Kecáliště

upraveno 29. června 2011 v Rozličný pokec
Přenesli jste se v určité diskuzi extrémně daleko od tématu? Nevíte co s tím? Nechce se vám kvůli nějaké malichernosti zakládat nový topic. Sem s tím!!! Multi-tematický topič na cokoliv....
1521522524526527581

Komentáře

  • Dreamer napsal(a):

    @Amaroun to je realita nebo se mi to jenom zdá? :D

    Je to nakonec taky fiktivní účet - něco jako Ovcacek Unofficial, bohužel je to zjistitelný až po rozkliknutí informací...

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Jenom taková zajímavůstka, posloupnost následníků britského trůnu:

    image
  • BenjiBenji so much universe, so little time
    @flanker.27 takovou rodinu by mohly některé rodiny z aSoIaF závidět....vymření a bezvládí nehrozí :-)
    A Alžběta je očividně nesmrtelná.
  • MonteKarstarkMonteKarstark The Sun of Winter
    Jediný způsob je... vyvraždit to zevnitř. Třeba taková Zara kdyby chtěla na trůn, tak by si musela hodně zašpinit ruce.
  • WTF?!


    asi taky začnu mít postraumatickou-otrockou-poruchu z toho, že Římani zotročovali stovky let moje předky
  • @Dreamer a pak tu máš ještě islámský otrokářský systém, který fungoval asi tisíc let ve Středozemí
    jinak Bílý Muž začíná preferovat asijské ženy takže na tom něco bude
  • upraveno 30. dubna 2018
    @DanielSvatoš mno, když se člověk trochu pohrabe ve videích dotyčné, tak zjistí, že si zlikvidovala vlasy chemií, protože nutně potřebovala vyzkoušet, jak budou vypadat, až je narovná, ale naštěstí teď už ví, že za to může letitá nadřazenost "bílého" standartu krásy a otrokářství, takže nop, nebyla jsem mladá a blbá, ale byla jsem oběť systému :D

    P.S. vždycky jsem chtěla mít vlnité vlasy, naštěstí jsem si je nezničila trvalou, hmm, že by za to mohlo systematické ovlivňování popculturou? :-k
  • @Dreamer jasné :) ja jen říkám že černoch má plný kecky ženských z ghett a běloch je otrávený feministkama ze Západu

    ono celkově ta frustrace se začíná projevovat a teď nemyslím jenom skupinu zvanou "incel" (incelové?), na kterou teď upozornil týpek v Torontu
  • @DanielSvatoš současné ultralevičácké feministky jsou sice nejvíc slyšet, ale pochybuji, že by se mohly kasat tím, že mluví za všechny nebo většinu žen ;-) A není to omluva pro frustráty, kteří zahořknou a upnou se k nenávisti a statusu oběti společnosti a je fuk, kterou ideologickou/náboženskou skupinu zastupují.
  • Mimochodem ty pohádky o poddajných Asiatkách, které se spokojí s tím, že budou manželovi do konce života leštit boty mi přijdou jako mýtus, stačí roztomilou manželku přivézt na západ a ona se velice rychle přizpůsobí novým možnostem. Nebo stačí trochu projet asijskou kinematografii, kde k harmonickému soužití muže a ženy patří, když manželka mlátí manžela vysavačem.
  • právě o nich nemluvím
    -konzervativec, který chce založit rodinu dá přednost ženě, která bude doma a její hlavní cíl nebude kariéra
    -proto jsou pro tyto muže přitažlivé ženy z Asie- několik takových znám a já jsem taky ten případ (sám jsem chodil jenom s holkama etnicky z Asie(zatím))
    - taky neříkám že to je 90% bělochů z Evropy ale když se ta možnost naskytne tak po ní většinou chlap skočí
  • DanielSvatoš napsal(a):

    - taky neříkám že to je 90% bělochů z Evropy ale když se ta možnost naskytne tak po ní většinou chlap skočí

    hmmmm, to je zajímavé, já třeba v rámci svojí sociální bubliny nikoho takového neznám a také neznám žádnou kovanou feministku. Nejblíž téhle exotické ideologii jsem se dostala na jedné přednášce, kde jsem byla za blba, když jsem se pokoušela diskutovat o wage gapu. Byl to slušný šok, protože jsem předpokládala, že tohle se nás východní Evropy netýká.
  • @Dreamer to opravdu záleží kde žiješ (a opravdu neříkám že keždý touží po manželce z Asie)
    jestli místo kde studuješ debatuje o "wage gapu" tak upřímnou soustrast

    a taky znám jednu feministku a je to přesně ten typ ženy, která mě znechucuje
    (na malých městech jako tady to může být extrém na obou stranách)
  • @DanielSvatoš člověk se setká s různými hrůzostrašnými příklady během studia, titul a akademická praxe nejsou zárukou ničeho, ale je to celkem hrůzostrašné poslouchat od těchto lidí jejich fundované dojmy, co se týče očkování, vše prostupujících energií, hypnózy a jiných konspiračních teorií.
  • ew... :D
    v jakém městě studuješ? jestli se mužu zeptat
  • Hlavně Asie je dost široký pojem, to nejsou jen "šikmooké" slečny.
    Ale třeba jak @DanielSvatoš chodí s Asiatkama, tak mám kamarádku, co snad nechodila s nikým jiným než s černochem (teď je teda šťastně vdaná).
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Ženy mají rády vlkodlaky, upíry a piráty (+ milionáře a chirurgy) :)

  • upraveno 20. května 2018
    No z osobní zkušenosti můžu potvrdit, že to tak je... Jen je tam drobný rozdíl - většinou zhrdají s nějakým cizincem ze kterého se fakt milionář nevyklube :D

  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    Přesně tak :) Jen mi to připomnělo Saturnina: Starší Olga se provdá za bankéře Vilda, protože je do mladého, urostlého a úspěšného milionáře zamilována. =D
  • Haha, analýza stereotypní zápletky červené knihovny, sedí to naprosto přesně, divím se, že neexistuje počítačový program, který by to sekal jak Baťa cvičky, stačí občas vystřídat piráta za upíra/zloděje/gamblera připsat mu odpovídající příjem/dědictví a vzhled a přidat náhodnou dívčinu, která ho napraví :D
  • upraveno 24. května 2018
    https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/473037-sex-bez-vyslovneho-souhlasu-je-znasilneni-rozhodli-svedsti-poslanci.html

    Já si tak říkám, jestli švédští poslanci vědí, jak sex funguje. Úplně to vidím před sebou. Pár je v ložnici a on najednou z kalhot vytáhne propisku a srolovaný arch papíru - že prý od ní potřebuje výslovný souhlas. Pak se nervózně ptá "Můžu?", když jí vrazí francouzáka, "Můžu?", když jí sáhne za zadek... Už vidím soudce, jak sleduje záznam z pouliční kamery a rozhoduje, jestli se předtím před restaurací líbali dostatečně výmluvně. Nějak se mi zdá, že švédští poslanci se lidem montují nejenom do postele ale rovnou do pyče :spike:
  • @svoa00 A když se u toho budou chtít vyfotit, budou muset jeden druhém podepsat GDPR :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    @svoa00
    Souhlas může být ústní nebo písemný, advokáti ale upozorňují, že nejlepší pro vyhnutí se případným sporům bude písemný souhlas.

    Chci ověřovat pravost listin :twisted:

    Jsi ještě neviděla?

  • upraveno 24. května 2018
    Samozrejme, že sa mi hnusia muži, ktorí týrajú a znásilňujú ženy, ale toto je na mňa silná káva.O chvíľu budú poslanci rozhodovať aj o tom, čo máme hovoriť v posteli, aby to nevyznelo ako ponižovanie, ako sa dotýkať, aby to nevyzeralo ako bitka... :-k
    Som veľmi rada, že sa tento zákon zatiaľ nedostal až k nám. Keby som ja aj môj priateľ museli podpisovať horu papierov, tak nás aj prejde chuť na milovanie. :-P
  • A vždycky ještě budou muset zavolat souseda jako svědka, aby se souhlas nedal u soudu zpochybnit! :D
  • SagartSagart Amo ergo sum
    Tak ačkoliv lze o rozumu našich politiků diskutovat, tak na toto snad nejsou až tolik impotentní, aby to zavedli. A stejně to nelze nijak hrotit, stejně to bude většina Švédů ignorovat. Zvlášť když tento souhlas lze dát říct i ústně. Je to jeden velký výkřik do prázdna.
  • upraveno 25. května 2018
    Leč nemám rád dnešní západní progresivismus, tak nějaký protinázor -
    http://manipulatori.cz/opravdu-chteji-ve-svedsku-zavest-pisemny-souhlas-k-pohlavnimu-styku-nesmysl/

    Já vlastně nechápu proč na ty novinky.cz lezete... Tam mám zkušenost, že chyby dělají hrozně často. Nvm jestli zrovna v tomhle, ale když píšou něco o vědě, tak jim to moc nejde.
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2018
    @Amaroun Což o to, ke kvalitě Novinek a ostatně i jiných zpravodajských serverů by se toho dalo říci mnoho, jenže to se dá říci i o těch, které si vytkly za cíl takové věci napravovat. Věta "Rozdíl mezi švédským zákonem a zákonem například v ČR je, že v ČR se chápe znásilněním jen to, kdy znásilněná nebo znásilněný kladl aktivní odpor, případně musí být dokázáno, že nekladl/a odpor, protože se útočníka nebo útočnice obával" svědčí pro změnu o neznalosti českého zákona na straně autora článku. Pokud už si stanovím takto ušlechtilé cíle, měl bych sám dávat pozor, abych sám podávané informace předkládal přesně.

    Skutková podstata znásilnění je trestním zákoníkem definována v § 185 odst. 1 takto:
    Kdo jiného násilím nebo pohrůžkou násilí nebo pohrůžkou jiné těžké újmy donutí k pohlavnímu styku, nebo kdo k takovému činu zneužije jeho bezbrannosti, bude potrestán odnětím svobody na šest měsíců až pět let.

    Autor "osvětového článku" vymezí sice první dvě formy, tj. násilí nebo pohrůžku, ale zcela zapomene na třetí formu, nevím, zda z neznalosti nebo proto, že mu nesedí do předkládaného obrazu. Využití bezbrannosti je právě ten případ, kdy osoba není ve stavu dát souhlas nebo nesouhlas, např. osoba podnapilá, pod prášky, ve stavu bezvědomí a tak dále. Už jsem to tu onehdá vysvětloval v souvislosti s definicí znásilnění ve švédském právu s tím, že švédská definice není širší než naše (spíš ji doháněla), takže rozdílem v definici nelze odůvodnit vysoký počet těchto trestných činů.

    Takže možná dobré úmysly, ale za provedení za pět (aneb za tohle se u zkoušky vyhazuje...)

    Ono mimochodem i "Švédští zákonodárci si myslí, že je to i styk, kdy druhá osoba neklade vyloženě odpor, ale rovněž se do styku nijak aktivně nezapojuje." je za mne dost problematické. K právnímu jednání lze dát souhlas i konkludentně, což může být jak "fyzický souhlas" (přikývnutí, potřesení rukou...), tak i nevyjádření protestu (mlčky), podle okolností. Platí vždy základní zásada, že každý právní úkon musí být učiněn svobodně, vážně, určitě a srozumitelně. A to je při intimním životě docela zásadní věc, to není uzavírání životní pojistky.
  • upraveno 25. května 2018
    No... jo, já ti nějak neodporuji asi to tak i bude(nejsem právník), ale tady jde spíše o to, že hlavní pointa je tak trochu mimo když si za physical dosadí písemný. To asi považuji za hlavní problém toho článku...

    Ale sorry asi jsem vám zkazil srandu no :D
  • flanker.27flanker.27 Příslušník pražské hospody :)
    upraveno 25. května 2018
    @Amaroun Ale jo, já přece nekritizuju tebe a už vůbec bych ti nedával za vinu nedostatečnou znalost práva, to je jasné, že laikovi se taková věc nespojí. Ale pokud někdo uvádí nějakou informaci v článku, ve kterém jiného obviňuje z nesprávného uvedení informace, měl by si dát pozor, aby to sám uvedl správně. Což autor nedělá a dopouští se přesně té samé chyby, za které obviňuje Novinky. Ač ateista, zcela vyznávám biblickou zásadu "kdož jsi bez viny hoď kamenem" :)
Abys mohl komentovat, musíš se přihlásit nebo zaregistrovat.