FC NEVADA DRAGONS

upraveno 2. února 2011 v Rozličný pokec
diskusia o atraktivite futbalu, o tankistoch v bráne, o dnešnom derby Arsenal vs Chelsea a mnoho iného.
1139140142144145149

Komentáře

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Švédsko dává Američanům lekci z efektivity. Skoro neútočí, ale když jo, je z toho gól. 6:0 dvě minuty před koncem, to bych netipoval ani náhodou. A to se mi letos švédská hra vůbec nelíbí.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Když jsem viděla druhou třetinu, tak jsem byla ráda, že jsme vypadli ve čtvrtfinále. Nejspíš bychom dostali deset.
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Hopp Schwiiz!
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jako ty výsledky dneska, co to jako je? Prouhatý s hvězdama takový náklep a finále SWE vs SUI?
    image
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    No, co do výsledků to bylo (tedy ještě je) hodně zvláštní mistrovství.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    upraveno 13. června 2018
    Tak kdo ovládne fotbalové Mistrovství světa?

    Tipuju Francii, nicméně fandit budu Argentině, Belgii, Maroku a Uruguayi
  • tak já si vyberu oblíbence z každé skupiny
    Egypt
    Írán
    Peru
    Island
    Srbsko
    Korea
    Panama
    Japonsko
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Přeju Islandu a Uruguayi.
    Francie hraje velkou tužku teda. Dost zklamání.
    Docela začínám věřit Portugalsku .
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 21. června 2018
    Islandští fandové na mistrovství světa:





    (Island se asi částečně vylidnil :) )
  • KrisaKrisa Co může zmoknout, může zmoknout.
    flanker.27 napsal(a):

    (Island se asi částečně vylidnil :) )

    Zrovna jsem chtěla napsat, že na Islandu asi není ani noha :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    A z Ruska do Jižní Ameriky posíláme pozdravení... (ale jako Messiho je mi fakt líto)

  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    upraveno 21. června 2018
    Však tam se v době zápasů ani nepracuje. Lidé mají volno. Možná i proto, že asi tak pětina všech Islanďanů odcestovala na MS :D
    Gangi þér vel!
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 22. června 2018


    Argentina mi vždycky přišla jako strašně přeceňovaná. Ani Chorvati mi herně nebyli moc sympatičtí, ale nutno říct, že takticky rozebrali Argentinu dokonale, Argentinci vůbec nevěděli, co proti nim hrát.
    Monte Karstark napsal(a):

    Však tam se v době zápasů ani nepracuje. Lidé mají volno. Možná i proto, že asi tak pětina všech Islanďanů odcestovala na MS :D
    Gangi þér vel!

    Škoda, že to je zrovna reklama na coca colu, jinak je to dokonalý :)
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Chorvati jsou mi až na Mandužukiče sympatický. A hlavně jejich záloha je dost dobrá. Dívat se na Luku když je u balónu je krása. Argentina? Tam je hlavní problém trenér, na to že se chlubili dlouhou přípravou tak to byla taktická katastrofa. Kádr na čtvrtfinále prostě mají, ale to co předvádějí je hrůza. Tenhle neúspěch bude mít na talíři ale Messi, ne že bych ho měl o moc radši než Ronalda, ale je mi ho lito...
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Budu kacíř, ale Ronaldo je pro mě zatím absolutně nejnesympatičtějčí postava celého mistrovství. Ano, je pro Portugalce naprosto klíčový, dal všechny čtyři jejich góly, dokáže z ničeho rozhodnout zápas. To mu neberu. Ale to jeho simulování, ta první penalta se Španělskem, to byl vtip. ne že by v tom byl jediný, Íránci se váleli daleko víc, až to byla komedie, ale od hráče jeho formátu je to prostě ubohý.
  • upraveno 22. června 2018
    Fotbal vypouštím, převážně kvůli tomu simulování, těším se na rugby až zase bude ;)

    Ale tím jsem nechtěl hejtovat diváky fotbalu, hold tenhle sport mě naprosto obchází
  • upraveno 23. června 2018
    Asi se chtěli přiblížit ke Kejvalovi a jeho pozměněnou hymnou :D

    Navíc to nevypadá jako lev ale .. gryf? :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Zjednodušujeme. Lidi zblbli a příliš složitý znak by nám je mátl. Nebo co tím chtějí říct. Na druhou stranu, ten dres vypadá jako pro nějaký lokální klub a z naší reprezentace se pomalu takový regionální klub stává, takže je to možná na místě :twisted:
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Chvilku to vypadalo nadějně a byla tam šance, ale pak přišel nějaký Rachejtlič a všechno to posral. :-(

    A první zápas na MS 0-0 Francie s Dánskem. A ještě k tomu v Moskvě před osmdesáti tisíci ksichty. Trapas jaxvině.
  • AchileusAchileus Jsem příslušník Pražské kavárny
    Auf Wierdessen Deutschland
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak po Messim jede domů i Ronaldo :)
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Oba to měli těžké, když je spoluhráči tak trestuhodně nepodrželi. Konkrétně při zápasech Argentiny jsem si několikrát živě vybavila náš hokejový nároďák, když v 90. letech přijel na MS Jágr nebo jiná "hvězda" NHL. Ostatní přestali hrát a čekali, že to Jágr dá sám. Messi byl v podobné situaci. Skoro pořád měl u sebe dva až tři protihráče. A jeho spoluhráči jen čekali vzadu, co s tím jako vymyslí, místo toho, aby toho využili a sami zaútočili. O Portugalcích škoda mluvit, ti ten dementní systém "plížíme se, ploužíme se vzadu" hrají dlouhodobě.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jo, Argentině jsem vypadnutí ani nepřál, ale Portugalcům docela jo, to byl pro mě osobně nejnesympatičtější tým, aspoň z toho co jsem viděl.
  • tak osmifinále mi vychází dokonale :D

  • BenjiBenji so much universe, so little time
    Finále Uruguay Chorvatsko by se mi moc líbilo. Nebo i ta Anglie.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Tak teď jsem to zjistil. Nejen Portugalsko, ale i Španělsko balí... :-o
  • NevadaNevada Co všechno neudělám pro lásku...
    Bohužel to teď vypadá, že by si to mohli urvat Frantíci :( nebo Brazílie...
  • je to párada ještě vyklepnout Brazílii a Kolumbii a budu šťastný člověk
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.