiče, takže jsou asi dost v háji. Nemyslím si, že je ideální je ještě odvézt někam daleko, do jiného prostředí, jiné kultury, od možného zbytku kamarádů a známých lidí a někam, kde se ani nedomluví. Je mi jich fakt líto (a to není jen takový kec), ale myslím si, že pomoc by se mělo v jejich domácím prostředí. A navíc 50 dětí je jen plivanec v moři (samozřejmě že něco je lepší než nic).
Lidem rozhazují metabolismus špatné stravovací návyky, ne potravinové korporáty.
Taky si doopravdy nemyslím, že může mít anorektička sto kilo (možná ve svojí hlavě) naopak bulimička zcela s přehledem, tyto nemoci se od sebe výrazně liší v prognóze a fatalitě následků. Takže doktor, co předpokládá, že slečna s výraznou nadváhou netrpí anorexií má pravdu a není třeba ho hned házet do hnoje? Je tu někdo znalý problematiky? :-k